0

@Iniesta8i
Tylko 90 min

0

Czy oprócz Barcelony z roku 2009 , jakaś drużyna zdobyła 6 trofeów?

2

Widać różnicę klas jeśli chodzi o zespoły z La Ligi. My dziś walczymy jak równy z równym, a miesiąc temu taka Sevilla 2:8 w dupe z nimi.. Setien i Amigosi to jednak wyższa półka

0

Myślicie że gdyby powiedzieli wprost do Suareza ze zostaje rezerwowym, wchodzi z ławki i zarobki spadają na poziom np. 7 mln , to Luis by na to poszedł? I przez ten rok mógł by na spokojnie szukać nowego klubu.
Ja jestem pewien że tak , oczywiście trener by musiał tego też chciec.
A tak mamy "brajtłaja" na ławie z Leganes..

3

Dla mnie to Roberto powinien opuścić klub a nie Semedo. Mam takie wrażenie ze poszedł Semdo bo dało się na nim zarobić, co pozwala nam na jakieś transfery. Nie widze Roberto w pomocy, tym bardziej na PO. No ale zobaczymy jaki plan ma trener i czy okaże się skuteczny.

1

Legancko tego, ale naprawdę mimo że Luis to już nie ten poziom co 3 lata temu, wiek itd, to i tak Barcelona powinna zarobić na nim przynajmniej te 20 mln euro. Ten zarząd to parodia, klauny w graniakach.

0

Jest to jego 17 sezon w barwach Barcelony. Co prawda 04/05 nie zaczął w pierwszej drużynie, ale skończył.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak się nazywa Kobieta która prowadzi teraz na TVN24 program? W czerwonej sukience

0

Gra na tej pozycji gdzie ma grać , a nie Lewy atak

0

@viscajasiek
xD O gościu widzę ze nie ma sensu dalej z tobą dyskutować. Odleciałeś juz grubo xD
Szczęścia życzę w życiu

0

@baczmus
Tobie też polecam :-)

1

@viscajasiek
No i tym komentarzem się podsumowałeś xD
No tak napewno rasista i nietolerancja kipi z niego bo nie ma nikogo z powyższej grupy. W restauracji w której pracuje jest 25 pracowników, żaden nie jest homo, itd. To musi oznaczać że szef jest nietolerancyjny? Ludzie używacie mózgu czasem, a nie tylko co wam TVN pokaże, albo druga strona TVP

0

@Allbi
Tak, ale teraz jest podkreślone i narzucanie nw po co na siłe. Muszą pokazać jacy to oni są tolerancyjni itd, zapominając o tym ze rasizm itd działa w 2 strony

4

@viscajasiek
Nieważne ile trzeba wypełnić 10,5,2 czy 1 musisz to zrobić i koniec. Jak nie to nie myśl nawet ze masz szansę na wygraną. Ludzie którzy będą kręcić filmy i nie będą spełniać tych wymagań na siłe będą szukać osób mniejszosci rasowych itd tylko dlatego, a nie ze są dobrzy w tej pracy.To sam w sobie jest rasizm. No jak widać najlepiej napisać ze "od Korwina bierze newsy " bo to modne i myśli ze wyjaśnił typa i wgl to nieprawda.. Powodzenia życzę

45

Słyszeliście co te dzbany odwalaja z Oscarami?
Czekam aż będzie info ze jeśli w piłce nożnej w sztabie drużyny nie będzie osoby o innej orientacji seksualnej albo mniejszości rasowej itd to drużyna nie będzie mogła brać udziału w rozgrywkach...
Ja nie zaglądam nikomu do łóżka każdy w prywatnym życiu robi co chce , z kim chce. No ale bez jaj, nie będzie wybierany najlepszy film, tylko taki co spełnia ich durne wymagania.
KPINA

0

@FcBarcaCules
Literówka przy Griezmann :-)
Nie spinaj się

23

Thiago De Jong
Couthino
Messi Grizrmann Fati
Ajajaj pięknie by...


Paweł wstawaj zesrałes się

0

Jaki stopień wysmażenia mięsa preferujecie?
Wołowina (Przepraszam nie napisałem)

7

"Gwałty w twarz trochę pewnie to oschłe
Ale tutto bene, jeśli pochodzenie masz włoskie"
Taco w 4 sekundy zaorał "hit" pt"365dni"

40

Messi zostaje, oj Pele juz myśli ile tu powiedzieć ze strzelił goli dla Santosu żeby czasem go Messi nie wyprzedził xD
(Zacznie liczyć bramki jak grał w szkole z koszulka Santosu)

0

@busquets5
Oj... trzeba tłumaczyć
Był twarzą! "Czyli na niego spadała największą odpowiedzialnośc za te klęski. Tak był słaby w meczu Bayernem czy Romą. Ale najgłośniej było o nim

1

@busquets5
Tak ale mimo wszystko po ostatnich klęskach w Lidze Mistrzówto on był twarzą tej katastrofy

18

Teraz Messi zły, ale jak w 2016 odszedł z reprezentacji to murem staliście tu wszyscy za nim będąc kapitanem reprezentacji.
"E dobrze nie ma z kim tam grać" , "Trenera nie ma, z higuainem nic nie wygra",Po co ma się męczyć z tymi słabeuszami" itd
Wrócił
La rambla :
"Pokazuje że kocha Argentynę ponad wszystko"
" Nie podaje się "
"Klasa , wraca choć nie ma po co"
2020
........
Jeśli zostanie najpierw radzę zastanowić się co będziecie pisać HIPOKRYCI
Choć wciąż wierze ze wiekszosc z was to trolle z Madrytu itd

81

Josep Maria Symbolicznie Bartomeu

0

Leo Messi do swojego Ojca , po wizycie Jorge u Bartomeu :


0

Miał być holender z Ajaxu, będzie holender z Liverpoolu. I powiecie jak można brać ten zarząd na poważnie?

4

Ciekaw jestem co myśli Rakitić jak za chwile ma grać z Bayernem Superpuchar Europy xD niecały miesiąc po tej klęsce

3

Messi w Barcelonie jest blisko od 20 lat i tak jak w małżeństwie przychodzą kryzysy, ciche dni, kłótnie, tak pojawiły się tutaj.Czekam na to jak zostanie i będzie ładować bramki, a niektórzy tutaj "kibice" będą sobie trzepac i pisać co chwile "Messi Messi Messi Messi "

5

@Mixtape
Myślę że losowanie nie jest do końca ok. Dziwnym trafem El Clasico zawsze wypada w październiku /listopadzie, i kwietniu/maju. Moim zdaniem tylko dlatego żeby mecz byl na jak najwyższym poziomie. Mecz z Realem w 1 kolejce? No to by było bardzo interesujące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?