Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Portugalia idzie na mistrza, po tym jak widzę ile mają szczęścia od 2016 roku to w głowie się nie mieści, Iran miał piłkę meczową - szkoda strasznie
0
Tyle czekania na MŚ i taki zawód, płakać się chce
0
3
Jakby wczoraj Argentyna nie patrzyła się na to jak Rakitic strzela do pustej to mieli by taki sam bilans jak Islandia i musieli by poprostu osiągnąć lepszy wynik w swoim meczu
1
Argentyna teraz ma awans na tacy jeśli wygrają, może to będzie jakiś bodziec , ale nawet jak wyjdą to za rogiem w 1/8 najprawdopodobniej czeka Francja...
0
Wystarczy remis Chorwacja - Islandia
0
Calma
1
Jak islandia dziś zremisuje to nie muszą nawet przegrywać z Chorwacja - mogą remis ugrać a Argentyna i tak wtedy wchodzi
0
Jak teraz będzie remis albo Nigera wygra to Argentyna wraca do gry, bo wątpię że Islandia wygra z Chowacja
2
No to Nigeria ogień! !!! #Musisz
1
Jak nie chcecie Ronaldo x6 ZP to trzeba trzymać kciuki za Brazylię, bo inny piłkarz z mistrzowskiej reprezentacji nie odbierze Zlotej Piłki, chyba że wygra Argentyna XD
1
Jeśli jutro Islandia nie wygra to Argentyna ma duże szansę, bo myślę że Islandia w ostatnim meczu nie wygra z Chowacja . Jeśli jutro Islandia wygra to szanse są bardzo małe bo wtedy Argentyna musi wysoko wygrać z Nigerią 4-0, 5-0 a to i tak może nie wystarczyć jeśli Islandia zremisuje, a Chorwaci przemęczać się nie muszą. Ale tylko czy jest sens, jeśli za chwile nawet jeśli się uda to w 1/8 jest Francja? Wiem że super nie grają ale i tak by mieli dużo większe szanse. Chyba ze Argentyna jak wyjdzie dostanie magicznej siły, drugie życie, i zagrają znakomicie XD ale napewno nie z takim bramkarzem i taktyka.
4
Łysy zamiast wpuścić Banege żeby rozgrywał po starcie 1 bramki, to zaczął panikować i wpuszczać samych piłkarzy do przodu. Aguero grał nawet w miarę a został zmieniony w 60 min
0
No może by się udało, ale z grupy wychodzą 2 zespoły. Na euro wyszły 3 i to uratowało Portugalie która według starych zasad nie wyszłaby nawet z grupy
0
Nie czujesz że specjalnie ten tytuł nawiązuje do Messiego? Wbili szpilke
0
Jeszcze ten tytuł u fioletowych: " Nasza "10" ( Modric) nie zawodzi
0
#Islandiomusisz PRZEGRAĆ
2
Wszyscy atakują Messiego o karnego - no zgadzam się nie strzelił jego wina. Grasz drugi mecz a twoi koledzy z zespołu nie trafiają do pustej bramki i Caballero daje bramkę Chorwacji to trudno się dziwić że tak się kończy. Mecz byłyby zupełnie inny gdyby Perez strzelił do pustej bramki a Caballero nie popełnił tego kryminału
0
Napisane jest ze jeśli zostaną spełnione 2 warunki to wtedy mają awans w swoich rękach
0
Jutro trzeba mocno kibicować Nigerii
2
Argentyna musi liczyć na zwycięstwo Nigeri i chociaż remis Islandii z Chorwacja, wtedy mają w swoich rękach wyjście z grupy. Gorzej jak Islandia wygra jutro to wtedy czuje że Chorwacja odpuści mecz i Islandi remis wystarczy
2
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6307688.html#comment-6307688
5
Banega, Pavon i Dybala? ?
Argentyna przegra to łysy będzie odpowiedzialny mocno, jak wygrają zwracam honor
0
Waszym zdaniem za bramkę odpowiedzialny jest Szczęsny też? I czy powinien wyjść z bramki?
0
Iniesta, Isco i Busquets fantastycznie uzupełniają się w trójkącie XD
- Szpakowski
2
Jprdl nie było faulu na pepe ludzie ogarnijcie się ledwo co go dotknął
6
Hiszpania jest jednym z faworytów do mistrzostwa i teraz każde niepowodzenie na MŚ będzie zwalone na Lopeteguiego i Real XD Mógł osiągnąć bardzo dobry wynik na MŚ, może nawet je wygrać i odejść w chwale jako 2 trener który poprowadził drużynę do MŚ, a tak będzie winnym wszystkiego co złe przydarzy się Hiszpanii podczas mundialu
0
Belgia pake ma konkretną
27
Nie wiem czy już było : Sergio Romero doznał kontuzji i nie pojedzie na mundial, Boże miej w opiece bramkę Argentyny
0
Jakim cudem Icardi nie jedzie na MŚ... czekam tylko jak higuain zwali jakaś setkę w ważnym meczu i znowu będzie to samo