Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Teraz "znawcy" i "eksperci" że to była nieodpowiednia decyzja o tym by Lewy grał z Andorą. A wiecie co by się działo jakby nie grał? Oprócz ekspertów, połowa naszych obywateli by mówiła że "Lewy biję wszystkie rekordy strzeleckie w Bayernie, a w reprezentacji narodowej nie chce mu się grać". A szkoda strzepic... u nas do wszystkiego się doczepią .A dziennikarze sportowi u nas to też dno w większości, wczorajsze pytania na konferencji po meczu tylko to potwierdzają.
3
@lukaszbarca15
Co by nie mówić, można go nieznosić ale CR7 szacun naprawdę
0
10 min i już atak hejt leci... No Wojtek mógł się lepiej zachować, odważnie z Helikem ale kto nie ryzykuje...
8
Luis Suarez ostatnio strzelił bramkę nr 500 w seniorskiej karierze. Oto lista aktywnych piłkarzy którzy przekroczyli 500 goli a także wiek i ilość spotkań jakie potrzebne im było do osiągnięcia tej liczby;
1. Messi 500 goli- 28 lat 632 spotkania
2. Lewy 500 goli 32 lata 730 spotkań
3. CR7 500 goli 30 lat 753 spotkania
4. Suarez 34 lata 794 spotkań
5. Zlatan 36 lat 863 spotkania
1
@LionelM95
Spokojnie się zrobi jak chcesz być pewny to jak dasz na 40 min to będzie suchy , a tak będzie soczysty
3
@SkilledHydra16
Fajnie, fajnie, ale jak decydujesz się skopiować tekst słowo w słowo to podałbyś źródło tego xD W tym przypadku FB Kartomanii:-)
5
@mekston
8Pichichi Rekordowe Loading...
10
Asysta Leo w dzisiejszym meczu była jego 10 w tym sezonie. Dzięki temu Messi nieprzerwanie od sezonu 2007/2008 zdobywa 2-cyfrową liczbę asyst
2
@don'T.R.I.P.e
Footroll i te skróty:-)
3
@itmustbejoke
Nieuznany prawidłowy gol Leo z Atletico w meczu o mistrza, i nieuznany prawidłowy gol Bojana w półfinale Ligi Mistrzów z Interem boli do dzisiaj..
3
Czyżby finisz La Ligi będzie wyglądał tak jak w sezonie 13/14 ? 3 drużyny do samego końca będą w grze o Lige
13
Czy tylko mi się wydaje że zagraliśmy lepiej niż w tym słynnym 6-1 ? Takie mam wrażenie, było wszystko oprócz skuteczności. W 2017 była skutecznośc i szczęście i tylko tego nam zabrakło
0
Messi! Messi! Messi!
2
Tak grająca Barcelonę chciałem dzis oglądać i dziękuję. Z taką grą na dublet mamy szansę. Gdyby tak grali w 1 meczu, gdyby Messi strzelił karnego, gdyby Dembele wykorzystał swoje akcje w 1 i 2 spotkaniu itd nie ma sensu teraz rozpamiętywać. Na osłodę gol Leo był fantastyczny. A Mbappe niech się trzyma jak najdalej od Neymara bo gość jest bardzo arogancki i źle to może dla niego się skończyć
1
Niech się dzieje wola nieba, nawet tu nie zaglądam przez 2.5h xD Trzymajcie kciuki, miłego wieczoru! Vamos Barca!
0
Gdybyście mieli wybrać (tak wiem gdybanie)
Tylko i wyłącznie między wynikiem 2-2 i wyrównanym meczem, a 0-3 dla nas przy naszej dominacji i niewykorzystango karnego przez nas ? Co wybieracie. Ja bym chyba w takim wyborze wolał remis , za blisko być to też bardzo boli.. Tak jak boli dalej Chelsea czy Inter
0
Nie ma Roberto ... cały misterny plan w piz..
0
Dawno już nie odczuwałem takiego strachu przed 1 graczem jak dzis przed Mbappe, ostatni raz to pewnie przed CR7 ale to z 6 lat temu
2
Mam małą prośbę żeby ludzie nie pisali tutaj tekstu typu "Jak awansujemy to obiecuje to i to" Ludzie którzy tak piszą nie dopuszczają w głowie wgl takiej możliwości i równie dobrze mogą napisać "Jak awansujemy to odetnę sobie noge" xD
4
Nie będę oryginalny, ale naprawdę liczę że Real strzeli i skończy się remisem xD
8
Bramki w Lidze Krajowej:
Ronaldo 468
Messi 463
Liga Mistrzów:
Ronaldo 134
Messi 119
Cała Kariera klubowa:
Ronaldo 668
Messi 658
Cała kariera seniorska:
Ronaldo 770
Messi 729
Cristiano Ronaldo rozegrał około 160-190 spotkań więcej. Absolutnie to nie jest atak na niego, tylko informacja.
0
Grabik, fajeczka No i poleciało
Piotr zimna głowa i będzie pięknie:-)
Tymczasem Busquets.. xD
0
Kto komentuje na TVP mecz ?
0
Nie chcę wyjść na 'typowego polaka'', jestem naprawdę dumny że mamy takiego wielkiego piłkarza jak Lewandowski, jestem szczęśliwy że mogę oglądać najlepszego Polskiego piłkarza w historii, przedstawiam tylko fakty:
Sezon 20-21:
Lewandowski 31 spotkań 32 gole 7 asyst
Messi 31 spotkań 23 gole 6 asyst
Dużo osób twierdzi ze jest to najlepszy sezon Lewego obok oczywiście 19-20
Dużo ''Znawców'' twierdzi że to jeden z najgorszych, jak nie najgorszy sezon Leo od 14 lat.
To tylko pokazuje jak nieosiągalny dla innych był Messi , jak i CR7. Zeszli do poziomu zwykłych śmiertelników, a ''eksperci'' twierdzą że się skończyli xD
Tak wiem gdzie Barcelona jest w tabeli a gdzie Bayern, wiem w jakiej sytuacji Barcelona jest w LM a w jakiej Bayern. Informuje tylko że piłka nożna to sport drużynowy.
0
20-21
Messi 23 gole 6 asyst 31 spotkań
Ronaldo 25 goli 3 asysty 28 spotkań
0
Messi dziś grając z naszą"9" i Pjanicem
https://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201703/1490109122_q6yvwu_600.jpg
4
Robert Lewandowski wskoczył wczoraj na trzecie miejsce najlepszych strzelców Ligi Mistrzów w historii. Wyżej już raczej nie będzie, ale ja nie o tym. UEFA chcę rozszerzenia Ligi Mistrzów, co będzie powodowało ze do Ligi Mistrzów będzie wchodzić więcej drużyn "słabszych", a z tym się wiąże większa liczba meczów. I to będzie powodowało, że klubom i piłkarzom będzie łatwiej pobijać rekordy Ligi Mistrzów, w tym np. Najlepszych strzelców. Drużyna z topu będzie grała z większą liczbą "ogórków" czołowy jej zawodnik nabije bramek i te liczby CR7 i Leo juz mogą wydawać się osiagalne przez to. Cóż za 50 czy 100 lat nas nie będzie na świecie, jednak przez to rozszerzanie tacy wielcy zawodnicy mogą zostać zepchnięci przez to ze ich liczby mogą się wydawać nie tak wielkie przy nowym formacie rozgrywek. A dla historii piłki naprawdę będzie to niesprawiedliwe. Szanuje takich grajków jak Haaland czy Mbappe którzy mają narazie lepsze tempo niż top3 w historii, jednak by potwierdzić swoją klasę muszą utrzymać się na szczycie chociaż dekadę.
0
Przy ewentualnym odejściu Leo po sezonie, decyzja by nr 10 przejął Fati byłaby nierozważna? Pochopna? Czy może naturalna ? Czy nie nałożylibyśmy zbyt dużej presji na nim ? Wiem ze temat mało ważny w tym momencie ale ciekaw jestem co sądzicie. (Nawet jak przyjdzie Haaland xD to dla niego nr 9 pewnie) Nie widzę zbytnio zawodnika oprócz niego który mógłby przejąć nr 10
0
@Dembouz1899
Może za Wijnaldum dałbym Kimmicha. XD No wtedy to kosmos by był :-)
2
Czasami przez te reklamy to nie wiem, czy to fcbarca.com czy Polsat.