2

Cóż jeśli powtarzam JEŚLI PSG wygrałoby Ligę Mistrzów, myślicie że te szony z Franc Football ogłosiłyby ze ZP jednak zostanie przyznana za 2020?
Czy kupią sobie tonę maści na wiadomo co i będą siedzieć cicho? Xd

2

@MESSIah16
Drużyna która faworytem nie jest zawsze ma większe szanse w 1 spotkaniu

2

I właśnie widać jak sytuacja zmienia się bez rewanżu. Lipsk wchodzi do 1/2 po rykoszecie, piłka odbiła się przypadkowo i Oblak bezradny. Naprawdę szczęście musi być po naszej stronie jutro jeśli chcemy mieć szansę

2

Ajajaj było blisko i mielibyśmy półfinał Atalanta vs Lipsk w LIDZE MISTRZOW Czaicie? Xd

1

@Encore
Ajtuj Szminka xD

0

" Będziemy czujni " ...

0

Wiadomo juz w jakich strojach zagrają obie ekipy w piątek?

2

@Striker
Nie chodzi o to wierzyć i kibicować jako kibic to nawet trzeba. Chodzi mi tu o nastroje przedmeczowe i analizy naszych dobrych punktów. O to by ocenić sytuację racjonalnie

3

Widzę optymizm na stronie jakbyśmy byli w formie za czasów Pepa xD
Sam Messi nie da nam awansu, a dobrze wiecie w jakiej formie jest nasz rywal. Przegramy, trudno wstydu nie będzie, Napoli przeszli. Będzie można się skupić na wzmacnianiu kadry.
Oczywiście w Piątek całym sercem Vamos Barca!

0

Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna nie jesteśmy faworytem spotkania Ligi Mistzów, ba nasz rywal jest zdecydowanym faworytem.
Nie oszukujmy się, jeśli przejdziemy Bayern, to tylko dzięki szczęściu niesamowitym. Tak czy tak lepiej się zaskoczyc pozytywnie.

2

Ter Stegen
Semedo
Pique
Lenglet
Alba
Busquets
Vidal
De Jong
Fati
Suarez
Messi
Tak ja to widzę w piątek :-)

2

Oglądam sobie skrót wczorajszego spotkania, niestety nie mogłem oglądać meczu. I patrzę na nieuznaną bramkę Leo i sobie myślę: Nie no jakieś żarty? Ktoś sobie jaja robi?
Gość ogląda sytuacje na Video i dostrzega rękę której nie ma? Nie jest nawet blisko ręki. Dla mnie za takie zachowanie sędziego 6 miesięcy zawieszenia. Naprawdę to jest Liga Mistrzów i VAR ma oddawać sprawiedliwość, a nie ją zabierać.

2

@Deltta
Gra o Tron
Breaking Bad
Narcos / Skazany na śmierć

12

Jakby Prezes Barcelony miał jaja i charakter jak np. "DARIO" - "Ślepnąć od świateł" To Arthur by teraz biegał na treningu u nas i jeszcze by Sentinowi herbatkę robił xD

1

Według nowych głupich przepisów Policja może stać na terenie prywatnym. Co jeśli stoją komuś pod bramą i ten ktoś chce wyjechać /wjechać? Albo poprostu zaparkować specjalnie żeby tam nie stali? Mandat dadzą? Szkoda strzępić..

0

Komentarz usunięty

23

@Zbyszard
La Manita 2010 :-)

0

Czekam na wygraną PSG w lidze Mistrzów xD Ciekawe co wtedy żabojady zrobią.Strzelą sobie w łeb, albo się ośmiesza i powiedzą ze jednak nie odwołują xd

1

Dla mnie decyzja skandaliczna. Oprócz Ligi Francuskiej która nie skończyła rozgrywek wszystkie ligi skończyły pełen sezon. Liga Mistrzów zostanie rozegrana, także nw w czym problem! No ludzie z Francji tylko Neymar i Mbappe mają szansę teoretycznie na ZP ale to nie zależy od tej śmieszniej Ligi którą zgarniają co rok tylko właśnie Ligi Mistrzów. Nikt spoza top5 Lig nie ma szans na ZP bądźmy poważni.

1

@TheGoldenEleven
Buffon
Puyol Maldini Carlos
Iniesta Xavi Zidane Ronaldinho
Messi Nazario CR7

0

@Mario96w
Ty byś go zostawił, ja nie. I tak nie mamy na to wpływu Einstein.

3

Jaki sens po przegranym mistrzostwie w takim stylu trzymać trenera? Nie oszukujmy się nie jesteśmy faworytem w lidze mistrzów, i tak naprawdę nie mamy nic do stracenia. Jak go zostawimy do stracenia mamy następny sezon

1

Benzema ZP xdddddd co oni tam jaraja

2

Nie myslalem ze zateksnie za Valverde. Jakby wiadomo było wcześniej jak potoczy się futbol w tym roku, to Valverde zwolniło by się po Lidze xD :-)

4

Na ligę mistrzów, jaki by on nie był najmocniejszy skład. 0 eksperymentów, 100% motywacji, koncentracji, i liczyć na szczęście. Tyle nam zostało na ten sezon

4

"Tańczę Katalonskie Bagno... moim klubem może rządzić byle miernota"

1

Messi :
Emocje po golu: "To było związane z rzutami wolnymi, ponieważ nie mogłem trafić z nich od dawna"
CR7: Yyyyyy wtf?

1

#BartomeuOut Po drodze weź trenera swojego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?