Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real, Barcelona, Atletico, Chelsea, City, United, Bayern, Borussia, Juventus, PSG, Monaco, Liverpool Na wiosnę jak połączą się pary to będę same ciekawe meczyki :-)
6
Coutinho w styczniu musimy mieć. ..
0
Benfica grać! ! :-(
2
Atletico 1-0
Messi x2
Juventus
Benfica
United
Co sądzicie? :-D
0
Wie ktoś jaki mecz puszczają w środę na TVP1?
Atletico - Chelsea czy PSG - Bayern
35
La liga 2017/2018:
Real Madryt - 9 bramek
Leo Messi - 9 bramek
Dobranoc :-)
0
Czyżby Real nie ustanowił rekordu z bramkami z rzędu? :-P
1
Jakiś link do strzału piętą Bale'a ?
0
Jaki polecacie program sprawdzony do kopiowania plyt DVD ? Wesele chce sobie zgrać a nie chce uszkodzić płyty bo dostałem orginał
1
Ale karnego by dostał. Nie chodzi o to czy strzeli czy nie : Chodzilo mi ze Neymar chce nastrzelac bramek, walczyć z kolegą o karniaka, a tymczasem Messi który strzelił sobie 2 bramki ma gdzieś hattricka i chce dać szansę koledze z zespołu
25
Ja chciałbym zobaczyć coś takiego : Gramy na wiosnę z PSG w fazie pucharowej LM. 2:0 prowadzimy po 2 bramkach Leo, rzut karny dla PSG neymar chce strzelić ale strzela Cavani - 2:1. Karny dla nas Messi oddaje karnego Dembele : 3-1 koniec. Chciałbym zobaczyć minę Neymara wtedy xd
0
http://memy-pilkarskie.pl/img/19975/dziewczyna-ktora-ci-sie-podoba-i-ty/
Boli bardzo niestety. .
1
Myśle że jednak ta poprzeczka którą zawiesił w 2012 jest nie do pobicia. Messi juz straszy ale mysle ze 40 jest w stanie. Pamiętaj ze jak suarez się odblokuje to będzie też grał na niego
0
To będzie bardzo dziwne co teraz napiszę, ale lepiej by było jakby Barcelona te 2 ostatnie mecze zremisowała albo przegrała. Pozytywne wyniki drużyny wpływają znacznie na decyzje niezdecydowanych socios, niestety ale boję się że może nie zebrać tych 16 tyś
18
Słaba forma Dembele? Gość zagral 1 mecz od początku w Barcelonie przeciwko drużynie z top 5 a wy piszecie ze słaba forma? Tragedia...
1
Widzę chętni xd ale najpierw kolega musi dostać przesyłkę wrzucić dla potwierdzenia na La Ramble I wtedy pomyślę xd
1
Adres na priv proszę
0
Komu jeszcze Benfica psuje kupon? :-(
0
Dzięki wszystkim za zabawę, zobaczymy czy ktoś trafi :-)
0
Tylko jedna liczba w odp
0
Aha jeśli będą takie same odp i kilka osób trafi to wysyłam do tej co pierwsza napisała odp
1
To szybko przed meczem fajna zabawa :
Ile dziś padnie bramek w meczach ligi mistrzów?
Kto dokładnie teraz napisze do godz 21 i trafi, i odezwie sie do mnie - Wysyłam 0.7 Finlandii :-)
0
Dzięki
0
Wie ktoś co z meczem Janowiczem? Przerwany z powodu warunków pogodowych czy kontuzja?
0
Ma ktoś link na YouTube do meczu Barcelony?
0
A pierwszej 11 nie napisałem ?
2
Busquets, Roberto, Rakitic Thiago, Isco, Coutinho, Iniesta,
Pomylec ze moglismy mieć taką pomoc...
Ter Stegen Semedo Umtiti Pique Alba Busquets Thiago Isco Coutinho Messi Suarez :-(
Na papierze jest miazga, podejrzewam ze na boisku tez by była
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Pamięta ktoś kiedy Real bądź Barcelona ostatni raz zagrali ze sobą bez domowych koszulek ? Dziwnie się to El Clasico ogląda, brakuje jednak białego koloru xd
1
Dla mnie Rakitic gra bardzo dobrze, i Umtiti, Vidal dużo traci wgl nie myśli. Moglibyśmy zagrać 4-4-2 Roberto za Deulofeu na drugą połowę. Deulofeu za bardzo che szukać Messiego na siłe. Real gra bardzo wysoko a my nie potrafimy tego wykorzystac prostopadlami zagraniami. Takie moje wrażenia po pierwszej połowie.
VAR jest dostępny na tym meczu?