2

@Witam
Godzina seksu

9

#SanahWymiata

1

@Emial22
Nie mam pojęcia, ale wiem że na pewno kapitanem tej drużyny byłby Thomas Muller

3

@Mixtape
'Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego'
- Winston Churchill

2

@Kettger
To samo było w Polsce podczas wyborów prezydenckich. PO się zorientowało ze z taką kandydatką nie mają szans to zablokowali przez senat wybory. Wybrali Trzaskowskiego to miesiąc później już nagle nie ma pandemii.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

59

Ciężko to czytać niektóre bzdury z tego tekstu
Z dystansem ;-)

2

7

@DLFCB
"Prostokąt wie, że dziś jest dzień w którym się urodziłeś
Stu lat ci życzą obcy ludzie, chcieli dobrze, lecz ty już nie żyjesz"

0

@Jakchcesz
Jak nie rozumiesz niektórych komentarzy to pomiń, a nie ośmieszaj się.

1

@NaFazieHitman
:-D No dokładnie, każdy powinien mieć wybór. Tylko zapominają że ich decyzje mają konsekwencje i trzeba używać mózgu.

0

@Comentateiro
Nie to moje zdanie i podejście to tematu, Jak widać nie każdy potrafi to pojąć :-)

2

Moje ciało moja sprawa !
Kto chcę rodzić uszkodzone płody, niech rodzi.
Kto nie chcę niech dokona aborcji.
Kto chcę niech się szczepi.
Kto nie chce ten się niech nie szczepi.
:-)
Ach już czuje ryk jednej i drugiej strony xD

0

WOW Chodź do wuja, wujo pobuja

1


Koeman po meczu w szatni

1

@dawidor9
Zgadza się. Mam tylko pytanie czy tylko my mieliśmy taki krótki okres przygotowania ? Czy cała Europa ?

0

@NeroTFP
Taczkę gruzu raczej xD

3

Fizycznie to gorzej wyglądamy niż w meczu z Bayernem, a Komean chwali się ze jesteśmy coraz mocniejsi fizycznie xD

1

Panie Koemanie yyy.. ,STOP

0

La Rambla: Trenerze, może jakieś zmiany?
Koeman: Życie to są chwile, chwile lalala xD

1

Ryszard! Riczi!

2

Wszysycy dziś o północy: Szczęśliwego Nowego Roku!
nAJMAN: STANOSKIII !!!!!!!!!!

0

3majcie się ramy to się nie posramy. Bez odbioru :-)

1

Wystarczy sprzedać Griezmanna, kupić 9 z wysokiej półki , Coutinho na pozycje Iniesty i Dmuchac na Fatiego i Dembele. ;-) I ŚO naturalnie

0

Dembele gdyby nie łapał tyle kontuzji, i miał zimną głowę to by w top5 na świecie był

0

Puig i Coutinho a nie Busqutes i Trincao

6

Spokojnie, zaraz się rozkręci

0

@avanes
A daj Pan spokój.

0

Ludzie oddajcie mi 1.5h życia! Nw dlaczego ale dałem się namówić na nowy film Netfilix "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" Po 0.7 nw czy by mnie śmieszył. ale bullshit. DNO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?