Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten Ronaldo na prima aprilis to wam się udał xD
2
Kiedy przewidywany jest powrót Sergio Roberto ?
0
@Firestone
Mój mózg wyczerpał przewidywanie przyszłości na najbliższe 2 lata xD
5
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9416006#comment-9416006
Nie Dziękujcie, Wesołych Świąt!
2
@BarcaInfo
Jak Ronaldinho patrzy w lewo, podaje w prawo :-)
6
@FC1899Barca
No zgrzeszył, a kto nie ma pokus ?
3
0-3 Dziś i wam Koeman zamknie na święta japy xD
14
@BarcaInfo
4-2-3-1 La Rambla: To jest Dramat
Koeman zmienia ustawienie: Dramat.
No ludzie gorzej niż z dziećmi
Nie bronię tego ustawienia, no ale bez jaj
1
@Guffi
Jeśli odnosisz się do zapowiadanego wywiadu z Leo, to myślę że po prostu powie że to jego ostatni sezon w Barcelonie. I po sezonie podejmie decyzje gdzie będzie kontynuować karierę.
0
Messi ma 748 występów w barwach Barcelony, by pobić rekord Xaviego (767) brakuje mu 20 występów. Prawdopodobnie może to być ostatni sezon Leo na Camp Nou. Maksymalnie w tym sezonie możemy zagrać 34 spotkania(licząc że wejdziemy do Finału LM hehehe xD, i finału SPH.) Minimum to 28 spotkań. Przegoni Xaviego czy nie?
P.S Nie wiem jak z Pucharem Kóla, czy jest czy nie w tym sezonie.
5
Robert Lewandowski miał niesamowity 2020 rok. Polak strzelił zadziwiającą liczbę bramek - 47 w jednym kalendarzowym roku.
A teraz powiedzcie mi k*rwa jak Messi strzelił 91?
0
@BarcaInfo
Na Twitter idź, tam dziękuj. xD
3
@BarcaInfo
Kto kibicuje Barcelonie ten się nie śmieje
6
@Zip
Ronaldo wiedział że nie ma szans , tak jak Leo. Oddając głos na Leo tylko chciał zrobić chwyt żeby o tym gadali i o tym jaki to on nie jest , potrafi docenić swojego największego "vs" itd
1
https://pliki.meczyki.pl/big/341/5f22f1270eaf6.jpeg
3
https://media.gettyimages.com/photos/francisco-trincao-and-ronald-koeman-during-the-joan-gamper-trophy-picture-id1228608058?s=2048x2048
Luis Enrique: Dawno temu ja też zaufałem pewnemu Portugalczykowi,
wtedy dałbym sobie za niego rękę uciąć.
I wiesz, co... I bym teraz, ku*wa, nie miał ręki.
0
@Hanok
No to faktycznie jeśli oni byli jak pachołki to na pewno Portugalczyk zagrał dobrze xD
4
Trincao- Żelbetonowy kloc. Portugalski piłkarz nie ma luzu, rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji..
0
Jesteśmy jak laska z IG- naobiecuje, pokusi, skusi. A jak już uwierzysz to na koniec sam sylikon
0
Trincao - Szczerze , czy Zagrał ponadprzeciętny 1 mecz u nas ?
0
o nie, jesteśmy zgubieni..
4
No i oczywiście bez indywidualnej akcji Leo nic by nie było...
0
@KSSniper
xD To była ironia
1
Messi gra słabiej bo boi się że jak będzie grał zajebiście, to kandydaci na prezydenta będą tylko i włącznie gadać kto bardziej przekona go do zostanie w klubie. A przecież kto chce by Messi w kosmicznej formie odchodził ? #PotwierdzoneInfo
4
Messi został wbrew własnej woli, z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli chciał odejść trzeba było uszanować jego decyzje, dogadać się, i pożegnać Go w królewskim stylu. Bo jest największy w historii. Został na siłę, i myślicie że będzie grzał ławę? Gość z takim kontaktem . Jak zostawiasz gościa co zarabia 50mln , to nie po to by siedział na ławie. A jego słabsza dyspozycja to skutek 'ciągnięcia' na siłę a także formy całej drużyny.
0
Cała rambla śpiewa z nami wypier.... z 'kumanami"
1
FC Ulani xD
3
Oczywiście poza Chelsea i BVB które chcielibyśmy trafić wiadomo, choć na ten moment to i z tymi drużynami nie damy rady. To chciałbym jeśli już chodzi o tych największych trafić na City. Co rok wszyscy się podniecają Pep, styl itd a dostają baty, ostatnio to moim zdaniem to sam Pep przekombinował ze składem i taktyką dlatego odpadli, Liverpool, Bayern Psg, no naprawdę nie ma szans ich ograć nawet za te 2 miesiące , potrzeba cudu.
3
Sami wiecie jakie jutro będą memy z tego...
https://www.legaltechnique.org/img/images_1/pajper-perri-pornoaktrisa-i-zvezda-mema-devushka-i-pyat-parnej.png
8
Mała poprawka: Lewy przed losowaniem kiedy dowiedział się że może trafić na Barcelonę
https://x.com/MaciejoSzczesny/status/1336010546559201281