Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB
Jeszcze gorsze może być to jeśli nie wejdziemy do 1/4
5
Max von Sydow nie żyje. Wybitny aktor, znany z filmów Bergmana, serialu "Grao tron" miał 90 lat
Przypominam Ramsey wczoraj strzelił gola
33
Jezus Maria, i co ludzie maja zrobić jak pójdą do głosowania w 2 turze i będą mieli do wyboru Dude albo Kidawę, nie no to jest dramat i od 30 lat ludzie dalej się nabierają i tylko zmieniają z jednych na drugich i tak w kółko...
3
Zagrywka polityczna, nie zdziwę się jak po wyborach jeżeli Duda wygra, Kurski wróci na stanowisko prezesa TVP, a jeśli nie to napewno pracę w spółce skarbu Państwa dostanie.
PO ładnie uderzyło w PIS dając ustawę żeby pieniądze przeszły na onkologię. Opozycja wiedziała że i tak tego nie przegłosują a takie sprawy są delikatne i łapią za serce. Dziwie się też tym którzy serio wierzą w to że gdyby PO miało większość pieniądze poszłyby na leczenie. Gadu gadu dla frajerów dali by TVP bo to by wtedy była ich telewizja i ich propaganda. Wiedząc że ustawa nie przejdzie można obiecać wszystko. #pispoJednoZło
1
@Colon
Zarąbiste xD
0
Wie ktoś co jest z 3 odcinkiem Better Call Saul? Miał pojawić się wczoraj i nadal cisza. A na filmweb są juz oceny odcinka, zdjęcia...
0
@norbi77
Messi nie jest jak Buffon (Nie będzie grał na sile żeby zdobyć nw 10 złotych piłek czy MŚ )
Nie jest jak Cristiano który będzie grał dopóki nie stwierdzi ze pobił wszystkie rekordy.
Messi będzie wiedział ze jeżeli w mocnym zespole z dobrym trenerem, będzie odstawal (Co i tak wydaje się mało prawdopodobne ) , sam powie basta. A tak jak mówię to jest grzech żeby mając takiego piłkarza, w takim klubie odwalać takie gówno ze strony zarządu.
To tak jakby mieć Ferrari w garażu, ale nie tankować go i płakać ze nie jeździ.
0
@norbi77
Jak ktoś ma czytać P-O-W-O-L-I to ty. Nie zrozumiałeś ze problem tkwi w zarządzie i trenerze. Zarząd albo sprowadza piłkarzy średnich którzy są dobrzy w swoich klubach ale Barcelona to za wysoki próg (np. Firpo) i tacy którzy przychodzą jako gwiazdy ale również nie zachwycają (Coutinho, Griezmann). Ci pierwsi poprostu za słabi, a Ci drudzy przychodzą z drużyn którzy mieli trenerów z jajami i charakterem i wizją gry ( Klopp Simeone).
Tak Messi kiedyś odejdzie , ale wiedząc co potrafi Leo trzeba wycisnąć jak najwięcej mając mocną kadrę, i płynie przejść po erze Leo do przodu.
Ale to wina zarządu i trenera że Leo sam musi rozgrywać, strzelać itd. Jakbyśmy mieli mocna kadrę to i Messi gralby lepiej ze względu na rywalizację.
0
@Bykunn
Zgoda, ale jeżeli ktoś nie umie wykorzystać potencjału takiego jak ma Messi to porostu grzech.
Kto w tym momencie jest zmienikiem Leo w składzie? No poprostu nie ma. I dlatego też Messi nie ma żadnej presji w składzie ani rywalizacji, i czy on zagra źle czy dobrze on wie ze będzie grał bo nie ma kto. I to jest tak jak pisalem wcześniej wina zarządu.
1
@norbi77
Widzę kolega zobaczył dużo zielonych pod swoim 1 komentarzem i teraz chce złapać jeszcze raz trochę zielonych :-)
Tak Barcelona jest uzależniona od Messiego ale to nie wina piłkarza tylko zarządu i trenerów. Barcelona Pepa - Była uzależniona od Leo? Nie oprócz ostaniego sezonu.
Sezon 15/16 , Leo był bardzo ważny ale w czasie kontuzji Barcelona szła jak walec (m.in rozbiła Real na Bernabeu )
To Trener tworzy drużynę tak żeby każde ogniwo było solidne i potrafiło sobie radzić bez tego czy tego zawodnika.
Dobry Trener to podstawa sukcesu
0
@itmustbejoke
Zgadzam się może nie United ale blisko. A to nie wina Leo tylko zarządu i ich polityki
16
Leo Messi 19/20 :
30 meczów 23 gole 16 asyst.
Ta Leo to problem Barcelony..
Jak będzie miał 30 meczy 4 gole i 2 asysty i będzie chodził po boisku to wtedy możemy rozmawiać.
(Rozumiem ze jak będzie miał 4 gole i 2 asysty w 30 meczach i będzie biegał jak szalony przez 90 min, to wtedy będzie ok dla hejterów, tak ? :-)
1
O której kolejny odcinek Better call Saul ?
1
Do pewnego momentu mecz układał się podobnie jak mecz City - Real różnice zrobił SKRZYDŁOWY Sterling. I tego właśnie brakuje Barcelonie bradzo.
1
@KSSniper
To tylko pokazuje wielkość Leo i Cristiano. I jestem pewien że oboje w tym rankingu przeskoczą wszystkich
0
@KSSniper
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_footballers_with_500_or_more_goals
Z tego korzystam. Tak czy tak to jest lista na którą ludzie będą zwracać uwagę
0
@lukaszbarca15
W takim przypadku Pele zaliczasz te 1200 bramek tak ? xD
0
@lukaszbarca15
To nie są oficjalne bramki w karierze seniorskiej, dlatego oficjalnych ma 697. Zobaczysz jak strzeli te 3 w ciągu tygodnia jak będzie głośno ze ma 700 oficjalnych
0
Leo ma OFICJALNYCH GOLI DOKŁADNE 697
(Reprezentacja 70+ Klub 627)
Może w niedzielę 700 Leo ? :-D
Licząc także nieoficjalne bramki (towarzyskie itd ) ma ich 723 i jest w siódemce najlepszych strzelców w historii piłki nożnej.
Oto Pierwsza "Siódemka"
1. Jozef Bican - 805 goli
2. Romário - 772 gole
3. Pele - 767 - goli
4. Puskas - 746 goli
5. Cristiano Ronaldo - 743 gole
6. Gerd Muller - 735 goli
7. Lionel Messi - 723 gole
0
No Ameryki to on nie odkrył xd
0
@Irmscher10
To nie zasługa wyniku tylko tego ze w Napoli gra 2 Polaków. Jestem pewien ze gdyby nie ten fakt to mimo wygranej Bayernu 3-0 , puścili by Bayern
(A no tak Lewy kontuzja xD)
0
@Cobra303
Tez tak bym chciał :-)
0
@panczo
Wiem, tak jak Atletico czy Lyon , po prostu tak obstawiam mimo wszystko
1
Po 1 meczach 1/8 w kolejnej fazie widzę :
Psg
Liverpool
Atalanta
Lipsk
Bayern
Barcelona
City
Juve
5
Nie oglądałem ani studia ani meczów na Polsacie, ale podejrzewam że komentatorzy i "eksperci" w żałobie tam ? xD
Nie dość że Real przegrał to jeszcze Maszyna nic nie trafiła..
1
Buhahahahhahahahahaah
0
Karny !!!!!
0
No i tak jak ktoś napisał mahrez dzięki
0
A szkoda gadać szkoda strzępić
0
@FafitFCB
No i właśnie dochodzimy do wniosku ze w Polsce komentatorów od piłki nożnej na poziomie mamy może 2-3 , i to jest smutne