0

Moja mala wizja co do okienka transferowego i kadry :
Arda + 5 mln euro za Bellerina, sprowadzić Verattiego, skrzydłowego Deulofeu bądź Dembele, sprzedać Mathieu, wypożyczyć Rafinhe, wprowadzać Marlona do 1 drużyny i :
Ter Stegen Cillesen
Vidal Bellerin
Pique Mascherano
Umtiti Marlon
Alba Digne
Busquets Gomes
Rakitic Roberto
Iniesta Verratti Suarez
MSN, Paco, Dembele albo Deulofeu
22 piłkarzy 1 drużyny, kilku piłkarzy bardzo wszechstronnych jeśli chodzi o ustawienie.
Sory za błędy wiem będziecie jechać ze Marlon jeszcze nie ten poziom, tylko proponuje swoją wizję drużyny.

16

Pisalem że w minionym sezonie Messi grał kapitalnie piłki do kolegów - myliłem się grał życzliwe piłki :-)

40

Nie dość że Messi na boisku musi się cofać i rozgrywać, ustalać skład :-D, strzelać po własnych asystach to poza nim sam musi rogrywać transfer Verattiego :-) nasz zarząd tylko umie oddawac za darmo naszych zawodników :-P

54

"Sprawiliśmy, że Real organizował fetę z okazji zdobycia Pucharu Króla"
Cytat tygodnia, jeśli nie miesiąca

2

Piękne ich podsumował Pique :-P

2

Bierz 10gb wszystko free nie zastanawialbym się :-)

0

Ja mam złe przeczucie, boje się ze będzie klapa, obym się mylił

0

Na Wikipedi juz jest że trenerem jest Valverde :-)

4

Dziś poznamy mistrza Hiszpanii sezonu 16/17, nie wierzę żeby Barca i Real straciły pkt w ostatniej kolejce, Naprzód Celta!!! Nadzieja umiera ostatnia...

0

Ankiety nie robię, tylko piszę własne upodobania klubowe oprócz Barcelony oczywiście :-)

5

Nie obchodzi mnie Mourinho, po prostu lubię ManUnited

1

Ja tam zawsze z angielskich drużyn lubiłem United i będę im kibicował w Finale LE

14

Juve - United :-)

8

Obrona Ligi Mistrzów przez Real to będzie koszmar do 3 czerwca wszyscy kibice będą się modlić o wygraną Juve, tak jak w 2010 wszyscy kibice Realu modlili się by Bardelona nie grała Finału Ligi Mistrzów na Bernabeu

0

Varane

0

Czyżby Juve przegrało u siebie 1 raz od 2 lat?

1

Dwa mecze z rzędu które nas wyrzucily z Ligi Mistrzów i na 90% z walki o Lige Malaga 2-0 Barcelona, i z juve 0-3 , a pamiętam ze przed meczem z Malaga, Real zremisował z Atletico. Nastroje na stronie byly niesamowite. Wielka szkoda naprawdę. ..

1

Bardzo dużo - Remis Z Sevilla bądź Celta czy Malaga jest bardziej prawdopodobny niż porażka Realu z którąś z tych drużyn :-)

1

Odrobilbysmy 1 pkt i wystarczył by nam 1 remis Realu np. Z celta czy Sevilla, a tak real musi przegrać z którąś z tym drużyn co jest mało prawdopodobne

1

Pisałem wcześniej ze porażkę Realu i remis Barcelony wzialbym w ciemno :-)

2

Mam nadzieję że przed meczem Real - Sevilla, Messi wykona tel do Jorgiego Sampaoli i powie :

Halo Sampaoli? Chcesz mnie trenować w Argentynie bądź w Barcelonie? Wiesz co masz zrobić xd :-P

2

Messi wciąż pozostaje bez hattricka, byłoby to 1 raz od chyba 8 sezonów gdzie Messi skończył by bez 3 bramek w jednym spotkaniu... Takie problemy ma Najlepszy na świecie zdobywając w tym sezonie juz 51 bramek xd

1

Strzelam ze Messi skończy sezon z dorobkiem 55 goli

2

Hajto dawał mu lekcje :-D

0

No ciężko będzie żeby Granada dzis coś urwała, ja bym wziął bez wahania, 1 pkt bliżej do mistrza

0

Odrobilbysmy 1 pkt, potem jeden remis wystarczy realu :-)

0

Mam jedno Pytanie do was Koledzy i Koleżanki :
Wzielibyscie w ciemno remis Barcelony i porażkę Realu dziś?
Pytanie retoryczne raczej ale jestem ciekaw :-)

0

Zapisali Leo czy samoboj?

5

Messi 50 goli w tym sezonie facet ma narazie niesamowity rok, a i tak przez resztę zostanie z pucharem króla i złotym butem, A koledzy z Realu zapewnią Złota Piłkę Ronaldo który ma dość przeciętny jak na niego sezon - Przykre ale prawdziwe

4

Znowu Messi ratuje im dupsko xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?