Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26
Gdzie śledzisz
7
Jak Trump przegra na Florydzie to wtedy klasycznie "można wyłączyć, można iść spać "
0
@VeB77
Spokojnie juz goni
0
@bojan95
Gambit królowej
Miniserial 7 odc. Nowy , z akcentem Polskim, naprawdę polecam
6
Co jest smutasy? Witam po banie 9.3.6 xD
Dzis Inter zamknie drogę Realowi na fazę pucharowa?
Trump wierzymy do końca choć będzie ciężko :-D
0
@Tomason
Nawet nie zamierzam walczyć bo z nim i tak się nie kończy i nie wygra. Napisałem to i tyle :-)
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@Statistics
Nie , 2 /3 opcje i koniec, nieważne czy drużyna ma rację czy nie. Więc zawodnicy tez muszą być pewni jeśli chcą VARU, bo tak tracą je na bezensowne sytuacje
4
@Nieznajomy
Tak , jednak chodzi mi o to że jeśli drużyna poprosi o VAR to wtedy spawdza główny arbiter. Przynajmniej wszystko idzie na jego konto wtedy, a tak to rozchodzi się to po kościach.
0
@Moriarty
Szybka redukcja wina i śmietany, odrobina cheadru, i wiadomo przyprawy do smaku
26
Cóż, Ameryki nie odkryje ale uważam jak wiele osób że każda drużyna powinna mieć w trakcie spotkania 2-3 możliwości poproszenia sędziego o sprawdzenie VAR. Nawet jeśli jest spalony 6metrowy który widzi Zbyszek po 0.7 , to jeśli drużyna poprosi arbitra o sprawdzenie to ma to zrobić i koniec. Tenis, siatkówka to idealne przykłady że warto takie coś mieć. Barcelona oczywiście może mieć pretensje do arbitra itd , jednak trzeba zacząć od siebie , a prawda jest taka że mieliśmy momenty, ale nie graliśmy równo na wysokim poziome przez cały mecz. I najpierw trzeba grać na takim poziomie jaki powinniśmy prezentować, a potem dyskutować o sędziowaniu.
1
Tagiatele z indykiem, papryką, grzybami, w sosie winno-śmietanowym. Własna robota mmmm, a co u Was ? -)
0
Czy el clasico obejrzę w eleven sport ?
5
Neto
Dest Lenglet Pique Alba
De Jong Pijanic
Dembele Coutinho Fati
Messi
Tak bym widział skład na Real, oczywiście pomarzyć można :-)
0
Szkoda że Leo bez gola z gry nadal. Cieszy występ Pedriego
0
Araujo Lenglet na Juve ?
0
@Slawek1999
Xddd
Karny to nie gol LOL
3
Panowie producenci i osoby decyzyjne co do serialu "Świat według Kiepskich"
Trzeba było wiedzieć kiedy zejść ze sceny, a wy ten moment przespaliscie. Serial powinien się zakończyć w jakims fajnym stylu z głównymi bohaterami. Prowadząc to dalej pogarszacie sytuacje, nie ma już Boczka, a Dariusz Gnatowski zaslugiwal na to by być na ostatnim odcinku. Mam nadzieje ze chociaż jakiś 1 odcinek pamięci tego aktora zrobicie i zakończycie całość.
0
Psg pokona dziś United?
0
@gontex
Teoretycznie, ta co będzie słabsza od tej drugiej :-)
0
@NeroTFP
Za to Radwańska była w finale Wimbledonu 2012, a Janowicz w półfinale w 2013
0
Zabrakło Messiego w tym meczu City
0
Głupie pytanie.
Znajoma którą powiedzmy że się interesuje robiła sobie włosy u fryzjerki. Mam polubiony stronę na fb tej fryzjerki. I ona dodała zdjęcie włosów właśnie tej mojej znajomej. Napisałem do niej , że fajny fryz itd. Ona jest w szoku ze rozpoznałem ją po samych włosach . Co odpisać? xD
Głupie pytanie, odp tez mogą takie być xD
Miłego dnia życzę :-)
2
@Jakchcesz
Jakby "nie mieli w dupie"
To by piątek i przytulasów po golach nie było. Pozuja tak bo im każą z góry
0
@ObywatelPL
To jest tak śmieszne ze aż wierzyć się nie chce xD
19
Dembele musi zostać. Nie możemy skupiać ofensywy na 100% na Trincao i Pedri. Jakaś kontuzja, słabszy okres, i jest lipa. Dembele jeśli będzie omijać kontuzje to jest kocur na 1 skład.
2
Messi ma nowego Amigosa w drużynie. Już 2 astysy ma do tego own goal po 2 spotkaniach.
2
Duma! Polak rodak!
Strasznie szkoda tej ZP w tym roku, prawdopodobnie jako jednyni żylibyśmy w czasach gdzie Polak wygrał Złotą Piłkę
14
@NaFazieHitman
Milczy źle, wypowie się źle..
1
@LuisSalvano
Dlaczego?