0

@michal26
Gdzie śledzisz

7

Jak Trump przegra na Florydzie to wtedy klasycznie "można wyłączyć, można iść spać "

0

@VeB77
Spokojnie juz goni

0

@bojan95
Gambit królowej
Miniserial 7 odc. Nowy , z akcentem Polskim, naprawdę polecam

6

Co jest smutasy? Witam po banie 9.3.6 xD
Dzis Inter zamknie drogę Realowi na fazę pucharowa?
Trump wierzymy do końca choć będzie ciężko :-D

0

@Tomason
Nawet nie zamierzam walczyć bo z nim i tak się nie kończy i nie wygra. Napisałem to i tyle :-)

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@Statistics
Nie , 2 /3 opcje i koniec, nieważne czy drużyna ma rację czy nie. Więc zawodnicy tez muszą być pewni jeśli chcą VARU, bo tak tracą je na bezensowne sytuacje

4

@Nieznajomy
Tak , jednak chodzi mi o to że jeśli drużyna poprosi o VAR to wtedy spawdza główny arbiter. Przynajmniej wszystko idzie na jego konto wtedy, a tak to rozchodzi się to po kościach.

0

@Moriarty
Szybka redukcja wina i śmietany, odrobina cheadru, i wiadomo przyprawy do smaku

26

Cóż, Ameryki nie odkryje ale uważam jak wiele osób że każda drużyna powinna mieć w trakcie spotkania 2-3 możliwości poproszenia sędziego o sprawdzenie VAR. Nawet jeśli jest spalony 6metrowy który widzi Zbyszek po 0.7 , to jeśli drużyna poprosi arbitra o sprawdzenie to ma to zrobić i koniec. Tenis, siatkówka to idealne przykłady że warto takie coś mieć. Barcelona oczywiście może mieć pretensje do arbitra itd , jednak trzeba zacząć od siebie , a prawda jest taka że mieliśmy momenty, ale nie graliśmy równo na wysokim poziome przez cały mecz. I najpierw trzeba grać na takim poziomie jaki powinniśmy prezentować, a potem dyskutować o sędziowaniu.

1

Tagiatele z indykiem, papryką, grzybami, w sosie winno-śmietanowym. Własna robota mmmm, a co u Was ? -)

0

Czy el clasico obejrzę w eleven sport ?

5

Neto
Dest Lenglet Pique Alba
De Jong Pijanic
Dembele Coutinho Fati
Messi
Tak bym widział skład na Real, oczywiście pomarzyć można :-)

0

Szkoda że Leo bez gola z gry nadal. Cieszy występ Pedriego

0

Araujo Lenglet na Juve ?

0

@Slawek1999
Xddd
Karny to nie gol LOL

3

Panowie producenci i osoby decyzyjne co do serialu "Świat według Kiepskich"
Trzeba było wiedzieć kiedy zejść ze sceny, a wy ten moment przespaliscie. Serial powinien się zakończyć w jakims fajnym stylu z głównymi bohaterami. Prowadząc to dalej pogarszacie sytuacje, nie ma już Boczka, a Dariusz Gnatowski zaslugiwal na to by być na ostatnim odcinku. Mam nadzieje ze chociaż jakiś 1 odcinek pamięci tego aktora zrobicie i zakończycie całość.

0

Psg pokona dziś United?

0

@gontex
Teoretycznie, ta co będzie słabsza od tej drugiej :-)

0

@NeroTFP
Za to Radwańska była w finale Wimbledonu 2012, a Janowicz w półfinale w 2013

0

Zabrakło Messiego w tym meczu City

0

Głupie pytanie.
Znajoma którą powiedzmy że się interesuje robiła sobie włosy u fryzjerki. Mam polubiony stronę na fb tej fryzjerki. I ona dodała zdjęcie włosów właśnie tej mojej znajomej. Napisałem do niej , że fajny fryz itd. Ona jest w szoku ze rozpoznałem ją po samych włosach . Co odpisać? xD
Głupie pytanie, odp tez mogą takie być xD
Miłego dnia życzę :-)

2

@Jakchcesz
Jakby "nie mieli w dupie"
To by piątek i przytulasów po golach nie było. Pozuja tak bo im każą z góry

0

@ObywatelPL
To jest tak śmieszne ze aż wierzyć się nie chce xD

19

Dembele musi zostać. Nie możemy skupiać ofensywy na 100% na Trincao i Pedri. Jakaś kontuzja, słabszy okres, i jest lipa. Dembele jeśli będzie omijać kontuzje to jest kocur na 1 skład.

2

Messi ma nowego Amigosa w drużynie. Już 2 astysy ma do tego own goal po 2 spotkaniach.

2

Duma! Polak rodak!
Strasznie szkoda tej ZP w tym roku, prawdopodobnie jako jednyni żylibyśmy w czasach gdzie Polak wygrał Złotą Piłkę

14

@NaFazieHitman
Milczy źle, wypowie się źle..

1

@LuisSalvano
Dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?