6

Ten Ronaldo na prima aprilis to wam się udał xD

2

Kiedy przewidywany jest powrót Sergio Roberto ?

0

@Firestone
Mój mózg wyczerpał przewidywanie przyszłości na najbliższe 2 lata xD

5

2

@BarcaInfo
Jak Ronaldinho patrzy w lewo, podaje w prawo :-)

6

@FC1899Barca
No zgrzeszył, a kto nie ma pokus ?

3

0-3 Dziś i wam Koeman zamknie na święta japy xD

14

@BarcaInfo
4-2-3-1 La Rambla: To jest Dramat
Koeman zmienia ustawienie: Dramat.
No ludzie gorzej niż z dziećmi
Nie bronię tego ustawienia, no ale bez jaj

1

@Guffi
Jeśli odnosisz się do zapowiadanego wywiadu z Leo, to myślę że po prostu powie że to jego ostatni sezon w Barcelonie. I po sezonie podejmie decyzje gdzie będzie kontynuować karierę.

0

Messi ma 748 występów w barwach Barcelony, by pobić rekord Xaviego (767) brakuje mu 20 występów. Prawdopodobnie może to być ostatni sezon Leo na Camp Nou. Maksymalnie w tym sezonie możemy zagrać 34 spotkania(licząc że wejdziemy do Finału LM hehehe xD, i finału SPH.) Minimum to 28 spotkań. Przegoni Xaviego czy nie?
P.S Nie wiem jak z Pucharem Kóla, czy jest czy nie w tym sezonie.

5

Robert Lewandowski miał niesamowity 2020 rok. Polak strzelił zadziwiającą liczbę bramek - 47 w jednym kalendarzowym roku.

A teraz powiedzcie mi k*rwa jak Messi strzelił 91?

0

@BarcaInfo
Na Twitter idź, tam dziękuj. xD

3

@BarcaInfo
Kto kibicuje Barcelonie ten się nie śmieje

6

@Zip
Ronaldo wiedział że nie ma szans , tak jak Leo. Oddając głos na Leo tylko chciał zrobić chwyt żeby o tym gadali i o tym jaki to on nie jest , potrafi docenić swojego największego "vs" itd

3

https://media.gettyimages.com/photos/francisco-trincao-and-ronald-koeman-during-the-joan-gamper-trophy-picture-id1228608058?s=2048x2048
Luis Enrique: Dawno temu ja też zaufałem pewnemu Portugalczykowi,

wtedy dałbym sobie za niego rękę uciąć.

I wiesz, co... I bym teraz, ku*wa, nie miał ręki.

0

@Hanok
No to faktycznie jeśli oni byli jak pachołki to na pewno Portugalczyk zagrał dobrze xD

4

Trincao- Żelbetonowy kloc. Portugalski piłkarz nie ma luzu, rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji..

0

Jesteśmy jak laska z IG- naobiecuje, pokusi, skusi. A jak już uwierzysz to na koniec sam sylikon

0

Trincao - Szczerze , czy Zagrał ponadprzeciętny 1 mecz u nas ?

0

o nie, jesteśmy zgubieni..

4

No i oczywiście bez indywidualnej akcji Leo nic by nie było...

0

@KSSniper
xD To była ironia

1

Messi gra słabiej bo boi się że jak będzie grał zajebiście, to kandydaci na prezydenta będą tylko i włącznie gadać kto bardziej przekona go do zostanie w klubie. A przecież kto chce by Messi w kosmicznej formie odchodził ? #PotwierdzoneInfo

4

Messi został wbrew własnej woli, z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli chciał odejść trzeba było uszanować jego decyzje, dogadać się, i pożegnać Go w królewskim stylu. Bo jest największy w historii. Został na siłę, i myślicie że będzie grzał ławę? Gość z takim kontaktem . Jak zostawiasz gościa co zarabia 50mln , to nie po to by siedział na ławie. A jego słabsza dyspozycja to skutek 'ciągnięcia' na siłę a także formy całej drużyny.

0

Cała rambla śpiewa z nami wypier.... z 'kumanami"

1

FC Ulani xD


3

Oczywiście poza Chelsea i BVB które chcielibyśmy trafić wiadomo, choć na ten moment to i z tymi drużynami nie damy rady. To chciałbym jeśli już chodzi o tych największych trafić na City. Co rok wszyscy się podniecają Pep, styl itd a dostają baty, ostatnio to moim zdaniem to sam Pep przekombinował ze składem i taktyką dlatego odpadli, Liverpool, Bayern Psg, no naprawdę nie ma szans ich ograć nawet za te 2 miesiące , potrzeba cudu.

8

Mała poprawka: Lewy przed losowaniem kiedy dowiedział się że może trafić na Barcelonę
https://x.com/MaciejoSzczesny/status/1336010546559201281

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?