Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
'Nie możemy grać z pięcioma „dziesiątkami”
Ale już z trzema '10' można? Jak ostanio ?
1
@KrystianR
XD Dokładnie
3
'Byliście zajebiści. Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Co by o Was na mieście nie mówili, dla mnie jesteście jak bracia.' - Piłkarze Cadiz do piłkarzy Barcelony po meczu
12
Ronald sory ale to ty odpowiadasz za ten wynik jak wychodzimy bez skyrzdeł , itd
0
De Jonga na obrone, Busqetsa zostawić no tak dobry plan
0
Chcemy grać z 9?
No to Panie Koeman sory , ale tylko tak możemy grać :
Dembele Messi Fati
Braithwaite
Wiem że to teraz nie możliwe , no ale szanujmy się
8
Koeman ustawił skład , tak jakbym ja grał w fife w wieku 12 lat : Messi, Neymar, Ronaldo , Suarez , Lewandowski, Aguero i dawaj xD
0
Messi musi grać na skrzydle , albo Grizemann na ataku , tak to amen , a najgorsze że Messi na skrzydle nie ma tej szybkości już , a Francuz na ŚN nie może się odnależć
2
Nie ma skrzydeł , wszyscy grają na Messiego na siłe, i Sergio w składzie. To są przyczyny naszej gry
0
@Firestone
nie chodzi mi o setkę
2
Mówiłem ze Coutinho będzie grał na lewej i będzie lipa to niektórzy się śmiali. On musi grać za napastnikiem
0
@chavez
Na papierze to może jest na PS ale wiesz gdzie gra Messi
0
Coutinho pewnie na lewej a Griezmann na prawej. Nie podoba mi się to
0
@MesQueUnClub_87
Bo nie masz na zielono ani jednego zakładu
1
Albie by dał odpocząć
2
Czy tylko mnie wku... komentowanie Zielińskiego na TVP ?
1
@baczmus
Tak,ale nie obowiązkowa. Tylko dla tych co chcą. I rodzice wyrażają zgodę
8
Pezet to jest kot
2
Dlaczego Tomasz Hajto nigdy nie grał w Cracovii?
.
.
.
Bo się nie sprawdza na pasach
(Zródło: TVN Kuba Wojewódzki YouTube )
A tak sobie przypomniałem i postanowiłem się podzielić z wami. Tak wiem stare. Darujcie sobie zielone, bo będzie ze przyszedłem żebrać xD
Dobrej nocy
1
Jeśli obstawie ze będzie mniej niż 3.5 gola w meczu , to zeby siadło max 3 gole mogą paść tak ?
0
Jak to jest ze Arizona juz jest przypisana do Biedna, gdzie jest policzone 80%, a różnica to 100tys głosów
1
Nieoficjalnie: W USA mają gorsze sondaże niż u nas xD
1
Fajnie fajnie, i ten płacz celebrytów, i pseudo dziennikarzy to coś pięknego będzie. Niedobrze mi się tylko robi jak myślę że TVP będzie pieprzyc ze to ich sukces itd . PIS ma tyle wspólnego z Trumpem, co Lewica z kapitalizmem
0
@michal26
Biden pakuj się, Hillary czeka na Ciebie
2
@michal26
Zgadzam się w 100%
1
@Triv44
Karolinę tez weźmie na bank
0
@michal26
Trump juz prowadzi
0
@VeB77
4 lata temu różnica wynosiła w sondażach 2% na jego niekorzyść i bylem pewny ze wygra. Dziś sondaze pokazywaly 10 % straty i myslalem ze tym razem się nie uda , a jednak jest coraz bliżej :-)
2
Trump złapał juz Ohio , za chwilę Karolina Północna
6
Kurs na Trumpa spadł do 1.4