Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
City dzięki za zwalenie kuponu, wszystko siadlo, oprócz nich
0
Brakło mi 1 pkt z majcy żeby zdać, jest szansa że odwołanie coś da ?
0
Messi zgolił brodę
0
http://memy-pilkarskie.pl/img/24353/reakcja-na-oferte-barcelony-d/
5
http://memy-pilkarskie.pl/img/24204/bezcenny/
1
Wiemy dobrze że ZP Messi nie dostanie, i myślę że Leo straci miejsce w najlepszej 11 roku - w tym momencie przód wygląda tak : Ronaldo - Griezmann - Mbappe, tez tak myślicie?
32
http://memy-pilkarskie.pl/img/24177/fani-realu-po-rozdaniu-zlotej-pilki-mundialu/
6
Taco Hemingway Sztosssssss
3
To o Ciechu pozczytaj :-) i nie pisz że Amber Gold nie ma powiazania z Tuskiem. To tak jakbyś napisał ze Messi nie jest powiązany z Barceloną. Tusk i Rostowski za Amber Gold powinni już dawno siedzieć za kratkami, co oczywiście nie zmienia faktu że dzisiejsza władza też nieźle narobila gówna w niektórych sprawach
22
Sowa i przyjaciele
Amber Gold
Afera hazardowa
Afera autosradowa
OFE
Zamykanie kopalnii
Stocznia Gdańska
Afera paliwowa
Ciech
Mało?
3
Albo na cmentarzu
0
Takie mam pytanie: Czy system VAR będzie dostępny w Serie A w tym sezonie?
5
Ronaldo - Messi 2009-2018 ( od sezonu 09/10)
4 LM - 2 LM
2 La liga - 6 La liga
2 Puchar Króla - 4 Puchar Króla
3 KMŚ - 3 KMŚ
3 Superpuchar Europy - 3 SPE
2 Superpuchar Hiszpani - 5 SPH
4 ZP - 5 ZP
3 Złoty But - 5 Złoty But
450 Goli - 472 goli
125 asyst - 180 asyst
To była piękna rywalizacja, rywalizacja której już raczej w swoim życiu nie zobaczymy.
3
Neymar jak przegrywa to nie pajacuje, nie kłóci się bierze piłkę i robi to co umie najlepiej - czyli gra
1
Jest asystentem selekcjonera rep. Belgii :-)
0
Będzie jutro
19
Cristiano - nigdy go nie polubię , nie przepadam za nim ale dzięki za te emocje w El Clasico i walkę z Leo w każdej rubryce statystyk, możecie pisać co chcecie ale zawsze gdy stał przy piłce do wolnego miałem strach że strzeli, nawet jak trafiał 1 na 150 razy.
0
Nie może być takiego finalu XD Najwyzej półfinał
1
Belgia z taką obroną nie ma co liczyć na zwycięstwo z Brazylią, będą wkrecani w ziemię
5
Jprdl pusta bramka a on czerwonej nie daje?
0
Jak Hiszpania nie będzie w finale , to naprawdę 1 drużyna będzie sensacją w dolnej drabince ktora zagra w finale
0
Co teraz jak katek mają tyle samo ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciekawe ile Polaków ogląda teraz Senegal - Kolumbia XD Szpakowski nie musi chyba nawet komentować tego meczu xd bo i tak sam do siebie mówi xd
18
Argentyna - Francja dotychczas grali ze sobą 4 razy, bilans : 4 wygrane Argentyny, miejmy nadzieję na potrzymanie tego bilansu XD
0
Co jak co ale Niemcom na Rosyjskiej ziemi nigdy dobrze nie szło XD Napoleon ruskich też nie podbił, dobry prognostyk dla słabej Argentyny
24
Nigdy tak się nie cieszyłem z przegranego kuponu xd
1
Czekam na ten moment kiedy sędzia zakończy mecz, skończy się 0-0 i chce ujrzeć minę Mullera Xd
7
To co Argentyna vs Portugalia w 1/4 ? XD
0
Meza... jprdl Lysy Dybala a nie Meza