0

@Kondziubarca
Ale Porto nie jest z Hiszpanii tylko z Portugalii

0

@Tomek54321
Ta jasne, jakby Messi odszedł do City to ciekawe komu byś teraz kibicował, więc nie udawaj

1

Rozumiem że rewanż Porto vs Chelsea też zostanie rozegrany w Hiszpanii?

14

Pep proszę, uratuj mnie przed oglądaniem Pucharu Ligi Mistrzów w rękach PSG, Bayernu, i co gorsza Realu.

0

Czemu mecz Porto jest w Hiszpanii?

6

Mi tam obojętne kto awansuje z tego meczu psg vs bayern , nie lubię jednych jak i drugich

6

Głupio to zabrzmi ale oprócz 3 pkt w sobotę to Leo i De Jong muszą złapać kartkę w sobotę i nie zagrają w następnej kolejce z Getafe które jest 15 w lidze i lepszej okazji nie będzie, bo potem terminarz mamy ciężki a nie wierze ze uda się do końca sezonu zagrać bez kartek dla nich

20

Messi lubi grać na Santiago Bernabeu
Perez: Mam plan
Zidane: Jaki ?
Perez: k... sprytny
XD

2

Liverpool w 2021 roku strzelił łącznie 1 gola na Anfield xD a my chcemy żeby odrobił straty z Realem xD

2

@Sergio_Devils
Wiem nie nawiązuje do dzisiejszego meczu. Poprostu 3-0 mieć i to oddać. To boli bardziej niż 7-0 w dwumeczu i 8-2 z Bayernem

0

Jak mogliśmy oddać Ligę Mistrzów 18/19...

7

Przyznaje nie będę udawał... mam ból dupy i jestem mocno wku.. że Real może mieć za chwilę finał LM i to bez Ronaldo i takich kłopotach w fazie grupowej

1

Czto prawda że przed bramką na 2:0 Lucas faulował Mane ?

2

Rozumiem kontuzja to szczęście się uśmiecha, ale akurat z covidem to inna juz sprawa, mamy szczęście ze u nas nie wykryto covida przez sezon najważniejszych graczy. Szkoda Varana dla widowiska

0

Po co te nerwy? Nerwy w konserwy:-P

3

Wina reprezentacji xD

0

Ile Ramos a ile Messi ma rozegranych spotkań w El Clasico ? Wiem że różnica mała a Ramos w Sobotę nie wystąpi

5

De Jong z Leo na 1 połowe spiąć się strzelić 2-3 gole w 45min nie złapać kartki i zmienić ich, myśle że Koeman myśli podobnie co do jutrzejszego spotkania

24

Wow, Wystarczyło żeby Jezus Chrystus zmartwychwstał, i cyk końcu jakaś inna fota Koemana na konferencji na fcbarca.com

1

@Kgorecki2500
No i już inaczej rozmawiamy :-)

1

@Kgorecki2500
Jeśli nie chcesz Norwega na pozycje której wgl nie mamy w składzie to nw kogo chcesz.. Aguero?xD

0

@jeyx77x
xD Wahadła to są wtedy jak gramy z 5 z tyłu po pierwsze "znawco' Po drugie Neymar i Messi grają na "10' ostatnio ale tak naprawdę to dalej goście którzy prawie cała karierę grali na skrzydłach, także daruj sobie takie durne komentarze 'taktyku" Wesołych Świąt :-)

0

TerStegen
Dest Araujo Garcia Alba
Messi De Jong Pedri Neymar
Haaland Fati
4-4-2
Nie patrząc na kasę i nasze kłopoty i szanse na poziomie 0.5%: Czy chielibyście coś takiego ? Czy tylko walczyć o Norwega i zostawić Fatiego na LS ? I Dać szasne Dembele i dać na PS, a Leo ŚPO

0

@Barca1992
Nie wiem dlatego pytam :-P
Czyzby Koronawirus?

0

@BarcaInfo
O dzięki za info

0

@MarioVeB!
No tyle to widzę....

0

Co się dzieje z Mateuszem Borkiem ? Nigdzie nie slysze jego wypowiedzi na temat reprezentacji

1

@jedrek7000
To nie mamy o czym pisać w takim razie

1

@jedrek7000jedrek7000
XD Serio na poważnie pytasz ? Sprawdź na yt "Patoreakcja" Maty

7

Zbigniew Stonoga ładnie na feacie u Maty poleciał xD
P.S ***** Telewizję Polską!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?