0

Beckenbauer, Maldini, Puyol.

0

Chada nie żyje

0

Messi 25
Ronaldo 21
Kurde podgonil

2

Za PO też tak było :-D

No a czego się można spodziewać po PO, PIS, PSL, SLD itd jedni są bardziej pogladowo na lewo drudzy na prawo i tyle to ze wkładają swoich było wiadome i tak dalej będzie obojętnie kto będzie rządził z partii z okrągłego stołu i ludzi. Potrzebna jest zmiana pokoleniowa i gdy my mamy szansę coś zmienic na lepsze to zróbmy to. Ale jak widac my jako naród bardzo mało wiemy o demokracji itd. Referendum w 2015 - 7% !!!! 7% ten debil się przestraszył i chcąc zostać na następną kadencję daje nam szansę a my jako naród osmieszamy się a oni otwierają szampany. Wybory 40, 50% co to jest za wynik frekwencji? 85% to normalny wynik i który napewno by dawał szanse żeby coś się zmieniło. Ale wszystkich nie zmienimy, a Demokracja jest zła bo żyje na świecie więcej debili niż ludzi normalnych.

41

2-0 prowadzimy z Chelsea 45 min wolny dla The Blues z niebezpiecznej odległości - myślę sobie to bardzo podobna sytuacja jak do tej 6 lat wcześniej- Tez prowadziliśmy 2-0 , straciliśmy bramkę pod koniec 1 połowy a potem wiadomo, odpadlismy. I pomyślałem sobie że jak Alonso trafi to historia znów może zatoczyc kolo przeciwko nam. Zamknąłem oczy.. słupek uff , i poczułem że nic nam tej 1/4 juz nie odbierze. Taka mała moja anegdota co do środowego starcia.

3

Jeśli Neymar przejdzie do Realu, to chciałbym być na 1 meczu na Camp Nou i poczuć tą nienawiść i usłyszeć te wszystkie przekleństwa w kilkunastu językach wobec niego. I większość będzie to krzyczała w łzami w oczach, bo kiedyś cała Barcelona go kochała. Myślę że to byloby większe piekło niż wtedy jak przyjechał Figo

0

Asensjo za Kepe

1

Jaki piłkarz ma najwięcej wygranych edycji Ligi Mistrzów?

5

Pamiętam jak młody talent z Polski Pawel Brożek miał problemy z Pique :-P

2

Mam nadzieje ze na 1/4 będzie gotowy. Rok temu pauzowal za kartki w 1 meczu z Juve i wiemy jak to się skończyło

5

Roma słaba?
Dla mnie wygląda to tak
5 potęg :
Real, Barcelona, Bayern, City, Juventus
1 mocny
Liverpool
2 średnie
Roma i Sevilla

4

Sevilla bez Emergo znajduje się w 1/4 UCL, a PSG z Emerym odpada w 1/8 UCL
"Mentalność, nie będę mówił jaka bo mi się nie kojarzy z nim

1

Który półfinał gorzej wspominacie ?
Vs Inter 09/10
Vs Chelsea 11/12

0

Juve win
Barcelona 1/1,5 bramki
PSG 1/2,5 Bramki
Co myślicie

0

O jak dobrze że zapomniałem kasy z domu dziś. 100 zł przez United poszło by w piz....
Brawo Sevilla! Jeszcze jutro Barcelona i z 5 drużyn Z Angli zostaną 2 XD

0

46 lat i emerytua, stała praca, nie wymagająca dużej pracy fizycznej. Przywileje różne, a jak mi się znudzi czy coś zawsze już jakiś hajs jest odlozony na jakiś inny, swój biznes

0

Hahaha XD

0

Czy jest ktoś tu policjantem? Mam 20 lat i chciałbym iść do policji, wiadomo że trzeba testy zdać itd, chcialbym się dowiedzieć jak to wygląda to z perspektywy policjanta jak wygląda praca i ogólne wrażenia

3

Jeszcze dzisiaj i jutro i będzie 2 dni jak nie piję

(Memy.pl)

1

Bo to jest PAulinho kurła!!

0

222 mln dokładnie :-)

0


Łoooo Łoooo ojooj ojoojoj XD Rozwalił mnie ten komentarz obejrzyjcie cały skrót XD

1

Dzisiaj jeden autobus wchodzi do 1/4 , miejmy nadzieję że za tydzień 2 autobusy z Angli nie przejdą jak Juve

2

Szkoda Tottenhamu, przegrali 1 mecz w Lidze Mistrzów i odpadają. Grali naprawdę fajnie w tej Lidze Mistrzów

7

Żewłakow: Higuain chce zrobić dobrze swojemu zespołowi XD

3

Teraz wszyscy pięknie piszą ze trzeba wspierać, głosują ładnie(większość użytkowników ) a jak mecz jest to jedziecie po naszych cały czas. Ta ankieta pokazuje jak duzo ludzi jest hipoktytami. Nie chce obrażać oczywiście tych którzy zawsze wspierają zawodników czy im idzie czy nie :-)

1

I więcej pisać nie trzeba :-)

2

Ostatnio zawodnicy 3 i 4 zdecydowanie są pod formą Miejmy nadzieje ze odblokuja się na decydującą cześć sezonu :-P

0

Costa był na spalonym?

1

Pewnie już było: Leo Messi dzięki trafieniu ma na swoim koncie 600 bramek oficjalnych w karierze

539 - Barcelona ( bez towarzyskich)

61 - Rep. Argentyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?