7

"W końcu Messi złamie szyk obronny, zdejmie pajęczynę, jak żywy pomnik. Jak Johan Cruyff pociągnie wózek znów, armia Pepa Guardioli święci triumf Viva Barca, niezwyciężona, dumna Katalonia, nikt nas nie pokona."
łzy same lecą :-(

4

Koeman po pierwszym tygodniu pracy:


1

@Verema
Influenza jak kolega niż napisał :-)

0

@Verema
Dokładnie

2

Coś mi nie gra w tej Barcy
Ostatnio jest tu z deka niemądrze
I nie chcę obwiniać Bartomeu i jego szajki
Ale jak skoro nawet Leo Messi ma dość jej ?
Kto słuchał Taco ten wie xD

1

I jak tam według was nowa płyta Taco? "Jarmark"

0

@Kamilos84
Bo to strona o Barcelonie ?

0

"Dobrze wiesz że nie zdarzy się to drugi raz, dobrze wiesz ze to był nasz najlepszy czas "
Zapamiętaj ten czas..

0

@busquets5
Za nic xD

1

Klauzula 700mln proszę Państwa, jak nie to nie ma tematu, wole żeby odszedł za rok za darmo niż teraz w taki sposób.

2

Bardzo jestem ciekaw jak sytuacje ocenilby Johan gdyby żył. Jak myślicie?
I nie cytujcie " jeśli się wahasz co do Barcy, nie jestes juz potrzebny" Bo mimo wszystko Messi to Messi

4

@cat_r37
Oczywiście, byla Barcelona po Ronaldinho, Rivaldo, Xavim itd. Będzie po Leo. Zgadzam się
Jednak klub musi zrobic wszystko by go zatrzymać zagrać sezon może coś wygrać i pożegnać go z najwiekszymi honorami, przy pełnym stadionie. Wiem ze Leo prosi o odejście, ale gość który gra u nas od 13 roku zycia, i w jego okresie gry Barcelona wygrała najwięcej, zasługuje na pożegnanie mistrzoswskie

24

Po komentarzach to wydaje mi się ze odchodzi jakiś sredniak co grał u nas 4 lata.
Albo porostu nie dociera kto odchodzi z Barcelony..
Nr1 w historii Barcelony ja dalej nie wierze w to..

0

O.J Simpson popełnił podwójnie morderstwo czy nie ? Waszym zdaniem
(Został oczyszczony z tych zarzutów)
Kto pamięta kto kojarzy albo chociaż oglądał American Crime. Zapraszam

16

@justfootball
- No daj spokój Pep

0

Poda ktoś jak to wygląda z okienkami transferowymi w poszczególnych ligach? Do kiedy można kupować i sprzedawać?

32

16

Wiadomo Messi ma worek pełen rekordów, jeśli odejdzie szkoda będzie jednak 1 którego nie zdoła dokonać przez odejście;
Najwięcej goli dla 1 klubu
1. Pele 643
2.Messi 634
9 bramek brakło..

0

@Verema
A jakoś tak xD

0

@Zbyszard
Coś konkretniej można? :-)

2

Boję się ze ta piękna historia Leo z Barceloną skończy się jak "Gra o Tron"
Mimo tych pięknych, wspaniałych lat i tak zostane zapamiętany ten smutny koniec.

3

Kurs na to że Leo zostanie jeszcze wczoraj wynosił 2.00 Dziś już 1.80

1

@cchesterr43
Uważaj bo Cię zbanuja za chwile i zwyzywają od rasistow xD

23

Ktoś tu oglądał Dark ?
Może faktycznie cykl się skończył
Nie chcę tu snuć sztucznych sensacji, ale Messi ma 33 lata xD

0

@BarcaInfo
Może porostu nie chce odejść chciał wywalić Bartomu ten nie odpuszcza i teraz powoli próbują wrócić.

0


Na poprawę humoru, choć jak słyszę wers o Raulu i jego odejście to nie mogę uwierzyć że robią nasi to jeszcze gorzej.
Ile bym dał by tamte czasy wróciły..

5

Obejrzałem teraz wszystkie gole Leo , patrząc na te bramki człowiek sobie myśli " Nie ku*wa nie. To nie może się tak skończyć. Pełny stadion wygrana Liga i może Liga Mistrzów Leo wzonszący Puchar.. (I to miało się stać najwcześniej za 3 lata..)

1

Nawet w wiadomościach TVPIS był materiał o Leo

2

@macio_944
O widze ze Smokowskiego i Stanowskiego się oglądało przed chwilą:-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?