1

City dzięki za zwalenie kuponu, wszystko siadlo, oprócz nich

0

Brakło mi 1 pkt z majcy żeby zdać, jest szansa że odwołanie coś da ?

0

Messi zgolił brodę

1

Wiemy dobrze że ZP Messi nie dostanie, i myślę że Leo straci miejsce w najlepszej 11 roku - w tym momencie przód wygląda tak : Ronaldo - Griezmann - Mbappe, tez tak myślicie?

6

Taco Hemingway Sztosssssss

3

To o Ciechu pozczytaj :-) i nie pisz że Amber Gold nie ma powiazania z Tuskiem. To tak jakbyś napisał ze Messi nie jest powiązany z Barceloną. Tusk i Rostowski za Amber Gold powinni już dawno siedzieć za kratkami, co oczywiście nie zmienia faktu że dzisiejsza władza też nieźle narobila gówna w niektórych sprawach

22

Sowa i przyjaciele
Amber Gold
Afera hazardowa
Afera autosradowa
OFE
Zamykanie kopalnii
Stocznia Gdańska
Afera paliwowa
Ciech
Mało?

3

Albo na cmentarzu

0

Takie mam pytanie: Czy system VAR będzie dostępny w Serie A w tym sezonie?

5

Ronaldo - Messi 2009-2018 ( od sezonu 09/10)
4 LM - 2 LM
2 La liga - 6 La liga
2 Puchar Króla - 4 Puchar Króla
3 KMŚ - 3 KMŚ
3 Superpuchar Europy - 3 SPE
2 Superpuchar Hiszpani - 5 SPH
4 ZP - 5 ZP
3 Złoty But - 5 Złoty But
450 Goli - 472 goli
125 asyst - 180 asyst
To była piękna rywalizacja, rywalizacja której już raczej w swoim życiu nie zobaczymy.

3

Neymar jak przegrywa to nie pajacuje, nie kłóci się bierze piłkę i robi to co umie najlepiej - czyli gra

1

Jest asystentem selekcjonera rep. Belgii :-)

0

Będzie jutro

19

Cristiano - nigdy go nie polubię , nie przepadam za nim ale dzięki za te emocje w El Clasico i walkę z Leo w każdej rubryce statystyk, możecie pisać co chcecie ale zawsze gdy stał przy piłce do wolnego miałem strach że strzeli, nawet jak trafiał 1 na 150 razy.

0

Nie może być takiego finalu XD Najwyzej półfinał

1

Belgia z taką obroną nie ma co liczyć na zwycięstwo z Brazylią, będą wkrecani w ziemię

5

Jprdl pusta bramka a on czerwonej nie daje?

0

Jak Hiszpania nie będzie w finale , to naprawdę 1 drużyna będzie sensacją w dolnej drabince ktora zagra w finale

0

Co teraz jak katek mają tyle samo ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciekawe ile Polaków ogląda teraz Senegal - Kolumbia XD Szpakowski nie musi chyba nawet komentować tego meczu xd bo i tak sam do siebie mówi xd

18

Argentyna - Francja dotychczas grali ze sobą 4 razy, bilans : 4 wygrane Argentyny, miejmy nadzieję na potrzymanie tego bilansu XD

0

Co jak co ale Niemcom na Rosyjskiej ziemi nigdy dobrze nie szło XD Napoleon ruskich też nie podbił, dobry prognostyk dla słabej Argentyny

24

Nigdy tak się nie cieszyłem z przegranego kuponu xd

1

Czekam na ten moment kiedy sędzia zakończy mecz, skończy się 0-0 i chce ujrzeć minę Mullera Xd

7

To co Argentyna vs Portugalia w 1/4 ? XD

0

Meza... jprdl Lysy Dybala a nie Meza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?