Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq
Żebyś wiedział
1
Ludzie , Messi nie komentuje sprawy bo postawił wszystko na jedną kartę, by zmusić Bartomeu do odejścia. Co ma komentować? Jeśli odejdzie Bartek, wtedy napewno się odezwie, i byc moze zostanie. Jeśli sie nie uda i Bartomeu zostanie, wtedy Leo będzie musiał powiedzieć "B"i odejdzie, i napewno zwłoa konferencje TAK TRUDNO TO POJĄĆ LUDZIE?
Czeka na ruch Bartomeu
2
Jeśli Leo odejdzie , może warto powalczyć o Mbappe. Nie teraz to za rok
0
@koksik2700
No tak Messi nie miał żadnego wkładu na wszystkie 4 jakie wygrał
0
@messiandiniesta
Messi był zawodnikiem 1 drużynyto ze miał kontuzje nic nie zmienia
33
634 gole 256 asyst
35 trofeów
A wy po nim jedziecie? Że chce odejść bo nie może już patrzeć na tych imbecyli w zarządzie?
Barcelona bez Leo 1 Liga Mistrzów
Z Leo x5
1
Kurs na to że Messi pozostanie w Barcelonie to 2.00
Inter 3.00
City 3,20
United 15,00
Chelsea 18.00
Bayern 20.00
FcMessina 2000.00 xdd
Sparta Praga 3000.00 xxddd
1
Nic tylko czekać aż Bartomeu odejdzie, Leo zostanie, a Barcelona wygra nadchodzącą Ligę Mistrzów. Ależ by to była historia.
0
Bartomeu won
Messi zostaje
Suarez, Busquets, Vidal, Rakitić, Umtiti OUT
I możemy iść do przodu
0
@cudak321
Będzie oficjalka to wtedy napewno się wypowie. Przestań pieprzyć. I wtedy oficjalne moim zdaniem zaatakuje Bartomeu
5
Mathieu, Vermalen, Douglas, Denis Suarez, Turan, Aleix Vidal, , Arturo Vidal, Andre Gomes, Paco Alcacer, Dignie, Mina,
Paulinho, Malcom, Murillo, Boateng, Todibo, Firpo, Emerson, Braithwaite
Ponad 500 mln poszło napewno
Ale to też wina Messiego pewnie?
Ludzie którzy atakują Messiego tu to wydaje mi się albo ukryci kibice innych drużyn albo 10-letnie dzieci
2
Ludzie! Myślicie że jeśli to prawda to robi z uśmiechem na twarzy? Jest zdesperowany by usunąć tego uja i jego bandę. Podejrzewam że łzy lecą. Gdzie mu będzie lepiej niż tu? Żyjąc tu z rodziną od lat i zarabiając kosmiczne pieniądze. Robi to ze względu na klub chce go ratować od tego raka. Ci co piszą ze spoko bo przestraszył się biegania i ciężkiej pracy nawet nie ma słów żeby was opisać, nw Idioci? Jesteście śmieszni żal mi was Największą legenda klubu , który mysle ma 3 lata jeszcze gry na wysokim poziomie za chwilę na naszych oczach może odejść przez te łajzy, a wy jedziecie po Nim ?
634 gole 256 asyst 34 trofea
Nikt nam tyle nie dał, nikt nam nigdy tyle nie da.
16
@kamyk34
Weź idź i walnij się w łeb
7
Messi TAK Battomeu NIE
Dobranoc :-)
0
Żal czytać takie artykuły :-(
4
Jeśli przez Bartomeu, Messi odejdzie po takim sezonie z Barcelony, to przysięgam sam polecę do Barcelony, żeby "podziękować" temu idiocie.
5
Gorszych drużyn w finale dla mnie być nie mogło (sory tylko Real byłby gorszy jeszcze )
11
Jak możecie chcieć sprzedawać Grizemana po jednym debiutanckim sezonie, w którym tak naprawdę grał na nie swojej pozycji?
Do tego trenerzy którzy nie mieli pomysłu by wykorzystać jego potencjał..
Francuz to napastnik i trzeba dać mu szansę na szpicy. Dembele jeśli przezwycięży kontuzje, powinno dać mu się szanse na PRAWEJ stronie. Tam gdzie grał w BVB i gdzie wymiatal.
Jeśli Leo ma być w nowym projekcie, to poprostu musi go trener przesunąć na ŚPO. Prędkość juz nie ta sama, oczywiście nabrał inne umiejętności, wiecej widzi, ma lepszą wizję gry, i dlatego to już czas by przesuwać go na ŚPO. Fati na LS , do De Jonga nie wiem kto na pomoc i gramy 4-2-3-1.
Takie mam odczucia, jak będzie zobaczymy :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo
Nie chodzi mi o ligę francuską, tylko o to ze jest w finale Ligi Mistrzów. Co więcej Barcelona ostani raz w finale Ligi Mistrzów właśnie z Neymarem w składzie
0
@vangoor
Sory ale twój komentarz nie ma sensu xD
Oczywiście ze nie wiedział Barcelona od 5 lat nie grała w finale także ten
0
@dominik127pl
Oby oby :-)
6
Neymar miał wybierać między trofeami a kasą. Po co ma wybierac jak może mieć to i to xD Jest 1 mecz od tego celu
7
Lipiec
Morawiecki do piłkarzy :
Dzięki PiS szczytem marzeń będzie gra w Białymstoku, a nie w Barcelonie.
Sierpień
Media: Messi podjął decyzję. Chce odejść z Barcelony
xD
0
Bartomeu na dzisiejszym zebraniu :
0
@ksobi
Sory za błąd. W każdym razie wystawi swojego giermka, jak on sam był wcześniej giermkiem Rosella
0
Nie możemy zacząć nowego projektu z nowym trenerem zanim nie odejdzie Bartomeu.
Jeśli przypadkiem następny sezon będzie bardzo dobry, (wygramy LM np.) To te dzbany znowu zaślepieni wygranymi wybiorą jakiegoś kolegę Bartomeu.I powtórzy się sytuacja jak miała ona miejsce w 2015. Nie można do tego dopuścić! A pisanie "trzeba wytrzymać jeszcze rok z tym zarządem " Jest też słabe : Messi tez będzie rok straszy i coraz trudniej będzie wchodzić mu na Jego poziom. Przez co traci sama Barcelona.#BartomeuOutNatychmiast!
0
Jedyne słuszne wieści
W TVP o 19 30
xD
6
@michaleu
xD
Wiesz co to znaczy zagrania taktyczne?
Gra na zwołanie wyborów albo natychmiastową dymisję Bartomeu i jego gangu
0
@BarcaInfo
Mam takie pytanie: Czy ty wgl śpisz? xD
I czy poza tą stroną masz życie prywatne? :-)
No ku*** robot xD