0

Jezu przestraszylem się jak zobaczyłem Gomesa...

0

Szkoda ze w Lidze Mistrzów nie będzie nam mógł Coutinho pomóc. W lidze nie ma problemu by po transferze grać dalej w danej lidze, jednak gdyby to też było zabronione to okienka zimowego by nie było bo nikt po transferze by nie zagrał. No ale trudno, czekamy na debiut!

0

Mbappe w lipcu 180 mln

2

musimy wygrac z nim w składzie LM a jak wiadomo w tym sezonie w LM nie możemy z niego skorzystać

0

jest już oficjalnie potwierdzony transfer?

0

Messi ur. 1987 w 2019 będzie miał skończone 32 lata, Suarez ur. 1987 też 32 skończone w 2019. Jeśli nie wiesz jak się liczy to może kalkulator ci pomoże? Chyba że nie wiesz jak go używać

0

Ty się znasz na pieprzeniu bzdetów. Następny sezon to kolejny rok teraz mamy 2018 - chyba że tego też nie wiesz? Za rok będą mieli tyle co pisałem i to ma duże znaczenie

0

I dalej to samo... ale trzymam za słowo ze Coutinho odejdzie

0

Widzę że jeszcze byś dołożył zarządowi na transfer, gościu bronisz ich mówisz ze to nie takie małe pieniądze racja ale oni tak kręcą że az wstyd, batromeu skończy jak rosell biorą w łapę a potem nie ma na transfer, jeśli uważamy się za klubowego giganta to nie róbmy cyrku przy transferach. Takie problemy to w Sandecji mogą być a nie w Barcelonie

0

O widzę wkońcu zrozumiałeś ze Coutinho przychodzi do pomocy a nie na atak :-)

0

Iniesta 35 lat w 2019 to faktycznie mlodszy xd
Messi, Suarez po 32 w 2019 - Myśl człowieku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coutinho ma przyjść w miejsce Iniesty, Dembele przyszedł w miejsce Neymara, więc nie pisz bzdur.

0

Pisze o następnym sezonie bo o tym pisaliśmy

0

Pewnie Messi 32 lata Suarez 32 lata Iniesta 33 lata będą grać cały sezon bez przerwy, masz rację myśl bo tylko w Fife możesz grać do 40stki w 1 składzie na najwyższym poziomie

0

Sprawa Neya było gorąco od 20 lipca a odszedł 4 sierpnia chyba, więc powinnismy już kogoś mieć, bo wiedzieli co się święci. Ale widzę ze zawsze znajdą się osoby które będą bronić ten beznadziejny zarząd

0

Ale mogli się dogadać z Neymarem że jak znajdą zastępcę to pozwolą odejść bez problemu, przecież nie było tak ze przyszli wpłacili klauzulę i juz Ney też musiał się ustosunkować.
Oto komentarz ze wczoraj ze strony the reds :
"Ewentualnego następce trzeb kupić przed sprzedażą Cou, bo jak dostaniemy 140 baniek to każdy piłkarz automatycznie zdrozeje dla nas 2-3xwięcej "
Ta sama sytuacja byla po sprzedaży Ney. Ten komentarz podsumowuje wszytko

0

Myślę że do końca sezonu 18/19 pogra albo do 2020 ale już jako rezerwowy

0

Negocjowali przez miesiąc by zapłacić mniej niż klauzula za Paulinho - Po miesiącu sukces płacimy 40 baniek xd

0

Przyszli mówią płacimy klauzulę i papa? Trzeba było mówić ze najpierw sprowadza zastępcę potem odadzą Neya. Liverpool cały czas już szuka zastępcy Coutinho, no błagam cię. Przez zarząd jesteśmy w takiej sytuacji że przeplacamy 2 razy tyle za zawodników i nie umiemy negocjowac na rynku. Każdy klub ma beke z nas jak prowadzą rozmowy

0

Czyli sugerujesz że jeśli Coutinho przyjdzie to w następnym sezonie Iniesty juz nie zobaczymy?

0

Barcelona powinna przed odejściem Neymara sprowadzić Coutinho czy obojętnie kogo - wtedy nie zdzierali by nas tak, ale Barcelona z Bartkiem na czele sprzedała Neymara pochwalila się ze dostała 222 mln i co? Dla każdego klubu to była okazja by wyciągnąć jak najwięcej za swoich , bo wiedzieli że kogoś muszą sprowadzić ( przykładem Dembele)

1

XD

1

Nie zgadzasz się to nie komentuj, olewaj.

0

Na zmianę z Iniesta i też MSN tez trzeba było dawać odpoczynek. Teraz Valverde rotuje i narazie wychodzi spoko

2

To piękne jeśli prawda, ale z drugiej strony to wstyd dla tak wielkiego klubu i zarządu by zawodnik dokladal do transferu.

1

Szkoda że zarząd nie myśli do przodu, bo coutinho mogliśmy mieć przed sezonem 16/17 za gdzieś 70mln maks, zamiast sprowadzać Gomesa (wiem nie ta sama pozycja ) a przecież bylo widać ze MSN po 15/16 brakowało pomocy z przodu i coutinho byłby idealny juz wtedy, a tak sezon 16/17 był huśtawką formy - gdy MSN nie szło cała drużyna leżała, jak grali to jechaliśmy do przodu

0

Dokładnie :-P

1

Na pocieszenie saga transferowa z Coutinho w porównaniu do sagi transferowej Fabregasa to pikuś Xd o ile dobrze pamiętam to o Cesca Barcelona starala się od 2008? A skończyła w 2011 XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?