Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Witam
Godzina seksu
9
#SanahWymiata
1
@Emial22
Nie mam pojęcia, ale wiem że na pewno kapitanem tej drużyny byłby Thomas Muller
3
@Mixtape
'Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego'
- Winston Churchill
2
@Kettger
To samo było w Polsce podczas wyborów prezydenckich. PO się zorientowało ze z taką kandydatką nie mają szans to zablokowali przez senat wybory. Wybrali Trzaskowskiego to miesiąc później już nagle nie ma pandemii.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
59
Ciężko to czytać niektóre bzdury z tego tekstu
Z dystansem ;-)
2
@pax
7
@DLFCB
"Prostokąt wie, że dziś jest dzień w którym się urodziłeś
Stu lat ci życzą obcy ludzie, chcieli dobrze, lecz ty już nie żyjesz"
0
@Jakchcesz
Jak nie rozumiesz niektórych komentarzy to pomiń, a nie ośmieszaj się.
1
@NaFazieHitman
:-D No dokładnie, każdy powinien mieć wybór. Tylko zapominają że ich decyzje mają konsekwencje i trzeba używać mózgu.
0
@Comentateiro
Nie to moje zdanie i podejście to tematu, Jak widać nie każdy potrafi to pojąć :-)
2
Moje ciało moja sprawa !
Kto chcę rodzić uszkodzone płody, niech rodzi.
Kto nie chcę niech dokona aborcji.
Kto chcę niech się szczepi.
Kto nie chce ten się niech nie szczepi.
:-)
Ach już czuje ryk jednej i drugiej strony xD
0
WOW Chodź do wuja, wujo pobuja
1
Koeman po meczu w szatni
1
@dawidor9
Zgadza się. Mam tylko pytanie czy tylko my mieliśmy taki krótki okres przygotowania ? Czy cała Europa ?
0
@NeroTFP
Taczkę gruzu raczej xD
3
Fizycznie to gorzej wyglądamy niż w meczu z Bayernem, a Komean chwali się ze jesteśmy coraz mocniejsi fizycznie xD
1
Panie Koemanie yyy.. ,STOP
0
La Rambla: Trenerze, może jakieś zmiany?
Koeman: Życie to są chwile, chwile lalala xD
1
Ryszard! Riczi!
2
Wszysycy dziś o północy: Szczęśliwego Nowego Roku!
nAJMAN: STANOSKIII !!!!!!!!!!
0
3majcie się ramy to się nie posramy. Bez odbioru :-)
6
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/134067671_856670791734721_4406000936508003659_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=115KLmCAO_4AX_5Ee95&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=7354b3498917b32a9786af7e19ab2c72&oe=601187F2
Jak było to przepraszam ;-D
1
Wystarczy sprzedać Griezmanna, kupić 9 z wysokiej półki , Coutinho na pozycje Iniesty i Dmuchac na Fatiego i Dembele. ;-) I ŚO naturalnie
0
Dembele gdyby nie łapał tyle kontuzji, i miał zimną głowę to by w top5 na świecie był
0
Puig i Coutinho a nie Busqutes i Trincao
6
Spokojnie, zaraz się rozkręci
0
@avanes
A daj Pan spokój.
0
Ludzie oddajcie mi 1.5h życia! Nw dlaczego ale dałem się namówić na nowy film Netfilix "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" Po 0.7 nw czy by mnie śmieszył. ale bullshit. DNO