Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie ale wiem tylko tyle że pewniakami w pierwszej 11 są tylko Messi i Ter Stegen
0
I tak Argentyna półfinał max. W półfinale będzie czekać Brazylia
0
@Tollusiek
Argentyny na copa i w meczach towarzyskich oglądać nie mam zamiaru. Nie chcę znowu oglądać tych męczarni i smutku u Leo. Życzę im żeby wygrali, a jeśli wygrają to wtedy dopiero obejrzę te mecze bez emocji, naprawdę szkoda mi tego Leo, mś juz raczej nie wygra, to chociaż niech Mistrzostowo Ameryki zdobędzie.
1
@Hosh
No wiadomo, chodzi mi tylko o styl ze będą mówić że słaby. Na końcu zawsze liczy się wynik
0
https://m.fangol.pl/view/275795/polska-wciaz-bez-porazki
I nie mówcie ze i tak jest do bani bo nic nie grają. Takie 1-0 z liverpoolem to wzielibysmy wszyscy z pocałowaniem ręki
0
@VanBest
Pewnie, a jak będzie euro i awansujemy to będziesz chodził i tylko myślał o reprezentacji , i jak sobie poradzą.
0
Liga narodow? XDDD
Emocje jak na grzybobraniu
2
Jutro Finał LM , i tylko co słyszę coś o LM to serce boli niesamowicie, mimo że kibicuje juz Barcelonie od 14 lat, to to odpadnięcie boli najbardziej. A jak wracam do 1 meczu i tej bramki Messiego to już wgl serce mi krwawi
5
https://m.fangol.pl/view/274751/tak-wyglada-fc-barcelona
0
Piłkarz sezonu premier league nie dokończył treningu
4
Bayern 12/13 0-7 ??
0
Ty tak serio?
4
Jakbyś pracował w gastronomii to miałbyś inne zdanie xd
1
Półfinał Ligi Mistzow i w półfinale nie ma takich drużyn; Real, Bayern, Psg, Juve, City, Atletico MASAKRA XD
5
Ręka przy ciele nie było żadnego ruchu do piłki, także nie wiem o co ci chodzi
1
Boje się w chu.. tego liverpoolu
0
W tym rankingu nie ma bramek z u20 i u23 tylko bramki towarzyskie w barwach fc Barcelony
1
Messi tez zbliża się do bariery 700 goli w karierze
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_men%27s_footballers_with_500_or_more_goals
0
Może ktoś mi wysłać mema z nosaczem przec*uj ?xd wiem, wiem XD
0
Najlepiej jakby city trafiło na Juve xd i jeden faworyt juz by odpadl
0
Półfinały są osobno losowanie
0
Prosze strzelcie 3 i zamknijcie ten mecz
4
https://m.fangol.pl/view/266323/dziwna-sytuacja-dla-cristiano
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4Njk2NjQyMzQwMDreXL004H+WVmcgWR8=
&kind=MAIN
Kurde szkoda że na Juve się nie zdecydowałem, ale i tak jest dobrze :-)
43
Miałem dzisiaj kupić prezent dla dziewczyny na urodziny, ale mam takie pewniaczki że od jutra będzie Miała codziennie urodziny :-)
1
:Dla mnie na razie Piątek jest nikim. Pseudoeksperci, którzy mówią, że powinien grać w reprezentacji Polski niech się pukną w głowę. W przeszłości w klubach strzelali między innymi Krzysztof Warzycha czy Mirosław Okoński. W kadrze jest zdecydowanie trudniej. Gol z Portugalią? Piłka odbiła mu się raz od głowy po błędzie bramkarza. Strzelił gola. Wielkie halo. Czas się opamiętać."
Panie Tomaszewski, może i trochę przesadzają z tymi zachwytami nad Piątkiem ale bez przesady, z oceną niech Pan trochę poczeka
36
"Robert powinien zdobyć Złotą Piłkę w 2015 roku, gdy strzelił pięć goli w dziewięć minut i wprowadził naszą kadrę na Euro 2016 i był najlepszym strzelcem eliminacji. Wtedy był czwarty, a wówczas mu się należała Złota Piłka i była to ogromna niesprawiedliwość"
Tak wiem Polak rodak, ale bądźmy poważni Panie Tomaszewski
2
Bayern zremisował i teraz w TVP pokazują skrót i ani jednego słowa : Lewandowski. Nagle zapominaja o lewym. Jakby wygrali bez nawet bramki lewego to gadali by o nim cały czas
0
0-0 w Neapolu, a na Wembley 5 bramek, ale Kurski wie lepiej XD
0
Na Wembley 1:3 ale Kurski puszcza Napoli bo Polacy grają i nudy cały mecz. Jak tak chce pokazywać Polaków to niech wykupi prawa do transmisji Ekstraklasy, Liga Mistrzów to Liga Mistrzów i wybranie Napoli vs Liverpool i pominięcie Tottenham vs Barcelona to naprawdę porażka