0

Komentarz usunięty

3

Sporo czasu mnie nie było... O co chodzi z Barca info? Napiszesz? albo początek tej burzy jakiś link czy coś? Xd

3

I właśnie tym Messi się różni od takich ludzi jak ty, nieważne skąd pochodzi byle by cos wygrać, a dla Messiego jak widać własny kraj jest i reprezentowanie go jest dla niego czymś świętym mimo że często bardzo cierpi w reprezentacji.

0

Kane teraz 52

0

Macie dokładne zdjęcie tej sytuacji w której Messi ratował piłkę przed wyjściem? Chwile przed bramką Vidala

1

Skończyliśmy rok bez porażki w Lidze od początku sezonu! ! !

0

Messi 54
Canani 54
Lewy CR7 53
Kane 50

4

Panowie spokojnie gramy do końca, nie dajmy im strzelić

1

Powinien być karny dla Realu?

0

Każdy czekał tylko aż odpowie : W 2018 będę mistrzem świata xd

26

W karnych to przegrali w 2015 i 2016 w Copa America z Chile

0

100% :-)

3

Real(2 miejsce ) może trafić w 1/8 na :

- United

- PSG

- Roma

- Liverpool ( raczej wygra grupe )

- City

- Besiktas

Na kogo trafi sami wiecie :-) a my dostaniemy Bayern albo Chelsea

0

Zostałem zaproszony na chrzciny sam, mam 19 lat i rodzina bliska. Płacą 120 zł za talerzyk ile powinienem dać do koperty waszym zdaniem?

1

Polityczna poprawność nie jest dobra xd

0

2 najwiekszych faworytów ( Brazylia i Francja ) na 95% spotkają się w półfinale. 3 zespoły też silne i które są aspiruja po zloto ( Niemcy, Argentyna Hiszpania ) zaczną się eliminować od ćwierćfinałów tzn Niemcy na 90 % w półfinale zagrają z Hiszpanią bądź Argentyną. Wiem ze Niebiescy grają kaszane teraz ale myślę że do mistrzostw będą dużo lepiej przygotowani. Na tą chwilę najbardziej prawdopodobny finał : Francja - Hiszpania. Tak wiem jeszcze 6 mies i teraz to mogę tak sobie tylko pisać :-P

0

Francja - Brazylia
Hiszpania / Argentyna - Niemcy / Anglia
Bardzo prawdopodobne pary 1/2 MŚ

0

Co do Leo i Argentyny życzę jak najlepiej ale po tym losowaniu wydaje mi się że ich szansa przeszła w finale 2014. Teraz nie dość ze grupa nie zbyt łatwa, to nawet jak prawdopodobnie przejdą Danie , to potem mają od ćwierćfinałów masakra : Najprawdopodobniej Hiszpania w 1/4 , Niemcy w 1/2.

1

CR7 już do Maroka nie będzie musiał latać

0

0

Na La Rambla można pisać na różne tematy wiec nie widzę problemu

0

:-D czyli do 22 35 żyje xd jeszcze 4 mecze na kuponie xd

0

Chelsea 1 gol proszę

2

Ja miałem dziś wolny dzień i z nudów zrobiłem sobie symulacje mś 2018 :-D Tylko ze ja napisałem na karteczkach drużyny podzielilem je tak jak na koszyki i pozawijalem je. Nie sprawdzałem jakie są grupy tylko losowalem kto przechodzi dalej i przegrana karteczkę wtedy dopiero sprawdzałem. m.in w grupie odpadły : Brazylia, Chorwacja, Argentyna, Polska :-( :-D
Oto moja pierwsza 4 mś :-D
1. Dania
2. Meksyk
3. Hiszpania
4. Korea Południowa
Dobry ubaw polecam jak ktoś bardzo się nudzi xd

26

Camp Nou imienia Leo Messiego
Nie widzę innej opcji za jakieś 10 lat, i zastrzeżony nr 10 przez 100 lat

0

Wie ktoś dlaczego nie grał Verratti, Marchisio ?

0

Ostanie 4 min Buffona w reprezentacji

0

Jajka na miękko będą

0

Przegrali 6 ostatnich spotkań, wiem że dziś nie grają z wymagającym rywalem , ale i tak będzie im ciężko.

0

10wygranych, 1 remis- mamy listopad. Możemy tak grać byle zbierać punkty, z nawyzszą formą trzeba trafić na wiosnę, Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?