1

Bayern przegra ten 2 mecz przez jednego gościa - Vidal

0

No niestety

0

Pozytyw nawet przy awansie Realu jest taki że przed el clasico będą mieli 120 min w nogach, choć nie wiadomo jak będzie jutro z Barceloną :-)

0

Bayern musi strzelić bramkę, i czekać na kontry, bo inaczej real wkońcu im wcisnie bramkę

6

Busquets - Thiago - Isco
To mogło być realne :-(

0

Ok twoje zdanie, mogę się założyć dziś z tobą ze jeśli Bayern wygra LM, Lewandowski wygra ZP właśnie przez powrót starej formuły przyznawania ZP, i przez brak MŚ, Wysyłam flaszkę jak Lewy z LM nie dostanie ZP, wchodzisz? Oczywiście dziś Bayern musi przejść :-P

1

Wiem, masz racje ale ostatnio tutaj dużo ludzi a nawet tzw"ekspertów" mówiło ze jesień decyduje, i sam się dziwilem trochę co oni gadają. Tak jak pisałem jesień mogła decydować w latach 2010- 2016, i tak też się stało patrz 2012: Messi, 2013: Ronaldo

4

Też macie takie wrażenie ze przez powrót co do wyboru ZP, wygrana LM = Złota Piłka dla najlepszego piłkarza zwycięskiej drużyny?
Tak to było do 2009 roku, nie ma MŚ to podkreślam więc dziś Lewy albo Ronaldo stracą szanse na ZP, jutro te szanse niestety mogą stracić Messi z Neymarem bądź stety Dybala.
I nie wpisujcie że jesień będzie decydować ponieważ tak mogło się dziać w latach 2010-2016, gdyż także zawodnicy wybierali Teraz zostają dziennikarze, a oni zwracają uwagę praktycznie wyłącznie na trofea drużynowe. Nawet świetny rok Messiego który trwa bez LM może nie mieć znaczenia

8

Karne? I Buffon na bramce? Nie przeżyje tego xd

1

To jutro mamy wyjść z Mathieu, gomesem, masipem ? Napisałem taki skład który według mnie będzie najlepszy tyle :-)

6

Ter Stegen - Roberto - Pique - Umtiti - Alba- Busquets - Rakitic - Iniesta - Neymar - Suarez - Messi

Myślę że taki skład według mnie będzie najlepszy.

4-3-3 mamy Roberto który może zmieniać system na 3-4-3 , Alba będzie rozciągał z Neymarem lewą stronę czego bardzo brakowało w 1 meczu.

Rakitic z Sergio i Ney będą musieli bardzo ciężko pracować w obronie , no wiadomo każdy musi zagrać perfekcyjny mecz jutro Jak wam się wydaje ze składem na jutro? Czy może Paco?

9

Alves - Puyol - Pique - Abidal
Taka obrona by się jutro sprzydała :-P

0

Oby :-)

1

Jeśli Barcelona awansuje, to chciałbym też żeby Real dziś wygrał i żebyśmy się spotkali w półfinale, odbierając im nadzieje na obronę Ligi Mistrzów :-P

Wiem, wiem że my jesteśmy poza burtą ale marzyć można :-)

52

"W meczu z PSG potrzebowaliśmy czterech bramek. Teraz tylko trzech. I mając na uwadze, że Juventus wykorzysta którąś z okazji, to naszym celem będzie strzelenie pięciu bramek. Jeśli Juve myśli o strzeleniu dwóch bramek, to my będziemy musieli strzelić sześć... Ale jak zaczniemy strzelać, to zaczną mieć wątpliwości. Kiedy strzelimy pierwszego gola, to drugiego zdobędzie Camp Nou, a trzeci wpadnie sam".
Luis Enrique przed meczem z Juve
Vamos Barca!

3

Wygrali 40 tysięcy

10

Messi 498 oficjalnych bramek w Barcelonie, liczę ze w środę pęknie 500 :-)

0

Może lepiej będzie jak zegar będzie zatrzymywany w czasie gdy nie gra się? Bez dolicznego czasu xd

0

Nie dobijaj prosze xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zgadza się, ale żeby Europa zachodnia poszła po rozum do głowy trzeba jeszcze sporo czasu, Trump robi swoje i nie będzie czekał na Europę, popieram dzisiejszy atak, jednak jestem przeciwko ataku na Syrie

0

Ok, czyli po każdym kolejnym zamachu mamy chodzić na miejsce ataku, składać kondolencje rodzinom ofiar, przynosić kwiaty i wmawiać wszystkim ze wygramy nie robiąc nic?

9

A jeszcze w sobotę po derbach Madrytu wszystko wydawało się tak piękne. ..

0

No i widzicie karny dla Bayernu jest na boisku lewy na 99% gol real po przerwie mocno atakuje idzie kontra 3-0 dziękuję dobranoc xd

2

Kiedy widzę jak Thiago gra to płakać się chcę ze nie jest z nami. .

1

Kurwa sprowadzmy klasowego pomocnika prawego obrońcę, kogoś do ataku i jedziemy, my wolimy sprzedać naszą perle za 20 mln a potem odkupowac za 100 mln z Bayernu. ..

0

Inieście ta setka z 1 połowy będzie mu się śniła

0

Przed meczem : "0:3 dla nas" xd

10

Jak nie strzelimy to koniec z Liga Mistrzów, I błagam nie porównujcie obrony PSG i Juventusu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?