8

Teraz król wolnych przed sekunda był samolub i nie dał Cou.
TA NASZA LA RAMBLA :-P

0

Ter Stegen - Roberto - Pique - Umtiti - Alba - Busquets - Rakitic - Iniesta - Coutinho - Messi - Suarez. Czy jednak Paulinho zamiast Coutinho?

4

1 marca a my dalej jesteśmy niepokonani w Lidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W dzisiejszych czasach z tym postępem technologi myślę że było by to bardzo możliwe

23

Chciałbym żeby UEFA wybudowała wkońcu ten stadion który jest w intro LM :-P I na nim co roku mógłby być rozgrywany Finał LM - to by było coś pięknego dla kibiców i piłkarzy

0

"Po rzucie rożnym Willian ponownie znalazł KAWAŁEK wolnej przestrzeni i tym razem idealnie przymierzył obok słupka bramki ter Stegena"
Droga redakcjo piszcie że dostał tyle miejsca ile Janusz na działce w wakacje

1

Kto krył williama? Jprdl 16m przed bramka mial tyle wolnego miejsca ze masakra

0

Conte chce wykorzystać szybkość Williama, Pedro i Hazarda I władować bramkę, potem jak sprinterzy stracą siły wpusci Morate albo Girouda na wrzutki. Oczywiscie autobus większość spotkania będzie zapakowany :-) Tak myślę że wygląda taktyka The Blues na to spotkanie

0

Półfinały z Interem i Chelsea to są dla mnie 2 najgorsze traumy dla mnie jako kibic Barcelony. 0-7 z Bayernem tak nie bolało jak te 2 półfinały

0

Remis bramkowy wziąłbym w ciemno

10

William, Pedro, Hazard, 5 obrońców... Idą typowo na kontry bez klasycznej 9. Mam nadzieje że nie zakończy się tak jak 6 lat temu. VAMOS!

2

Skład chyba najlepszy jaki możemy dziś wystawić, szkoda tylko że Paco poza ławką.

1

Ławka dobrą mamy xd, szkoda że Coutinho nie gra, we wtorek i tak nie może grać, liczę że wejdzie z ławki, Vamos!

0

Sprawdziłem, teraz radzę tobie sprawdzić :-)

12

Iwański leci do Madrytu komentować mecz, po upływie 25 min nie może komentować dalej z powodu problemów technicznych które były od 1 min , i resztę spotkania komentuje Jasina ze studia w Warszawie XD BEKA

0

Razem, narazie piszę się gdy się z kim zegnasz itd

14

Thiago Silva nie chciał złapać kontuzji, dlatego nie zagrał. Gdyby zagrał mógłby sobie złamać nogę i zakończyć jego karierę. Przez co nie byłby wstanie utrzymać swojej rodziny #RESPECT

12

Zesrał się w gacie... jak zawsze przed ważnym meczem. A ja kiedyś chciałem go w Barcelonie..

3

"Narazie " razem XD

2

Panowie i Panie przepraszam ale ja jednak nie będę już kibicowal Barcelonie bo mam traumę po półfinale z Interem 09/10 XD

32

Remisujesz 1:1 na wyjeździe, kontrolujesz spotkanie , grasz dobrze w obronie i ataku... decydujesz się wprowadzić pomocnika nastawionego na defensywę, ściągasz ŚN , po czym decydujesz się grać wrzutkami... małego tego obrońcę przesuwasz na pomoc zamiast wpuścić skrzydłowego do przodu ( myśl Di Maria)... Emery jak ja cię ku*wa nie szanuje

2

Neymar miał tu wszystko ale chce być nr 1, ok kiedyś moim zdaniem wygra wkońcu tą ZP ale gdyby chciał się liczyć cały czas w stawce to powinien odejść do takiego United albo City, do Premier League poprostu, jakby z takim United doprowadził do wygrania Ligi, powrót do ścisłej czołówki na wysokim poziomie to wtedy możemy rozmawiać, a nie do Ligi Francuskiej gdzie tytuł będzie miał co roku a jak przyjdzie raz na pół roku ważniejszy sprawdzian jak dziś dostanie po tyłku i się schowa ( Dziś zagrał dobry mecz ale sam niczego nie wygrasz Ney)

13

Neymar zagrał dziś lepiej od CR7 ale to Ronaldo wygrał. To tak jak 2 ostatnie ZP: Messi grał lepiej strzelał więcej, ale to Ronaldo zdobywał ZP.

7

Emery I Thiago Silva najlepiej niech siedzą w domach podczas rewanżu, bo zesrani są widzę przez większość swojej kariery

0

Czy tylko Barcelona potrafi wygrać z Realem ? Jprdl Emery brak słów ściąga w 60 min Cavaniego, na ławce ma Di Marie który jest w gazie od nowego roku, a on Draxlera puszcza i przesuwa Alves do przodu ( nie mówię Dani bardzo dobry mecz)

21

Stadion na finał powinien być wybierany w sierpniu na sam początek rozgrywek, np. Jest Camp Nou i koniec, i chocbysmy odpadli, nie ma zminy i tyle. A nie jak znamy 2 finalistów.

0

W biedronce finladnia 1l 50zl i nie wiem czy to nie jakas podróba bo bardzo tanio, ale chyba się skusimy jednak xd

0

Panowie na studniówkę finlandia czy wyborowa waszym zdaniem?

3

Dalej niepokonani w Lidze! Nie ma na co narzekać, mamy przewagę więc nie płaczmy, jedziemy dalej VAMOS!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?