Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@AmigoBlancos
Fascynujące
5
@CzarnyKapelusz
To Pochwal się swoimi ;-) Dla mnie jest super, wizerunkowo jak i tekstowo, takie połączenie nowoczesności i tradycji
1
@barcelonaLM
Nie ma sensu jak wybierają ludzie PISU kto jedzie na Eurowizję, I pewnie musiała by im do tyłka wejść, czego nie chcę
0
@CzarnyKapelusz
No to właśnie, z jakiegoś powodu puszczają jej piosenki na okrągło w radiu ;-)
3
Sanah z którąkolwiek ze swoich piosenek z nowej płyty Dostałaby się do Finału. Pojechał pupilek prezesa, który jest buldogiem "tego prezesa" więc nie ma co się dziwić.
0
@Arkon
No i fajnie. Ja tylko piszę dlaczego ten użytkownik jest w gorących tematach i tam będzie tyle ;-)
0
@Arkon
Ok tu się zgadzam :-)
0
@Hosh
Ty najpierw sprawdź w definicji co to oznacza, potem pisz komentarze
0
@marcin62
Nie mam nic do tego, ale dobrze wiemy że możemy te słowa wstawić w zdanie tak by wybuchła gównoburza, dlatego też nie dziwię się ze jest w gorących tematach i tam zostanie :-)
1
@Rust_Cohle
xD Poprostu teraz widzę, mimo że z @BarcaInfo się nie zawsze zgadzałem, I czasem mnie irytował, to jednak nic w porównaniu do "nowych informatorów" tej strony. I teraz potrafię Go docenić za jego pracę i chłodną głowę.
18
@Arkon
Wystarczy że ten użytkownik napisze słowo "aborcja", "homoseksualizm" czy "rasizm" I wiadomo że tam się znajdzie. Prowokacja to co potrafi robić najlepiej.
0
Messi niech zagra z Celta, strzeli tą bramkę nr 30 w lidze, jeśli Atletico i Real nie przegrają w tej kolejce to nie ma sensu żeby grał to ostatnie spotkanie w lidze. Niech odpocznie, należy mu się, poza tym za chwilę Copa America..
19
Obejrzałem wywiad Mazurka z Iloną Łepkowską, i poprostu brak słów. Z socjalizmu powinno się leczyć ludzi.
3
@Comentateiro
To że raz czy dwa taki post był tutaj popularny, to nie znaczy że cały czas będzie to na fali..
0
@SamuraJack
Wiesz co SamuraJack... weź ty już... do domu
3
Dokładnie rok temu odbyły się wybory prezydenckie (kopertowe) na które Sasin wydał 70mln zł, które tak naprawdę się nie odbyły;-) Miłego Dnia
1
@Pilka_jest_okragla
Real Valladolid walczy o utrzymanie
0
Remis Atletico nie wystarczy bo lepszy bilans z nami mają, Atletico 2x remis albo raz musi przegrać, Real musi raz chociaż zremisować. No nie widzę tego... jak nie my to wiadomo niech Atletico bierze tego mistrza. Nie zostaję nic innego jak mieć nadzieję.
1
Chcieliście wydymać Freda...
0
Tak to się kończy tracąc piłkę na własnej połowie..
12
Patrzę na tą tabelę No i nie mogę przeboleć tej Granady... szkoda strzępić..
0
@kamiVeB
Z nowych to Warcaby, Nie liczę Ale jazz, 2:00, etc
0
W latach 2011-2020 Tylko raz się zdarzyło żeby Faworyt finału LM przegrał (2012 Bayern)
8
Jeszcze nawet nie zacząłem kibicować Sevilli, a już mnie Betis w***wia
1
@Jakchcesz
Skąd wiesz ze nie ma konta ? ;-)
7
100 baniek, pogra 2-3 lata i trzeba będzie go sprzedawać za 5mln, bo pewnie skończy jak większość brazylijskich gwiazd po 30stce
Warto ?
0
Jak matematyka poszła maturzyści?
0
Teraz to mi obojętne byle nie Real
10
Neymar: Xavi to wspaniały trener
Już jutro xD
0
W sobotę City vs Chelsea. Miejmy nadzieję że to nie ostatnie spotkanie tych drużyn w tym sezonie ;-)