0

Z taką grą dalej twierdzę że nie ma co się nastawiać nastawiać zwycięstwo Argentyny z Brazylią

6

Martinez z Messim dają awans reszta do tarcia chrzanu

0

Martinez!!!

2

Przełączyłem na chwilę na inny kanał przy karnym Leo xd

0

Nawet jak awansują to nie ma co się łudzić na finał po tym co dziś zobaczyłem

1

Ale mnie gotuje przez tą setkę Lautaro i sędziego japie...

5

Szkoda Leo ale niech odpadają to jest dramat co oni za gówno grają, na pusta bramkę strzelić nie mogą, człowiek nie śpi specjalne i dostaje takie gówno

3

Ten sędzia coś odwali grubego dziś, kwestia czasu...

1

Ej Luis, ale Busquets miał strzelać karnego...

1

Za długo siedzi w 1 sztani z Neymarem, i już mózg odłączony

6

Trasfermarkt padł xD

1

Wyczekujecie północy jak w sylwestra... xD

21

@marcin62
"Z głupimi nie warto dyskutować, przed głupkami należy się bronić"- Wojciech Cejrowski

3

Taaa,100tysiecy możliwości a rok w rok gramy z Realem między październikiem a grudniem, I między marcem a kwietniem xD

1

@marcin000019
Kocham Leo I chciałbym tego, ale odpowiem krótko: "Otóż nie"

0

@AmigoBlancos
To pewnie półfinały Borek i Laskowski, finał Szpakowski

3

Gościu nie machaj rękami i sie nie ośmieszaj tylko zejdź..

16

Ukraina potrafi
Szwecja potrafi
Walia potrafi
Dania potrafi
Szwajcaria potrafi
Czechy potrafią
Nawet Węgry potrafią
Tylko kurde My nie :-(

0

Gdyby Messi wygrał Lige Mistrzów i odpadł z Copy , to dalej byłby głównym faworytem do Zlotej Piłki, Kante wygrał Lige Mistrzów i odpadł z euro i teraz nagle już nie ma szans? Serio

3

@DaPidejpi
Borek to jeden z najbardziej obiektywnych komentatorów, także nie zgadzam się, a potrafi widza wciągnąć w mecz swoim komentowaniem i emocjami

0

Zaczyna się trochę robić jak z transferem Fabregasa, albo Neymarem xD

2

@arcziFCB
Nawet z Copa America Messi ma małe szansę, gdyby dorzucić do tego La Lige, fajną jesień wtedy można by było walczyć

2

@Kwiatek67
Moim zdaniem jeśli pogra 2 sezony u nas, to będzie miał 800 goli napewno, licząc że pogra ze 2-3 lata w MLS czy gdzie tam pójdzie, to myślę że 850 oficjalnych jest do osiągnięcia dla Niego, jeśli dorzucimy nieoficjalne ale to już jako dodatek wiadomo to myślę że będzie blisko tej granicy

4

1

Messiemu brakuje 3 goli by mieć na swoim koncie 750 goli w oficjalnych spotkaniach, licząc wszystko Leo Messi ma 776 goli, kosmos, jak myślicie czy 900 jest w jego zasięgu?

0

@sewciu50
xD W punkt

0

@Coutinho007
xD, pokazywać swoje sympatię będąc komentatorem meczu można, ale jak gra rep narodowa. I tylko zwracam uwagę, I irytuje mnie to tak samo , jak inni polscy komentatorzy podczas meczów Bayernu, czy np. gdy mecz Juve komentuje Maciej "Maszyna Iwański"

0

@LeoMessiah
No ok, ale myślę że takie argumenty nie są dobre, tu i jest źle i tu

3

No fajnie fajnie, ale obiektywnie mówiąc ten komentator Piechota strasznie irytuje tym lizaniem 4 liter Messiemu, aż mi niedobrze. Sory ale taka prawda, źle się tego słucha

4

Finał Szwajcaria vs Ukraina, dobranoc:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?