Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wossi61FCB
Ja bym tam nie narzekał , porównując na kogo my możemy trafić
3
Nic mnie nie zaskoczy, nawet jak dostaniemy Bayern wygramy dwumecz, trafimy potem na Lazio i odpadniemy xD
0
@Guffi
O kurde , od tego sezonu można ? Umknęło mi to
2
(Gdyby można grać w 2 zespołach w 1 sezonie Ligi Mistrzów)
Barcelona trafia na PSG
Messi odchodzi 2 stycznia do PSG
Xavi po wyborach zostaje trenerem
PSG z Messim w składzie odpada z Barceloną w 1/8 LM
xD
Kurde muszę odstawić te psychotropy..
2
Największe szanse mamy na wylosowanie niemieckiej drużyny ponieważ (Bayern i BVB) odpadają drużyny z 2 miesjc w postaci Lipska i Borussi Moenchengladbach
0
kiedy losowanie LM ?
0
Real do ostatniej kolejki grał o to by wejść do fazy pucharowej , i udało się , na dodatek wygrali grupę.
Barcelona po 4 kolejkach awansowała dalej , i mając zaliczkę 2 bramek i tak nie wygrała grupy xD
Takie rzeczy to tylko my potrafimy...
3
Porto, Atalanta, Lazio lub Lipsk to rywale na których może trafić Real
5
Mogło być Porto, Borussia M, Atalanta, Lazio lub Lipsk.
A będzie: Bayern, Borussia Dortmund, Liverpool, Chelsea, City, lub PSG
Brawo , dobra robota! Na ten moment nikogo nie jesteśmy wstanie pokonać
0
Puyol, Xavi, Neymar w składzie i nie było by Romy, Liverpoolu, Bayernu, czy dziś
7
Nie wiem po co im ten VAR, to jest śmieszne, takie sytuacje jeśli gwiżdże to musi podejść i się upewnić. Ale nie, bo wyjdzie że się pomylil i jego EGO go zaboli wielkie
0
No tak nie ma znaczenia czy to będzie Lazio w 1/8 czy Bayern... ta aha
0
1
Chcę zeby Messi został ale faktycznie , szkoda go poprostu, może jak odejdzie to jakoś Barcelona cała się obudzi że nie można dać mu byle jakich grajków i liczyć tylko na niego
2
'Umtiti i Firpo weszli z nadzieją że może któryś z sędziów nazwie ich czarnymi i będzie można bez konsekwencji jechać do domu'
Twitter
Taktyka Koemana na 2 połowę
7
Ter Stegen- Dest- Araujo- Umtiti- Alba - De Jong -Puig - Coutinho - Konrad-Braithwaite- Messi
4-3-3
Co myślicie ?
3
Bayern, City, Liverpool, Chelsea, Borussia, PSG. Z B jeszcze nie wiadomo.
Była sobie Liga Mistrzów..
4
'Na plus Cristiano Ronaldo' xD
4
Pierwsza porażka u siebie w LM od maja 2013 ( 0-3 Bayern 1/2 Ligi Mistrzów)
1
@Mati90fcb
xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
44
Messi gra najlepiej, wy sie ośmieszacie tymi komentarzami Leo out xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
spalony
6
Teraz nawet u siebie dwumecz przegrywamy xd
2
Ci co napieprzają na Leo to xD
0
Pique DJ pewnie xd Shakira na głośnikach na Camp Nou
0
@TheNekro94
Komedie na poziomie ciężko znaleźć, napawde susza w tym gatunku, i to nie tylko u nas
2
@BarcaInfo
o kuu (*)
1
Griezmann na '10', Messi na '9'
Proszę! Błagam!
39
Liczę na magiczny wieczór Argentyńczyka i Portugalczyka
Chodzi oczywiście o Leo i Trincão