4

" Real juz na boisku, czekamy na gości"
Po czym Zawodnicy Realu wychodzą a City jest na murawie juz xd
Szpakowskiego bardzo lubię, jest legendą ale trzeba wiedzieć kiedy odpuścić.

0

Czy Luis Suarez będzie mógł zagrać w potencjalnym ćwierćfinale LM w rewanżu? Kontuzji dostał na początku stycznia. Przewidywany czas przerwy to 4 miesiące. Rewanże odbędą się 14-15 kwietnia

1

@Tomek_TF
Borek to jeszcze trzyma się na poziomie jeśli chodzi o komentowanie obiektywne. Ale jeśli chodzi tak jak wczoraj o Feddka czy Iwanow, Iwański to jest dramat

15

Dzienikarze sportowi komentujący mecz piłki nożnej jeżeli nie potrafią obiektywnie komentować meczu, to co się dziwić dzienikarzom od polityki xd

3

Ernesto Valverde po 2,5 sezonie do kibiców Barcelony :


0

Chciałoby się powiedzieć lepiej teraz w Superpucharze niż na wiosnę w Lidze Mistrzów, no ale niestety nie 1 sezon mamy Waldka i wiemy jak to się prawdopodobnie zakończy

3

Przedsmak tego co będzie się działo w Lidze Mistrzów z tym gościem na ławie

0

Kiedy ostatnio było 0-0 w El Clasico?

0

Waldek zmiany może halo

2

@Dzejkobwow
Ja bym nie żartował, bo my akurat przez te 2 sezony powinniśmy być ostatnimi do śmieszkowania w lidze mistrzów

1

@Kompletny
W tym akurat się zgadzam :-) Głupi i głupszy

2

#GameOfThrones show runners D&D confirm Drogon took Daenerys to Volantis after she died Kinvara, who was a supporter of Daenerys in S6, is the High Priestess of The Red Temple in Volantis. The Red priests are known to successfully practice resurrection

Źródło :
https://mobile.twitter.com/thronesfacts/status/1205070359092846592
Co sądzicie? Myślicie że zostawili sobie furtkę na przyszłość?

1

Szacun dla Nietoperzy, szkoda Ajaxu. Oczywiście najlepiej by było jakbyśmy trafili na kogoś z grupy C , ale znając życie pewnie Chelsea albo Tottenham :-)

0

Losowanie w piątek 1/8 ?

18

Rozwalił mnie jeden komentarz na realmadrid.pl. artykuł odnośnie tego jak Zidane chce zatrzymać Leo w Klasyku, Komentarz :
"Ale nikt nie może zatrzymać Messiego
Ma wyłączoną Komórkę "
xD
Przypomniało mi się z Kilerów 2 :D

0

Czyli Rosja nie zagra na ME 2020 ?

2

@Mns21
14 goli

7

2009 :
Mama Leo wręcza mu ZP na Camp Nou
2019:
Synowie Leo wręczają mu ZP na Camp Nou
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo wnuczek będzie mu wręczał ZP na Camp Nou xD

0

@Striker
Pytac nie można? To że zakończył się w maju nic nie zmienia.

0

Co sądzicie o zakończeniu Gry o Tron?
Jak waszym zdaniem powinien się zakończyć serial?
I czy zgadzacie się z tym ze 8 sezon od strony scenariusza jest dramatyczny?

0

@SkN
Mnie razi Twój początek zdania z małej litery :-)

0

@snoopdegie
Naprawione :-)

7

"Pan Messi na szczycie jest, w złocie piłek przegląda się! Chcesz wziąść mu koronę to chodź i ją bierz, mówi Leo i dziurawi Cię" :-)
-Dissblaster

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB
No i właśnie tu jest problem :-)

0

Ma ktoś grafikę z osiągnięciami Leo w 2019 ? Proszę :-)

0

ZP wybierają dzienikarze w formie demokratycznej. Widzę że się nie możecie zgodzić z niektórymi wyborami dzienikarzy. No cóż tak jak Korwin mówi : w demokracji jest więcej idiotów niż mądrych. Chcieliście demokracji to macie

0

Są już wyniki punktowe?

12

Lewy został najwyżej sklasyfikowany spośród środkowych napastników , to też warto mimo wszystko docenić

0

@koksik2700
Pokaż mi jeden komentarz w którym gratulowałem Leo 6 Złotej Piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?