Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2 część jest lepsza, ale 1 też spoko
0
Przerąbana ta matura z historii XD jednak mowie ze ja za dużo do niej się nie przygotowywalem, myślę że jak ktoś przysiadl mocno to nawet 80% będzie miał. Temat wypracowania był spoko (4 wziąłem )
36
Dzięki mordo! ! Daj jeszcze znać jak do meczu zostanie 4 min 39 sekund :-)
1
Wczoraj był podobny komentarz który już dostał około 130 polubień - także nie licz że za ten komentarz dostaniesz milion polubień
0
Czemu nie trafilismy na Real tylko Romę? :-(((
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Lewandowski do to tarcia chrzanu się nadaje a nie Realu, jeszcze Benzema go dziś posadził
0
Mam nadzieje że sędzia zobaczył powtórkę i będzie próbował oddać to co zabrał
0
Lewandowski gra gówno i marnuje sam na sam, a sędzia znowu daje koncert...
0
Lewandowski kurla znowu setkę mial i znowu dupa, James to już wgl
5
No to może tak : Mam nadzieję że Real awansuje do finału - If you know what i mean :-)
2
550 bramek i 217 asyst w 634 spotkaniach...
Swoją drogą kto ma najwięcej asyst w historii futbolu ?
6
Na koniec dnia zawsze spoko :-P
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NTIwNzA5MzUwMDpAPEGaxiNR4EYgKnU=
&kind=MAIN
4
Messi ma juz 550 goli w oficjalnych spotkaniach dla FCB
0
jest pilkarz ktory zdobyl wiecej niz 9 ?
1
no to bayern w finale i sezon mozna zaliczyc do fantastycznego
1
w sezonie 13-14 mial 28 goli
0
messi 32
1
co sie stalo z immobile
0
Puyol
Valdes
Xavi
Iniesta. ..
Aż strach myśleć kto z tych największych po Andresie jest następny w kolejce do opuszczenia FC Barcelony
5
Wierzyłem w PSG - Dało dupy
Wierzyłem w Juve - Dało dupy
Wierzyłem w Bayern - Dał dupy
Nie wierzę w Liverpool -??
Może karta się odwróci wkońcu..
0
Widzę jak juz nasi pluja sobie w twarz, nie da się nie wracać do rewanżu z Romą.. zagrać 1 połowę super i by było. Tylko my jesteśmy w stanie pokonać Real, Bayern znowu dał dupy miał pily na 2-0 , Lewandowski setka, ale co ja mam do nich pretensje - są zaslabi
3
http://memy-pilkarskie.pl/img/23424/trofea-zdobyte-przez-ostatnie-10-lat/
2
Żaden trener nie obronił Ligi Mistrzów oprócz Zidana...
0
Fajnie będzie jak zaokrągli do 45. Po zdobyciu La Ligi myślę że nie będzie już grał za często, bo będzie się szykował juz pod mundial. Chyba ze będzie walczył o Złotego Buta to wtedy może walnie wiecej niż 5 goli
3
MarioVeb zawsze zostanie tylko MarioVebem
0
Bilbao wygra dziś?
0
w dogrywce Real strzeli napewno takze juve musi przycisnac teraz
15
Bedzie 4 to wtedy możemy coś mówić narazie cisza i bez orgazmów
5
Ciekawostka :
Barcelona tylko raz w tym sezonie do meczu dzisiejszego straciła 3 gole z Realem w Superpucharze
KAŻDY WYNIK Z TEGO SEZONU LICZĄC WSZYSTKIE ROZGRYWKI DAŁBY AWANS BARCELONIE DO PÓŁFINAŁU... opluli kibiców swoją postawą dziś i to bardzo boli