1

2 część jest lepsza, ale 1 też spoko

0

Przerąbana ta matura z historii XD jednak mowie ze ja za dużo do niej się nie przygotowywalem, myślę że jak ktoś przysiadl mocno to nawet 80% będzie miał. Temat wypracowania był spoko (4 wziąłem )

36

Dzięki mordo! ! Daj jeszcze znać jak do meczu zostanie 4 min 39 sekund :-)

1

Wczoraj był podobny komentarz który już dostał około 130 polubień - także nie licz że za ten komentarz dostaniesz milion polubień

0

Czemu nie trafilismy na Real tylko Romę? :-(((

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Lewandowski do to tarcia chrzanu się nadaje a nie Realu, jeszcze Benzema go dziś posadził

0

Mam nadzieje że sędzia zobaczył powtórkę i będzie próbował oddać to co zabrał

0

Lewandowski gra gówno i marnuje sam na sam, a sędzia znowu daje koncert...

0

Lewandowski kurla znowu setkę mial i znowu dupa, James to już wgl

5

No to może tak : Mam nadzieję że Real awansuje do finału - If you know what i mean :-)

2

550 bramek i 217 asyst w 634 spotkaniach...
Swoją drogą kto ma najwięcej asyst w historii futbolu ?

4

Messi ma juz 550 goli w oficjalnych spotkaniach dla FCB

0

jest pilkarz ktory zdobyl wiecej niz 9 ?

1

no to bayern w finale i sezon mozna zaliczyc do fantastycznego

1

w sezonie 13-14 mial 28 goli

0

messi 32

1

co sie stalo z immobile

0

Puyol

Valdes

Xavi

Iniesta. ..

Aż strach myśleć kto z tych największych po Andresie jest następny w kolejce do opuszczenia FC Barcelony

5

Wierzyłem w PSG - Dało dupy
Wierzyłem w Juve - Dało dupy
Wierzyłem w Bayern - Dał dupy
Nie wierzę w Liverpool -??
Może karta się odwróci wkońcu..

0

Widzę jak juz nasi pluja sobie w twarz, nie da się nie wracać do rewanżu z Romą.. zagrać 1 połowę super i by było. Tylko my jesteśmy w stanie pokonać Real, Bayern znowu dał dupy miał pily na 2-0 , Lewandowski setka, ale co ja mam do nich pretensje - są zaslabi

2

Żaden trener nie obronił Ligi Mistrzów oprócz Zidana...

0

Fajnie będzie jak zaokrągli do 45. Po zdobyciu La Ligi myślę że nie będzie już grał za często, bo będzie się szykował juz pod mundial. Chyba ze będzie walczył o Złotego Buta to wtedy może walnie wiecej niż 5 goli

3

MarioVeb zawsze zostanie tylko MarioVebem

0

Bilbao wygra dziś?

0

w dogrywce Real strzeli napewno takze juve musi przycisnac teraz

15

Bedzie 4 to wtedy możemy coś mówić narazie cisza i bez orgazmów

5

Ciekawostka :
Barcelona tylko raz w tym sezonie do meczu dzisiejszego straciła 3 gole z Realem w Superpucharze
KAŻDY WYNIK Z TEGO SEZONU LICZĄC WSZYSTKIE ROZGRYWKI DAŁBY AWANS BARCELONIE DO PÓŁFINAŁU... opluli kibiców swoją postawą dziś i to bardzo boli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?