3

@cata_luna
xDDDD

1

@Rastafarnianin
Nie mam zamiaru bronić Dudy, ale jakby musiał zatwierdzić I Prezesa ze względu na głosy to nie miałby możliwości żadnego wyboru.

4

Ma ktoś cukier pożyczyć?
Napiłbym się herbatki.. herbatki z cukrem, bez cytrynki
To La Ramble lepiej by się czytało wieczorem xD

1

@mr_robot
13/14 16/17 zgadzam się
Jednak 11/12 Real był poprostu lepszy od nas , trzeba to przyznać

0

Czy można wynająć kort i zagrać w tenisa rekreacyjnie ze znajomym? Czy mogę dostać mandat?

0

@IAmBackCules
xDDDDDDDDĐDDDD

1

Euzebiusz Smolarek to był kocur podczas el EURO 2008 , hat-trick z Kazachstanem, dublet z Belgią..
W fife 2006 grałem tylko "na Smolarka" xD
Jak ten czas szybko leci..

0

@ArterkHD
Jak najbardziej polecam!! Rozkręca się wolno ale warto
Trzeba być skupionym bardzo w czasie oglądania. Dużo małych rzeczy które są nawiązaniem do Breaking Bad są sprytnie włożone ale dla tych co oglądają to na od**** nie będą widoczne.
Lepiej oglądać z napisami.

11

Barcelona to sportowy samochód, którym kierowcą jest Bartomeu. Samochód posiada turbo (Messi), które bardzo pozwala wygrywać wyścigi i turnieje. Kierowca tego samochodu zapomina jednak że turbo kiedyś się kończy, i trzeba pilnować innych części tego samochodu jak silnik, opony itd. W tym samochodzie niestety zapomina się o tym i nie dba się o inne części. Samochód zaczyna przegrywać wyścigi i turnieje, a głupi kierowca zastanawia się dlaczego przegrywa ponieważ turbo dalej dysponuje i działa.
Niestety turbo jest na jakiś czas i kiedy ono się skończy kierowca zostanie bez niego. Zostanie mu zardzewnialy samochód który nie będzie do niczego przydatny.
Turbo nie jest częścią auta na zawsze, tylko i wyłącznie na jakiś okres. Trzeba z niego korzystać, używać ile tylko będzie się dało, ile będzie wstanie dodawać tej ekstra mocy, jednak nie można zapomnieć o całym samochodzie.
Dobranoc :-) Vamos Barca!

1

Frustracja bierze się tylko i wyłącznie dlatego ze Real wygrał Ligę Mistrzów 3 razy z rzędu. Gdyby nie ten fakt nikt by nie pisał że nic się nie stanie jak Leo odejdzie itp Fakt ten klub jest źle zarządzany i to trzeba zmienić. Barcelona wygrała ostatni raz Ligę Mistrzów bez Leo w skaldzie w 1992 roku.. Także darujmy sobie, źle prowadzony klub i złe transfery doprowadzają ten klub to takiego stanu. 3x Liga Mistrzów Realu powtarzam dlatego pojawiają się takie artykuły. Liga? 8 w ostatnich 11 latach, zobaczymy bilans w Lidze po Leo za 20 lat.

0

@tobiasson92
Xdddddddddddd

0

@tobiasson92
Nie chcę głęboko wchodzić znowu w te tematy, dlatego napisze krótko:
Nielegalnie to władza nas okrada od 30 lat na każdym poziomie.

1

@tobiasson92
A jacy mają być? Legalnych bo Komorowski ich powołał ? Teraz będą nielegalni bo Duda będzie ich powoływał?


2

Ktoś tutaj ogląda serial Sex Education? Jak wrażenia? Czego oczekujecie w kolejnym sezonie?

0

A co powiecie na taki pomysł? Mianowicie:
Jeśli ten sezon będzie można ukończyć, to prawdopodobnie będzie lipiec/sierpień. I kolejny sezon mógłby ruszyć dopiero powiedzmy październik/listopad. I w takiej sytuacji wiadomo ze ciężko byłoby się wyrobić z zamknięciem w maju wszystkiego. mam 2 propozycje :
- podzielenie ligi na 2 grupy, czyli drużyny który zajęły w sezonie 19/20 miejsca 1-10 grają o mistrzostwo, puchary itd u siebie i na wyjeździe co daje zamiast 38 meczy 19. Puchar krajowy grany jest normalnie, Liga Mistrzów tez ale z bardziej zaciśniętym grafikiem. Drużyny 11-20 grają między sobą poprostu o to by przede wszystkim nie spaść z Ligi.
- Albo poprostu zamiast 2 meczy, jest rozgrywany 1 mecz z każdą drużyną. Drużyny z miejsc 1-10 w sezonie 19/20 grają 10 meczy u siebie, 9 na wyjeździe. Puchar i Liga Mistrzów tak jak wyżej napisałem.
Sezon skończył by się pod koniec kwietnia lub początek maja, i reprezentację miałby miesiąc czasu na przygotowanie do EURO i Copa America.
Przerwy reprezentacyjne mógłby się odbyć np. W grudniu i lutym.

0

@MesQueUnClub_87
Sory nie dopisalem "nie" xD
Nie mogą liczyć na pozytywne zakończenie

1

@norbi77
Odradzam :-)
2h pójdą się je....
Po "Polityce" na której byłem w kinach obiecałem sobie ze juz nigdy nie zapłacę za film Vegety.
Obejrzałem recenzje Bad Boy i wystarczy xD Ciekawość - to jest właśnie klucz jego sukcesu oprócz aktorów. Ludzie tylko i wyłącznie oglądają to z ciekawości wiedząc z góry ze nie mogą liczyć na pozytywne zaskoczenie

0

@Klaudix
Moim zdaniem przyciąga to przez to że Vegeta bierze najpopularniejszych i najbardziej znanych aktorów Polskich i dlatego dalej ludzie to oglądają. Przecież te jego syfy mógłby wymyślić przeciętny Kowalski.

7

"Dom z papieru" domem z papieru, jutro Better Call Saul !

0

@damianex10
Suarez w samej lidze 15/16 miał 40 goli

0

@AdeQ
O kurcze 15 znaków


0

Jeśli anuluja sezon to np. Bramki Leo w tym sezonie też nie zostaną uznane za oficjalne?

3

@SuperVegeta
Ligę mistrzów można skończyć w 3 tygodnie jak będzie im zależało, rozlosowac do finału drabinki i mecze co 4 dni

1

Szkoda będzie jeśli Liga mistrzów zostanie odwołana całkowicie. Koniec końców kolejna szansa na Ligę Mistrzów przepadnie

0

Mam nadzieje że jeśli zawiesza LM to sezon nie zostanie uznany jako nieważny ale zostanie dokonczony w późniejszym terminie

0

@DonAndresFCB
Ale skuteczny by dokonczyc rozgrywki

0

Wywiez kluby w kraje bez wirusa na 2 stadiony grać co 3-4 dni nie opuszczać miasta i tak można by było jeszcze skończyć rozgrywki ligowe

3

Simeone jest wielki

3

Good night anfield

3

Jakby liverpool grał bez kibiców to napewno by nie przeszedł. Jak po tym meczu gwałtownie wzrośnie liczba zarażonych, to z każdej strony będą hejtowani tą decyzją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?