0

Jestem wściekły, i nie piszcie mi ze Roma była lepsza- poprostu naszym się grać nie chciało wgl nie atakowali dostali 3 bramy to dopiero wtedy ruszyli, o to jestem zły, zabić mecz na początku 2 bramkami to nie i taki efekt jesteś cholernie wściekły i rozgoryczony z jaką postawą oni grali dziś

0

Roma dostaje z w weekend w lidze po czym jedzie z nami 3-0 , japierdole

0

Jakby byli dużo słabsi jak w 2013 to spoko ale najgorsze jest to ze stali cały mecz a jak było 3-0 to nagle potrafili przycisnąć no kurwa szlag mnie trafia jak widzę cos takiego, przycisnąć jebnać bramkę i spokój, ale nie muszą dostać a potem walczyć chuj by strzelił

0

Wyszli jakby już byli w polfinale, może jakby było 2-1 w pierwszym meczu to by spieli dupy i by zagrali tak jak powinni

6

Kurwa grają na stojąco 80 min a jAK dostali 3 do nagle im się chce. Zagrali by tak na początku wladowali 1 czy 2 bramki i Roma by nic nie zrobił juz

1

Lepiej czytać książki Sumlinskiego niż Lisa czy filmy Wajdy o Wałęsie :-)

0

Czy to prawda że Messi i Ronaldo mają zagrać w jednej drużynie legend la liga vs premier league w tym roku?

0

Masz racje ale to przez to ze w glowie wielu z nas ma szpaler z 2008 roku

9

Po tej wypowiedzi Zizu to nawet lepiej będzie dla nas jak mistrzostwo zdobędziemy po meczu z Realem - wygrywając lub remisujac ten mecz. Juz widzę jak nasi piłkarze będą się cieszyć latając i krzyczac na murawie- a przed tym Real nie ucieknie. Ja to bym nawet po meczu jakby oni szybko spierdal... zrobił szpaler i nazywając go "szpaler wstydu przegranych " Juz widzę jakby Pique z szczęśliwa mordą bił brawo XD Co myślicie? Czy jest juz późno i w głowie mi się pierdo... od passy zwycięstw Xd

4

Cytując klasyka : " Kto sfrajerzyl?? City z Juventusem , kto sfrajerzyl? City z Juventusem, kto sfrajerzyl? City z Juventusem"! !!

0

Dawać ten Real w półfinale, jak odpadniemy to to przynajmniej nie będzie to w finale, jak nie dostaniemy ich w półfinale i my odpadniemy to znowu będziemy mieli żal ze
nie dostaliśmy szansy zagrać z nimi.

2

Wynik dużo lepszy od gry. Gdzie wasze City które zatrzyma Real? Tak jak wczoraj pisałem tylko Barcelona jest ich wstanie zatrzymać ale napewno nie taką grą

4

Jeśli nie Barcelona to nikt w Lidze Mistrzów ich nie zatrzyma

0

Messi 2 bramki jutro kurs 2.6 polecam

0

Wchodzę na YouTube zobaczyć skrót meczu i wpisuje : Sevilla 2-2 Messi XD Bez kitu

3

DALEJ BEZ PORAŻKI W LIDZE :-)
Sam nie wierzę że wróciliśmy

3

Dobra cofam komentarz - dziś nie odnesiemy 1 porażki w lidze w tym sezonie XD

1

Będzie 1 porażka w lidze. I tak wytrzymalismy bardzo dobrze, lepiej dziś niż w LM

0

Co do Argentyny
Romero - Mercado - Otamendi - Garay - Rojo - Masherano - Bigila - Banega - Di Maria - Aguero/ Icardi - Messi
Takim składem nie można zagrać? Tylko daje jakis słabych graczy z Ligi argentyńskiej. Dla mnie to jest najlepszy sklad Argentyny którym coś mogą powalczyć.

6

Nie wchodząc w link prawie każdy wie co tam się znajduje

0

Ten finał i te setki które mieli w finale będą im się śniły do końca życia. Mogli wtedy wygrac ten finał 2-0 spokojnie. Tak jak Holandii i Robbenowi w 2010. Mam nadzieje że Messi wkońcu wejdzie na ten szczyt reprezentacyjny z Pucharem Świata

0

Ktoś tu ogląda Urbixa ? Dostał na live 2000 zł od gościa XD

2

Mina wygrana 2:3 XD chyba 3-2 jak wygrana

1

T.15 i T.6 - Technik żywienia i usług gastronomicznych XD

12

Kurła!! Zdałem egzamin zawodowy !! Ale się cieszę xd, Magister to nie jest ale trzeba się cieszyć z małych rzeczy :-)

4

Ja wszystko rozumiem ale nie można caly czas lizać i zachwalac się Messim i ze jego drużyna - nie to ty jesteś trenerem tej reprezentacji! Masz pokazać swoją wizję, masz świetnych zawodników i owszem jednego wybitnego, jednak mówiąc tak ciężar i presja na nim tylko wzrasta.

1

Costa przeszedł do Chelsea po MŚ 2014, Antek przyszedł do Atletico również po MŚ , jednak nie zagrali nawet 1 meczu razem. A w miejsce Costy przyszedł Mandżukić

0

Czyli po tym sezonie zaczną się pierwsze prace?

0

Mam pytanie: Kiedy rozpocznie się zapowiadany remont Camp Nou? Ile potrwa? I gdzie Barcelona w tym czasie będzie rozgrywała swoje domowe spotkania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?