6

Messi wczoraj zagrał 760 spotkanie w barwach Barcelony. Do pokonania Xaviego potrzebuję 8 spotkań. Myślę że tego po Messim juz nikt nie przebije (chodzi mi o Barcelone oczywiście)patrząc na to ze piłkarze grający w jednym klubie większość albo całą karierę w dzisiejszych czasach to naprawdę rzadki przypadek.
I myslac ze to ostatni sezon Leo to jeden z głównych rekordów jakie mu pozostaly. Co jeszcze? 8 raz Pichichi?
Naprawdę to przykre będzie żegnać się z najlepszym piłkarzem w historii klubu i jednym z największych w całej historii piłki bez żadnego trofeum..

7

Dziś dla dzieci w wieku 7-10 lat jeśli Mbappe i Haaland będą trzymać formę przez dekadę to dla nich oni będą najlepsi. Dla Ojca mojego Maradona pewnie nr 1. Każdy patrzy na to z własnej perspektywy i z kim dorastał oglądając futbol. Nie jest to zbytnio obiektywne jeśli chodzi o ocenę piłkarzy, ale taka jest prawda. Sentyment robi robotę.
Dla mnie będzie Messi ale nie porównasz go ani z Pele ani z Mardadona ani nawet z Mbappe bo ten ma 22 lata i jest na autostradzie na szczyt , a Messi ma w czerwcu 34 i jego najlepszy czas minął. Nie mówię ze teraz źle tylko ze poprostu zszedł niżej przez wiek. Tak jak Ronaldo. I właśnie ich mozna porównac bo grali w tym samym czasie na swoim najwyższym poziomie.
Ktoś powiedział że nie możesz mówić ze np. Pele nie dalby sobie rady w dzisiejszym futbolu , bo wcześniej obrona drużyn wyglądała jak ser szwajcarski. Nie wiemy co by było gdyby miał możliwości trenować w dzisiejszych czasach, w bardziej rozwiniętym futbolu. I w drugą stronę to samo. Epoki mają swoich czarodziejów, i podejrzewam że ja do końca życia nie powiem o jakimś piłkarzu że jest lepszy niż Messi.

25

Pierwszy raz od 16 lat czyli od 2005 roku w ćwierćfinale może nie być ani Messiego ani Ronaldo

0

Co jak co ale zdjęcie na stronie głównej bardzo wymowne...

2

Pijanic już nawet biega w stylu Sergio

10

Wciąż przekraczamy kolejne granice w tym sezonie

1

Przegraliśmy Ligę Mistrzów w grudniu z Juve. Tak to Porto byśmy przeszli i ćwierćfinały chociaż, ale to nie ma żadnego znaczenia w tym momencie nadajemy się na grupę w Lidze Mistrzów i tyle. Tracimy bramkę i wygląda to tak jakby mówili: "Już pozamiatane" i dostają kolejne i budzą się na 5 min na koniec ,, no to jest naprawdę dramat, można przegrać ale nie w takim stylu. Znowu zawiodłem się jako kibic ich postawą. Dobranoc

0

Dlaczego nie pokazali lini ? Dla mnie spalony ewidentny

0

Psg spuchnie

0

@Pogba
Chodzi mi o jakąś sprzeczkę o piłke na boisku między nimi czy coś

0

@MesQueUnClub96
http://sportraport.com/mauro-icardi-na-cenzurowanym-u-messiego/
W skrócie Icardi odbił żonę przyjaciela Leo Maxi Lopeza

0

Właśnie zdałem sobie sprawę ze dziś będzie mały pojednyek miedzy Messim a Icardim xD Messi ostatnio wybuchowy jest, oby nie dał się sprowokować. Jednak czuje że żółta dla Leo wejdzie . Na tej stronie chyba tłumaczyć nie musze dlaczego Leo nie przepada za swoim rodakiem

4

"W końcu Messi złamie szyk obronny, zdejmie pajęczynę, jak żywy pomnik. Jak Johan Cruyff pociągnie wózek znów, armia Pepa Guardioli (Koemana xD) święci triumf Viva Barca, niezwyciężona, dumna Katalonia, nikt nas nie pokona!"

2

@VamosRakieta
No spoko choć czekałem na kultową odp z "Chłopaki nie płaczą'
'Zajebiście silną' xD

6

@VamosRakieta
Ale ty Masz silną psychikę :-D

1

@piotr_styk
Narcos
Dom z Papieru
Dark
Skazany na śmierć
Breaking Bad
Better Call Saul
Sex Education
House of Cards
Mesjasz
Gambit Królowej
Stranger Things
Peaky Blinders
The Crown
Lupin
Siły Kosmiczne
Jak nas Widzą
Narcos : Meksyk
Wiedźmin
Chłopaki z Baraków
Moja lista, jeśli chodzi o seriale i miniseriale :-)

5

Serce mówi by wierzyć, głowa by nie dawać sobie nadziei. Chcę tylko by dziś wypluli płuca na boisku, walcząc o każdą piłkę, nic więcej. Vamos!

0

@Pilka_jest_okragla
Ryzykuje karierę, z drugiej strony skoro dostał pozwolenie od lekarzy.. Inna sprawa że nie grał od 3 miesięcy

1

Ter Stegen - Dest - Mingueza - Lenglet- Alba - Sergio - De Jong- Pedri- Dembele- Messi- Antek Tak to widzę dzis

0

Cóż jak w 2017 wywaliliśmy PSG z Ligi Mistrzów to wyjeli nam Neymara
Czy historia się powtórzy ?
(Nie z Neymarem xD by zapobiec "śmiesznym żartom") xD

0

Nie ma słowa "Messi" aż dziwne xD

0

@Rompul
MATS
Dest Pique Araujo Alba
De Jong Pedri/Sergio
Messi
Dembele Antek Fati

1

@Nano22
Powinni to puszczać w szkołach

0

@LeoMessi1994
Może ten szaman nie taki zły do leczenia xD

2

Sędzia przerwał bo Marcin kolki dostał

0

O przepraszam , dzięki COVID wciąż jako jedyni w 1 roku zdobyliśmy 6 trofeów xD

9

Nie popieram nowego pomysłu rządu w sprawie mediów, jedno mnie tylko irytuje : Kiedy władza co chwilę wprowadza nowe podatki dla obywateli i utrudnia życie ludziom ciężko pracującym to jakoś nie ma żadnych protestów medialnych, a większość z nich nawet nie informuje o nowych podatkach i opłatach, a niektóre z nich (nie mowie o TVPIS) bardzo mocno ignoruje temat. I tak to w tej Polsce... ale to wyście! Ale to za waszych rządów! To wy podnieśliście! I tak całe życie.... :-(

1

Ter Stegen - Mingueza- Araujo - Lenglet - Alba De Jong Pedri Dest -Messi - Griezmann -Dembele
3-5-2
3X ŚO
Wahadła w postaci Alby i Desta , Messi jako ŚPO i Antek z Dembele z przodu
Czy jest to najlepszy skład według was na tą chwilę, by powalczyć z PSG ?
Zakładam że Pique nie ma szans by zdążyć na 1 mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?