0

Nie wiem jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie ale wiem tylko tyle że pewniakami w pierwszej 11 są tylko Messi i Ter Stegen

0

I tak Argentyna półfinał max. W półfinale będzie czekać Brazylia

0

@Tollusiek
Argentyny na copa i w meczach towarzyskich oglądać nie mam zamiaru. Nie chcę znowu oglądać tych męczarni i smutku u Leo. Życzę im żeby wygrali, a jeśli wygrają to wtedy dopiero obejrzę te mecze bez emocji, naprawdę szkoda mi tego Leo, mś juz raczej nie wygra, to chociaż niech Mistrzostowo Ameryki zdobędzie.

1

@Hosh
No wiadomo, chodzi mi tylko o styl ze będą mówić że słaby. Na końcu zawsze liczy się wynik

0

https://m.fangol.pl/view/275795/polska-wciaz-bez-porazki
I nie mówcie ze i tak jest do bani bo nic nie grają. Takie 1-0 z liverpoolem to wzielibysmy wszyscy z pocałowaniem ręki

0

@VanBest
Pewnie, a jak będzie euro i awansujemy to będziesz chodził i tylko myślał o reprezentacji , i jak sobie poradzą.

0

Liga narodow? XDDD
Emocje jak na grzybobraniu

2

Jutro Finał LM , i tylko co słyszę coś o LM to serce boli niesamowicie,  mimo że kibicuje juz Barcelonie od 14 lat, to to odpadnięcie boli najbardziej.  A jak wracam do 1 meczu i tej bramki Messiego to już wgl serce mi krwawi 

0

Piłkarz sezonu premier league nie dokończył treningu

4

Bayern 12/13 0-7 ??

0

Ty tak serio?

4

Jakbyś pracował w gastronomii to miałbyś inne zdanie xd

1

Półfinał Ligi Mistzow i w półfinale nie ma takich drużyn; Real, Bayern, Psg, Juve, City, Atletico MASAKRA XD

5

Ręka przy ciele nie było żadnego ruchu do piłki, także nie wiem o co ci chodzi

1

Boje się w chu.. tego liverpoolu

0

W tym rankingu nie ma bramek z u20 i u23 tylko bramki towarzyskie w barwach fc Barcelony

1

Messi tez zbliża się do bariery 700 goli w karierze
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_men%27s_footballers_with_500_or_more_goals

0

Może ktoś mi wysłać mema z nosaczem przec*uj ?xd wiem, wiem XD

0

Najlepiej jakby city trafiło na Juve xd i jeden faworyt juz by odpadl

0

Półfinały są osobno losowanie

0

Prosze strzelcie 3 i zamknijcie ten mecz

1

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4Njk2NjQyMzQwMDreXL004H+WVmcgWR8=
&kind=MAIN
Kurde szkoda że na Juve się nie zdecydowałem, ale i tak jest dobrze :-)

43

Miałem dzisiaj kupić prezent dla dziewczyny na urodziny, ale mam takie pewniaczki że od jutra będzie Miała codziennie urodziny :-)

1

:Dla mnie na razie Piątek jest nikim. Pseudoeksperci, którzy mówią, że powinien grać w reprezentacji Polski niech się pukną w głowę. W przeszłości w klubach strzelali między innymi Krzysztof Warzycha czy Mirosław Okoński. W kadrze jest zdecydowanie trudniej. Gol z Portugalią? Piłka odbiła mu się raz od głowy po błędzie bramkarza. Strzelił gola. Wielkie halo. Czas się opamiętać."
Panie Tomaszewski, może i trochę przesadzają z tymi zachwytami nad Piątkiem ale bez przesady, z oceną niech Pan trochę poczeka

36

"Robert powinien zdobyć Złotą Piłkę w 2015 roku, gdy strzelił pięć goli w dziewięć minut i wprowadził naszą kadrę na Euro 2016 i był najlepszym strzelcem eliminacji. Wtedy był czwarty, a wówczas mu się należała Złota Piłka i była to ogromna niesprawiedliwość"
Tak wiem Polak rodak, ale bądźmy poważni Panie Tomaszewski

2

Bayern zremisował i teraz w TVP pokazują skrót i ani jednego słowa : Lewandowski. Nagle zapominaja o lewym. Jakby wygrali bez nawet bramki lewego to gadali by o nim cały czas

0

0-0 w Neapolu, a na Wembley 5 bramek, ale Kurski wie lepiej XD

0

Na Wembley 1:3 ale Kurski puszcza Napoli bo Polacy grają i nudy cały mecz. Jak tak chce pokazywać Polaków to niech wykupi prawa do transmisji Ekstraklasy, Liga Mistrzów to Liga Mistrzów i wybranie Napoli vs Liverpool i pominięcie Tottenham vs Barcelona to naprawdę porażka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?