Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
" Real juz na boisku, czekamy na gości"
Po czym Zawodnicy Realu wychodzą a City jest na murawie juz xd
Szpakowskiego bardzo lubię, jest legendą ale trzeba wiedzieć kiedy odpuścić.
0
Czy Luis Suarez będzie mógł zagrać w potencjalnym ćwierćfinale LM w rewanżu? Kontuzji dostał na początku stycznia. Przewidywany czas przerwy to 4 miesiące. Rewanże odbędą się 14-15 kwietnia
1
@Tomek_TF
Borek to jeszcze trzyma się na poziomie jeśli chodzi o komentowanie obiektywne. Ale jeśli chodzi tak jak wczoraj o Feddka czy Iwanow, Iwański to jest dramat
15
Dzienikarze sportowi komentujący mecz piłki nożnej jeżeli nie potrafią obiektywnie komentować meczu, to co się dziwić dzienikarzom od polityki xd
3
Ernesto Valverde po 2,5 sezonie do kibiców Barcelony :
0
Chciałoby się powiedzieć lepiej teraz w Superpucharze niż na wiosnę w Lidze Mistrzów, no ale niestety nie 1 sezon mamy Waldka i wiemy jak to się prawdopodobnie zakończy
3
Przedsmak tego co będzie się działo w Lidze Mistrzów z tym gościem na ławie
0
Kiedy ostatnio było 0-0 w El Clasico?
0
Waldek zmiany może halo
2
@Dzejkobwow
Ja bym nie żartował, bo my akurat przez te 2 sezony powinniśmy być ostatnimi do śmieszkowania w lidze mistrzów
1
@Kompletny
W tym akurat się zgadzam :-) Głupi i głupszy
2
#GameOfThrones show runners D&D confirm Drogon took Daenerys to Volantis after she died Kinvara, who was a supporter of Daenerys in S6, is the High Priestess of The Red Temple in Volantis. The Red priests are known to successfully practice resurrection
Źródło :
https://mobile.twitter.com/thronesfacts/status/1205070359092846592
Co sądzicie? Myślicie że zostawili sobie furtkę na przyszłość?
1
Szacun dla Nietoperzy, szkoda Ajaxu. Oczywiście najlepiej by było jakbyśmy trafili na kogoś z grupy C , ale znając życie pewnie Chelsea albo Tottenham :-)
0
Losowanie w piątek 1/8 ?
18
Rozwalił mnie jeden komentarz na realmadrid.pl. artykuł odnośnie tego jak Zidane chce zatrzymać Leo w Klasyku, Komentarz :
"Ale nikt nie może zatrzymać Messiego
Ma wyłączoną Komórkę "
xD
Przypomniało mi się z Kilerów 2 :D
0
Czyli Rosja nie zagra na ME 2020 ?
2
@Mns21
14 goli
7
2009 :
Mama Leo wręcza mu ZP na Camp Nou
2019:
Synowie Leo wręczają mu ZP na Camp Nou
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo wnuczek będzie mu wręczał ZP na Camp Nou xD
0
@Striker
Pytac nie można? To że zakończył się w maju nic nie zmienia.
0
Co sądzicie o zakończeniu Gry o Tron?
Jak waszym zdaniem powinien się zakończyć serial?
I czy zgadzacie się z tym ze 8 sezon od strony scenariusza jest dramatyczny?
0
@SkN
Mnie razi Twój początek zdania z małej litery :-)
0
@snoopdegie
Naprawione :-)
7
"Pan Messi na szczycie jest, w złocie piłek przegląda się! Chcesz wziąść mu koronę to chodź i ją bierz, mówi Leo i dziurawi Cię" :-)
-Dissblaster
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB
No i właśnie tu jest problem :-)
0
Ma ktoś grafikę z osiągnięciami Leo w 2019 ? Proszę :-)
0
ZP wybierają dzienikarze w formie demokratycznej. Widzę że się nie możecie zgodzić z niektórymi wyborami dzienikarzy. No cóż tak jak Korwin mówi : w demokracji jest więcej idiotów niż mądrych. Chcieliście demokracji to macie
0
Są już wyniki punktowe?
12
Lewy został najwyżej sklasyfikowany spośród środkowych napastników , to też warto mimo wszystko docenić
0
@koksik2700
Pokaż mi jeden komentarz w którym gratulowałem Leo 6 Złotej Piłki.