Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie, fajnie ale studzę nastroje. Juve przyjechało na Camp Nou i 'tylko' chciało im się biegać i dostaliśmy 0-3.
2
Takiego ustawienia to by Guardiola się nie powstydził xD
1
@MesQueUnClub96
Yyy... utwór muzyczny ?? XD
0
Czuje tu mln wyświetleń.
10
Valverde przejmuje naszą reprezentację. Dochodzi do półfinału EURO. Cała Polska w ekstazie. Gramy z Niemcami, po 45min prowadzimy 3-0. Niestety przegrywamy mecz 3-4 xD Czujecie to? XD
1
A już byłem gotów na caly dzień płakania i rozmyślania nad czerwoną kartką i zachowaniem Leo na La Ramblie xD A tu nowy temat
1
Marcin Najman faworytem do zastąpienia wuja
(NewsyFusy)
0
Boniek postawił wszystko na jedną kartę.
6
Szczerze to nie rozumiem teraz tej decyzji. Jak chcieli mogli go na jesieni zwolnić, a nie teraz xD Chyba ze ktoś na rynku z górnej półki się pojawił
0
@itmustbejoke
No tak ale on pchnął sędziego xD
7
Nie bądźmy hipokrytami Messi zasłużenie dostał czerwo i nie ma co do tego wątpliwości. Frustracja wynika z innych decyzji błędnych popełnionych przez arbitra w trakcie spotkania. Mam nadzieję że Leo dostanie max. 2 mecze zawieszenia
1
To wina Bartomeu, jak on czegoś życzy to wiadomo że uj wielki i szelki
0
No tak daj Leo czerwo i juz można iść spać
0
xD
0
nie no busqets i pijanic to jest żenada
3
Jeśli Dest został zmieniony przez uraz to ok, jeśli porostu tak wymyślił to to jest 1 powód naszej prawdopodobniej porażki w tym finale
0
@KmN
'Może pora z tym skończyć"
'Siedem'
'Cząstki kobiety'
'Zaginiona Dziewczyna'
'Requim dla Snu"
0
Liczę na lepsze widowisko w drugiej połowie. Przyznaje że na 15min to mi się przysnęło xD
0
co to za stadion ?
0
@JaroCoach
Fałyszywa 9
za nimi pijanic/sergio -de jong-pedri
0
@JaroCoach
Antek
Dembele i Fati skrzydła
Jesli wróci do swojej formy przed kontuzją
0
Kiedy wraca Sergio Roberto ?
1
Wiem dlatego piszę żeby sprawdzić jakie idiotyzmy wymyślą na obronę. Jestem wstanie zaakceptować aborcje do jakiegoś momentu na życzenie (nw 12 tydzień ?), jeśli druga strona akceptuje karę śmierci dla morderców( wiadomo nie dla każdego kto zabił) ale np, dla takich co dokonali tego ze szczególnym okrucieństwem. Prosta piłka
4
@Bykunn
No tak jakby Fb, twitter zablokowali np, konto prezydenta USA i mówili że nie postrzegają tego jako brak wolności słowa. A nie czekaj..
5
@Hosh
Jeśli godzimy się na zabijanie dzieci czyli tzw, aborcje, to zgodzisz się ze mną że kara śmierci dla morderców powinna obowiązywać, zgadza się ?
4
Ale ze mnie dzban, teraz szansę ma inny Kolo
0
@Barca_Big_Moment
No tak oczywiście wybory sfałszowali,czyli pewnie w Stanach też? xD
Czemu w takim razie nie sfałszowali podczas wyborów samorządowych gdzie walkę o prezydentów miast przegrali mocno. Czemu nie sfałszowali wyborów do Senatu by mieć władze absolutną i pchać wszystko co się im podoba ?
Ponieważ mimo wad w systemie wyborczym w Polsce nikt nie fałszuje wyborów. Nie jesteśmy w Białorusi. Człowieku ośmieszasz się niesamowicie .
To Trzaskowski będzie ciągnął Hołownie w dół bo jest kojarzony z PO.
I zrobił błąd w tym aspekcie. PO samo doprowadziło do reelekcji Dudy przez przełożenie wyborów. Tak jak wcześniej napisałem.
Pozdrawiam.
0
@Zip
Zaorane xd
0
@Kapitan_SW
Dla mnie 6,5-7/10
Ale zgadzam się Vanessa Kirby zagrała rewelacyjnie
0
@Barca_Big_Moment
Jak to mówi klasyk: "Ale co ty pie...."
Ludzie zbojkotowali xD No tak było nie zmyślam. Ludzie w Polsce dzisiaj to mogą walczyć o empik co najwyżej , bo takie mamy społeczeństwo. i pokrzyczeć przez Internet, dodając posty na Fb.
Jakby PIS miał senat to by przegłosowali wybory pocztowe. I one by się odbyły.
Senat odrzucił wróciło do Sejmu głosowanie ale tu Gowin się sprzeciwił i przełożyli. Kaczyński odpuścił, bo straciłby większość i się dogadali.
Najlepsze w tym wszystkim jest to że gdyby odbyły się one 10 maja i prawdopodobnie Hołownia przeszedłby do 2tury, i ludzie którzy głosowali przeciwko PO, mogliby go poprzeć zamiast głosować na Andrzeja i dziś Prezydent mogłyby być spoza partii władzy. Co oczywiście byłoby lepszym rozwiązaniem niż Duda.
Mogło bo oczywiście PO walczy o demokracje itd ale tylko jak u władzy są ich ludzie, tak to nie ma demokracji. i przez nich doszło do wyboru Dudy. Bo wiadomo że Polska jest podzielona na pół z lekką przewagą na konserwatywne poglądy. I to potwierdziła II tura.
P.S Najpierw radzę się doinformować przez używanie mózgu, a nie oglądanie TVN i czytanie wyborczej. :-)