Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś linka na yt do Szpakowskiego co dziennikarz pyta się go o mecz, a on gada o tej gali ? XD Tylko ten fragment:-)
1
@ElKamil
Możliwie, ale jako zawodowy sportowiec skutki grania na dwa fronty, może odczuć np. W wieku 30 lat, a nie 20.
0
@ElKamil
Niech każdy wyraża, nikomu nic nie zabraniam. Pokazuje tylko hipokryzję ludzi względem ostatniego turnieju i dziś. Takie mam zdanie :-)
0
@10SzymonBarca10
Kolejna która chce zrobić z siebie kretynke, choć Już nie musi, tylko żeby było o Niej głośno, bo sama sobie takiej reklamy nie zrobi jaką zrobiłby jej Stanowski xD
5
Rok temu jak wygrała Singiel, dochodząc też do półfinału Debla, to nikt jej tu nie zarzucał Jej gry na dwa fronty. Teraz przegrała to oczywiście winna tego że gra na dwa fronty xD Dziewczyna ma 20 lat i tylko można chwalić za walkę i determinację co do gry. W tym roku nie udało się w singlu, trudno, co roku mistrzem(Ćwierćfinał to i tak duże osiągnięcie) być nie można, chyba że niektórzy ją ochrzcili jako " Rafael Nadal tenisa kobiet"(Rolanda Garrosa)
0
@mekston Mam Tsitsipasa na kuponie xD Oby już Rosjanin nie powalczył xD
0
@dv7wisnia
Ok dzieki :-)
1
@Kgorecki2500
W punkt!
1
Takie małe pytanko: Czy Sergio Busquets był szczepiony na Covida ?
0
Bardzo podoba mi się duet Borek- Węgrzyn
4
Komentarz usunięty
0
@A_Gomesinho_21
Messi się kompromitował regularnie przez ostatnie lata ?
1
@JordiElNino
Bo był jednym z najlepszych w historii LOL
7
@Kgorecki2500
Podziękuj Lewicy ;-) Ludziom którym się nie chce jest więcej, od tych którym się chcę, dlatego Twoja teoria jest bardzo prawdopodobna.
1
@kondziu88
Nawet 2008 bym powiedział
0
Ile dzis pytań na prezentacji Aguero będzie dotyczyć Leo ?xD Ja 3 min obstawiam ;-)
0
@Homeopata8989
Kante, De Bruyne, Haaland( W końcu król strzelców, Mbappe dotarł dalej o 1rundę, ale zagrał w niej tak jakby nie grał xD Dlatego Haaland
2
@ArterkHD
Dzięki za odp :-) Tak myślałem że od tego Pana odp nie dostanę bo mam inne poglądy xD ;-)
0
@Chakalaka
Aguero w jakim meczu to zrobił?
2
@macio_944
Nie wkładaj wszystkich do jednego worka, to że ktoś popiera np. Propozycje ekonomiczne Mentzena, czy chce mieć wybór co do szczepienia się, nie znaczy że popiera Korwina i jego wypowiedzi np. o pedofilach.
To że ktoś popiera LGBT, nie znaczy że popiera Tuska czy platformę. A potem się dziwić że Polska na pół podzielona, bo według takich właśnie ludzi MUSISZ być po jednej ze stron, inaczej jesteś niedo..... Brawo! ;-)
0
@kuz
To że w City się nie łapał to nie znaczy że u nas się nie załapie xD Ciekawe ile ludzi tutaj roku temu np. Dawali Araujo do pierwszego składu?? Hmmm no chyba nikt a gość teraz jest pewniakiem do 1 składu, tak jak Pedri
0
Ter Stegen
Dest Araujo Garcia Gaya
Busquets De Jong Pedri
Messi Aguero/Depay Fati
No nie wiem
Wijnaldum to taki Vidal zagra 1 sezon w miarę (mam nadzieję) i zaraz trzeba będzie go oddawać
5
Zidane jak trener nigdy nie przegrał na Camp Nou, za to szacunek się należy
1
Ludzie Guardiola nie ma szans by wrócił (narazie) wkońcu zbudował swoją maszynę w City młodą drużynę która myślę że będzie przez najbliższe 2lata będzie miała żniwa w Europie. Jeśli Pep by wrocił to może za 3 lata najwcześniej. I myślę że gdyby zdecydował się wrócić to chciałby budować na nowo drużynę, bez starej gwardii, czyli Leo, Pique, Busquetsa, Alby.
4
@Pawel13sz
Ostatnia szansa, myślę Że Copa America w tym roku i mundial za rok to ostatnie turnieje Leo w reprezentacji. Po MŚ 2022 będzie miał blisko 36 lat
0
Wijnaldum, Aguero, kolejni zawodnicy na 2 lata, słabo wygląda ta rewolucja narazie. Wiem że nie mamy kasy, ale od Laporty i jego doświadczenia oczekuje więcej.
8
@Arn3th
Mistrz Hiszpanii gra z Finalistą PK
Zdobywca PK gra z wicemistrzem
1
Jak to jest z tym trofeum La Liga? Od 2-3 lat słyszę że ma być nowy puchar za Lige, nawet na oficjalnych stronach La Liga jest grafika z tym mniejszym pucharem, a wciąż mistrz podnosi ten sam puchar od x lat xD
6
Oficjalnie: Zagramy w półfinale Superpucharze Hiszpanii z Realem Madryt
2
Polak rodak!!!!!!