Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Poziom piłkarski miał na Barcelonę, nie przesadzajmy
0
Legendy ....
0
Czemu w Fife nie ma żadnej legendy Polskiej? Deyna, Lato, Boniek?
6
Messi w Barcelonie 534 goli
Messi w Argentynie 61 goli
Razem: 595 goli ( Oficjalne )
600 pewnie pęknie w Lutym, a gość jeszcze 31lat nie skończył! !
Myślę że z 800 bramek oficjalnych może walnąć XD
0
To wkońcu wiadomo za ile Mascherano odszedł?
0
Pewnie Pique (tak strzelam )
7
Pique: Wsadze Cię do pierdla jak wygram wybory.
Bartomeu : Hahahha chyba śnisz
Pique: zobaczymy hahahahha
7
Ale bym takie Podbeskidzie z Łęczną obejrzał
0
Wie ktos jaki kurs na Leganes byl??
19
Ter Stegen
Semedo - Umtiti - Pique - Alba
Messi - Roberto - Busquets - Coutinho
Suarez Griezmann
Barcelona 2018/2019?
73
Mascherano bardzo dużo włożył serca w grę dla Barcelony, jeden z najlepszych transferów ostatniej dekady. Jesteś wielki, życzę Ci MŚ 2018 i pięknego zakończenia kariery w kraju. A wslizgu z Arsenalem w 88min chyba nikt z nas nie zapomni :-) Vamos Javier!
4
Zagra,zagra spokojnie :
http://psgfc.pl/news/show/psg-moze-odetchnac-z-ulga-mbappe-bez-powaznego-urazu
3
Z 1 i 3 się nie zgadzam
0
Wrzuci ktoś liste 10 najlepszych strzelców w historii futbolu?
1
Wie ktoś kiedy zaczną się prace przy "nowym" Camp Nou? Kiedy planowana data ukończenia i koszt? Coś cicho ostatnio na ten temat
1
Dziękuję.. dziękuję dzięki tobie dziś jestem bordowo-granatowy, opisać tego co się czuło gdy się Go oglądało podczas meczy opisać się nie da. RL10!!
4
Messi 366
Muller 365
0
Zaczarowany stadion. Ludzie trochę pokory rano czytałem komentarz " Barcelona ich rozjedzie, My mamy Messiego i Suareza a oni jakiegoś Vele"
0
ja obstawiam ze Messi zostanie zmieniony w przerwie. W weekend ciężki wyjazd do Sociedad
0
Ter Stegen, Cillesen
Roberto, Semedo
Pique, Mina
Umtiti, Vermalen
Alba, Digne
Busquets Paulinho
Rakitic, Denis Suarez
Coutinho Iniesta
Dembele
Suarez Paco
Messi Rafinha
Fajnie by to wyglądało Xd
Vidal, Turan, Gomes, Deulofeu out
Myślę że za tą czwórkę możemy wyciągnąć z 70 baniek + Masche to około 80
8
"Bóg wskazuje gwiazdę którą ma błyszczeć"
Widocznie Bóg rzadko zmienia gwiazdy bo 1 świeci już od 13 lat na Camp Nou :-)
0
Co sądzicie o 8 części Gwiezdnych Wojen?
1
Wcale bym się nie zdziwił gdyby po oficjalnym odejściu Turana, Coutinho dostałby pozwolenie na grę. Nie twierdzę że nie jest kontuzjowany , jednak chyba chcą się ubezpieczyć tymi 20 dniami, jakby Arda odszedł na koniec okienka żeby dostał nr 7.
0
Wie ktoś ile już Messi ma brodę? Ciekawe kiedy w końcu ją zgoli
14
http://memy-pilkarskie.pl/img/21887/xd/
3
Nie musiała bo nie brała udziału w KMŚ. W sezonie 07/08 zrobiliśmy im szpaler na Bernabeu i przeżyliśmy, chciałbym żeby oni też go zrobili jeżeli będziemy mistrzami po 35 kolejce
0
Psg gra z nimi za 1.5 miesiąca nie za 3 dni wiec dużo może się zmienić
0
XD
0
Masz na myśli Ligę Mistrzów w 18/19 ? :-)
11
Pamiętacie początek sezonu 14/15 i nastroje kibiców Realu?
" James, Kroos, Bale, Cristiano? 6 pucharów to za mało "
I dobrze wiecie jak skomczyli tamten sezon - bez niczego.
17/18
Coutinho, Dembele, Suarez, Messi... możecie zacząć rymowac xd
Nie no trzeba twardo stapac i nie zachwycać sie bo narazie niczego jeszcze nie wygraliśmy. Pozdrawiam