Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@banann16
Albo gdyby Dembele wykorzystał swoje sytuacje
0
Gdyby Messi przeszedł w sierpniu do City, w tym momencie wszyscy by mówili że Guardiola tylko z nim może wygrać Lige Mistrzów.
6
Neymar wącha skarpetki po starym
5
Wygrywając z Valencią i Atletico otworzymy drogę Realowi do mistrzostwa xD Real z Sevilla gra w niedzielę, my w sobotę i nie wiadomo czy będzie warto walczyć o 3 pkt, brawo xD. Jak jutro nie wygramy to wolę żeby się podłożyli Atletico niż dali Lige Realowi na tacy
0
Frajerzy, inaczej się tego opisać nie da.
Zepsuliście nam majówkę.
0
@itmustbejoke
Messi zagrał w 15 spotkań 1/2
0
Bramki w półfinale Ligi Mistrzów
Benzema 5
Messi 6
(2vs Real 2011, 2 vs Bayern 2015, 2 vs Liverpool 2019)
Cristiano Ronaldo 13
0
@Commando
Jak Neymar nie podpiszę kontraktu to się zgodzi xD bo za rok odejdzie za darmo
3
Coutinho + Umtiti za Neymara
Na takie coś można się zgodzić, a nie dawać gruby hajs szejkom za 29 latka, który wypiął się na nas.
31
Chelsea wygrywa LM
Francja nie wygrywa EURO , a Psg Ligi
Barcelona wygrywa La Lige
Argentyna wygrywa Copa America
Messi 7 ZP Loadnig....
;-)
0
@BigDaglas
Znawcą nie jestem, gościu mi polecił te 2 co napisałem. Pisał o LG że moduły wysiadają po 3-4 latach. A siedzi w tv 10 lat
0
@BigDaglas Samsung UETU8502 Ja kupiłem 50 cali 2kola albo
Tv Sony KDL WF665 FHD.
24
5 zwycięstw i remis z Atletico da nam La Ligę
1
Atletico mówi Pep zamiast chleb
8
W takim spotkaniu z takim rywalem na wyjejzdzie, najważniejsze są 3 pkt i tyle. Mamy jeszcze "dwa klasyki ligowe" z Valencią i Atletico. Vamos!
0
@IronSanHybrid
Gdyby niektórzy na tej stronie potrafili to pojąć.. A nie pisać "biały czlowiek zabił czarnoskórego mężczyznę"
8
Messi stara się budować morale, zostało 7 spotkań, w tym mecze z Villarreal, Valencią i Atletico. Ciężko to widzę + Leo i De Jong cały czas z możliwą absencją za kartki
1
Koeman ma rację, ale powinien swoją złość w szatni wyładować, a tak tylko daje mediom wątek do debatowania
1
I jak tu się Messiemu nie dziwić xD
1
KŁOPOTY KŁOPOTY MINGUEZY
28
@HighestInTheRoom
xD
0
@VirtuoZ
No jasne, też nie jestem przekonany do tej formuły, napewno jeśli chodzi o awanse i na jakich zasadach itd. Przykładowo pierwsze 3 sezony te 12 ekip nie spada, a potem działa system spadkowy dla każdego zespołu
29
Jeszcze będziecie błagać zeby powstała ta SuperLiga, tym co się wycofują nie mają jaj i zesrali się ze strachu żal... Jeśli nie teraz to za 5 albo 10 lat i tak do tego dojdzie. Perez jest prezesem Realu ale ma rację mówiąc że"piłka nożna traci zainteresowanie, młodzi ludzie siedzą przy tabletach i tel. Zagraliśmy 2 razy z Juve i 2 razy z PSG i wy chcecie żebyśmy kupili Mbappe, Halanda itd, Poprostu xD
Powodzenia i z chęcią będę oglądać jak te prostytutki z FIFA i UEFA sami kopią sobie grób przez kolejne rozszerzenia EURO, MŚ durne Ligi Narodów, korupcję, trzymanie sztamy z terrorystami. Pozdrawiam miłego wieczoru:-)
0
@Krzychuuuu14
Inne kluby podaj ze swastykami w tamtym czasie w takim razie.
2
Tak Bayern to klub z wartościami i piękna historią.. xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_0p6DfJCe75vvfZVgp6EZAKEudx61gZWg,w400.jpg
1
@Wossi61FCB
To nie rób z siebie drugiego Hajty i jak nie jesteś pewny to najpierw sprawdź info, a nie pisz bzdur
0
Czy zmniejszanie progów na studia medyczne, i wymagań dotyczących wiedzy przyniesie pozytywne skutki o służbę zdrowia?
I teraz sobie odp sami Czy nowa formuła poszerzenia LM zwiększy elitarność, prestiż i poziom rozgrywek ?
0
@David_Beckham Real 2013
0
UEFA jest ZUSEM i podatkiem dochodowym dla tych klubów. Kazdy chciałby pracować na swoim niż dla kogoś. To samo dzieje się w piłce.
3
UEFA sama sobie winna, rozszerza Lige Mistrzów zamiast zawężać. Czy nie lepiej byłoby zrobić Lige Mistrzów dla 24 zespołów, i grają w niej mistrz i wicemistrz z top 5 czyli Hiszpania, Anglia, Francja, Włochy, Niemcy. + po mistrzu z Portugali, Rosji i Holandii. I jedno miejsce ma drużyna z wygranie LE To daje nam 14 zespołów. A o te 10 miejsc walczą mistrzowie reszty lig europejskich kwalifikacje. To podnosi wartość i elitarność Ligi Mistrzów, co za tym idzie większe pieniądze. A także podnosi wartość Lig Krajowych,