Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@cata_luna
xDDDD
1
@Rastafarnianin
Nie mam zamiaru bronić Dudy, ale jakby musiał zatwierdzić I Prezesa ze względu na głosy to nie miałby możliwości żadnego wyboru.
4
Ma ktoś cukier pożyczyć?
Napiłbym się herbatki.. herbatki z cukrem, bez cytrynki
To La Ramble lepiej by się czytało wieczorem xD
1
@mr_robot
13/14 16/17 zgadzam się
Jednak 11/12 Real był poprostu lepszy od nas , trzeba to przyznać
0
Czy można wynająć kort i zagrać w tenisa rekreacyjnie ze znajomym? Czy mogę dostać mandat?
0
@IAmBackCules
xDDDDDDDDĐDDDD
1
Euzebiusz Smolarek to był kocur podczas el EURO 2008 , hat-trick z Kazachstanem, dublet z Belgią..
W fife 2006 grałem tylko "na Smolarka" xD
Jak ten czas szybko leci..
0
@ArterkHD
Jak najbardziej polecam!! Rozkręca się wolno ale warto
Trzeba być skupionym bardzo w czasie oglądania. Dużo małych rzeczy które są nawiązaniem do Breaking Bad są sprytnie włożone ale dla tych co oglądają to na od**** nie będą widoczne.
Lepiej oglądać z napisami.
11
Barcelona to sportowy samochód, którym kierowcą jest Bartomeu. Samochód posiada turbo (Messi), które bardzo pozwala wygrywać wyścigi i turnieje. Kierowca tego samochodu zapomina jednak że turbo kiedyś się kończy, i trzeba pilnować innych części tego samochodu jak silnik, opony itd. W tym samochodzie niestety zapomina się o tym i nie dba się o inne części. Samochód zaczyna przegrywać wyścigi i turnieje, a głupi kierowca zastanawia się dlaczego przegrywa ponieważ turbo dalej dysponuje i działa.
Niestety turbo jest na jakiś czas i kiedy ono się skończy kierowca zostanie bez niego. Zostanie mu zardzewnialy samochód który nie będzie do niczego przydatny.
Turbo nie jest częścią auta na zawsze, tylko i wyłącznie na jakiś okres. Trzeba z niego korzystać, używać ile tylko będzie się dało, ile będzie wstanie dodawać tej ekstra mocy, jednak nie można zapomnieć o całym samochodzie.
Dobranoc :-) Vamos Barca!
1
Frustracja bierze się tylko i wyłącznie dlatego ze Real wygrał Ligę Mistrzów 3 razy z rzędu. Gdyby nie ten fakt nikt by nie pisał że nic się nie stanie jak Leo odejdzie itp Fakt ten klub jest źle zarządzany i to trzeba zmienić. Barcelona wygrała ostatni raz Ligę Mistrzów bez Leo w skaldzie w 1992 roku.. Także darujmy sobie, źle prowadzony klub i złe transfery doprowadzają ten klub to takiego stanu. 3x Liga Mistrzów Realu powtarzam dlatego pojawiają się takie artykuły. Liga? 8 w ostatnich 11 latach, zobaczymy bilans w Lidze po Leo za 20 lat.
0
@tobiasson92
Xdddddddddddd
0
@tobiasson92
Nie chcę głęboko wchodzić znowu w te tematy, dlatego napisze krótko:
Nielegalnie to władza nas okrada od 30 lat na każdym poziomie.
1
@tobiasson92
A jacy mają być? Legalnych bo Komorowski ich powołał ? Teraz będą nielegalni bo Duda będzie ich powoływał?
2
Ktoś tutaj ogląda serial Sex Education? Jak wrażenia? Czego oczekujecie w kolejnym sezonie?
0
A co powiecie na taki pomysł? Mianowicie:
Jeśli ten sezon będzie można ukończyć, to prawdopodobnie będzie lipiec/sierpień. I kolejny sezon mógłby ruszyć dopiero powiedzmy październik/listopad. I w takiej sytuacji wiadomo ze ciężko byłoby się wyrobić z zamknięciem w maju wszystkiego. mam 2 propozycje :
- podzielenie ligi na 2 grupy, czyli drużyny który zajęły w sezonie 19/20 miejsca 1-10 grają o mistrzostwo, puchary itd u siebie i na wyjeździe co daje zamiast 38 meczy 19. Puchar krajowy grany jest normalnie, Liga Mistrzów tez ale z bardziej zaciśniętym grafikiem. Drużyny 11-20 grają między sobą poprostu o to by przede wszystkim nie spaść z Ligi.
- Albo poprostu zamiast 2 meczy, jest rozgrywany 1 mecz z każdą drużyną. Drużyny z miejsc 1-10 w sezonie 19/20 grają 10 meczy u siebie, 9 na wyjeździe. Puchar i Liga Mistrzów tak jak wyżej napisałem.
Sezon skończył by się pod koniec kwietnia lub początek maja, i reprezentację miałby miesiąc czasu na przygotowanie do EURO i Copa America.
Przerwy reprezentacyjne mógłby się odbyć np. W grudniu i lutym.
0
@MesQueUnClub_87
Sory nie dopisalem "nie" xD
Nie mogą liczyć na pozytywne zakończenie
1
@norbi77
Odradzam :-)
2h pójdą się je....
Po "Polityce" na której byłem w kinach obiecałem sobie ze juz nigdy nie zapłacę za film Vegety.
Obejrzałem recenzje Bad Boy i wystarczy xD Ciekawość - to jest właśnie klucz jego sukcesu oprócz aktorów. Ludzie tylko i wyłącznie oglądają to z ciekawości wiedząc z góry ze nie mogą liczyć na pozytywne zaskoczenie
0
@Klaudix
Moim zdaniem przyciąga to przez to że Vegeta bierze najpopularniejszych i najbardziej znanych aktorów Polskich i dlatego dalej ludzie to oglądają. Przecież te jego syfy mógłby wymyślić przeciętny Kowalski.
7
"Dom z papieru" domem z papieru, jutro Better Call Saul !
0
@damianex10
Suarez w samej lidze 15/16 miał 40 goli
0
@AdeQ
O kurcze 15 znaków
0
Jeśli anuluja sezon to np. Bramki Leo w tym sezonie też nie zostaną uznane za oficjalne?
3
@SuperVegeta
Ligę mistrzów można skończyć w 3 tygodnie jak będzie im zależało, rozlosowac do finału drabinki i mecze co 4 dni
1
Szkoda będzie jeśli Liga mistrzów zostanie odwołana całkowicie. Koniec końców kolejna szansa na Ligę Mistrzów przepadnie
0
Mam nadzieje że jeśli zawiesza LM to sezon nie zostanie uznany jako nieważny ale zostanie dokonczony w późniejszym terminie
0
@DonAndresFCB
Ale skuteczny by dokonczyc rozgrywki
0
Wywiez kluby w kraje bez wirusa na 2 stadiony grać co 3-4 dni nie opuszczać miasta i tak można by było jeszcze skończyć rozgrywki ligowe
3
Simeone jest wielki
3
Good night anfield
3
Jakby liverpool grał bez kibiców to napewno by nie przeszedł. Jak po tym meczu gwałtownie wzrośnie liczba zarażonych, to z każdej strony będą hejtowani tą decyzją