0

Czyli lista z Niedzieli się nie sprawdziła bo w niej Lewy był poza pierwszą "10"
Ja bym się wstrzymał jeszcze z tymi gratulacjami dla Leo.

0

Jak zagrał Piszczek?

9

Liverpool wyjdzie na drugim, my na pierwszym trafimy na niego w 1/8 i koniec przygody xd

0

Ile Lewy ma bramek w tym sezonie?

1

@BarcaInfo
Czekamy do 2 grudnia, jeśli prawda to różnica naprawdę musiała być niewielka :-) Jeśli Leo faktycznie wygrał to radzę się przygotować na fale krytyki z każdej strony

0

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_men%27s_footballers_with_500_or_more_goals
Jeżeli weźmiemy pod uwagę gole w meczach towarzyskich klubowych Messi też już ma ponad 700 goli. Myślę że za 2-(max)3 sezony Messi i Ronaldo będą na szczycie tej listy. Pozostaje pytanie kto będzie 1

0

Do kogo mogę się zgłosić żeby mi oswietlił podłogę w samochodzie kolorowymi diodami? Pasuje to zrobić porządnie żeby te kable nie wisiały itd

0

Wiem ze Leo po kontuzji wraca itd, ale naprawdę dziwne uczucie. Jest październik a Messi dalej bez gola w tym sezonie

2

Taconafide z diamentową płytą!!

1

Bez dobrej gry na wyjazdach nie mamy co marzyć o zwycięstwie w Lidze Mistrzów.

2

@BarcaInfo
Rok 2019 i mogę pisać co chcę. Sam bardzo często polecam twoje komentarze i się zgadzam z nimi, ale czasami już przeginasz.twoich informacji o Ney jest mnóstwo i narazie większość z nich nie były prawdziwe

1

@BarcaInfo
Za to barcaInfo zawsze wszystko najlepiej wie, i tylko jego można słuchać, a jak ktoś dostanie za dużo zielonych poleceń to trzeba się przyczepić
(Będę mial beke jak faktycznie za tyle wyciągnięmy Neymara z Psg

0

@ArterkHD
Otóż to, całokształt jest najważniejszy

0

Sezon 07/08 Ronaldinho, Messi, Henry, Eto'o, Deco. Pamiętacie jak skończyliśmy tamten sezon?

6

Pewien Brazylijczyk w Lizbonie :


2

@4drian0
Nie można to czytać twoich komentarzy, gość sobie żartuje, i jeszcze pisze to na dodatek żeby nie było ze myśli o tym na poważnie a ty napięty jak struna w gitarze.. maskara

1

Będę miał beke jak Neymar wróci do nas, będzie konferencja z Bartomeu , pierwsze pytanie : Ney, co sądzisz o Bartomeu? 2 lata temu powiedziałeś "ze ten prezydent to żart " Czekam na odp Neya i minę Bartka XDDDD

0

Jeśli Neymar wróci do Barcelony, to super 5 z przodu nie utrzyma się w klubie na kolejny sezon. Przede wszystkim ogromne pensje piłkarzy, a po drugie walka o pierwszy skład. Najbardziej straci Suarez, i jeśli Griezmann odpali to Luis żeby nie odejść z klubu będzie musiał się pogodzić z ławka rezerwowych. Messi jeśli będzie grał na SPO co jest nieuniknione, to w tym sezonie przód będzie wyglądał tak;
Neymar Grizemann Dembele
I za nimi Messi, choć wydaje mi się że Leo jako taki prawdziwy ŚPO zzacznie grać dopiero w następnym sezonie

1

@sztrupcak
A może to Francuzi wygryza Pique? Bedzie ciekawie ale to lepiej dla klubu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wilczeq
W 90 latach nie podasz bo nie wiesz XD

0

@Adamski69
Serio musze wiedzieć , nie piles jej to dzięki za zbędne odp

0

Pił ktoś SKYY VODKA? Możecie ją ocenić?

70

Spokojnie Andres, jak zobaczysz koszulki twojej byłej drużyny, to będziesz pewny ze nie gracie z Barceloną

2

@Mati1477313
Już zamówiona :-)

7

Mimo wszystko brawa dla tych Chłopaków, naprawdę nie musimy się martwić o przyszłość męskiej siatkówki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mathew86wrzuciłem Vidala bo wszyscy wiemy w jakiej formie był Sergio

0

Coutinho powinien dostać jeszcze 1 szansę, ale powinien ją dostać grając na swojej nominalnej pozycji czyli ŚPO , lewy pomocnik. W końcu jak go sprowadzalismy to wszyscy mowili ze przychodzi zastępca Iniesty . Lewe skrzydło to jest dla Dembele. A Valdek znowu Dembele wciska prawo. Nie wszystkim można zmieniac pozycję bo nie zawsze piłkarze wpasuja się w nowej roli. Gdyby w poprzednimsezonie gralibyśmy tak :
Dembele Suarez Messi
Coutinho Artur
Vidal
To być może osiągnelibysmy wiecej w poprzednim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?