32

UEFA przegra, serio wierzą że Ligi Krajowe zabronią grać najlepszym drużynom w kraju? xD

10

@itmustbejoke
P$G nadawało w łapę tym prostytutkom z UEFA i teraz nagle sztame z nimi trzymają xD Po mundialu 2022 przylecą odrazu

0

Laporta wszystkich w konia zrobił xD

1

@barcelonaLM
No to UEFA zamiast zawężać to ona chcę rozszerzenia xD

0

#Wina Tuska

9

W skrócie KASA. UEFA i FIFA to banda złodziei i prostytutek. Wymyślają Finansowe Fair Play po czym np. Szejkowie przekupują ich by ich zespoły poprzez kupowanie najlepszych zawodników stawali się potęgami.
Pomysł ten jednak wiąże się z jeszcze większą przepaścią między wielkimi a dużymi.
To że będą tam grały największe drużyny świata nie zawsze będzie oznaczało ze najlepsze.
Myślę że UEFA się ugnie, zrenegocjują umowy finansowe z drużynami i zostanie jak jest.
Piłkę nożną oglądamy dla klubów i zawodników, mamy gdzieś czy to organizacja UEFA, FIFA itd.
Liga mistrzów bez tych drużyn zacznie być traktowana jak Liga Europy.
Jest jedna też kwestia: Zbyt częste hitowe starcia może doprowadzić że przestaną być one tak pożądane i wyczekiwane przez kibiców, co za tym idzie mniejsza kasa niż zakładają.
Szczerze jestem podzielony w tej sprawie sam.

1

@Pawlak1992
Pedro Rodriguez

3

@Gosciuu
Chciałeś napisać chyba "Najlepszy z najgorszych"

0

Haaland 20 lat chłopak spełnił marzenie o graniu na takim poziomie, cała Europa go chce, a ten mówi 35mln.. co z tymi ludźmi się dzieje... Rozumiem jakby Legia mu dawała 35 mln to by tam poszedł?

2

4 znane, mocne fajne ekipy, nudzić się w Lidze Europy nie będziemy

5

Iwański komentuje jakby Real był rep.Polski... masakra

2

Komentator TVP o 5 rano: "No Liverpool jest już o mały krok od strzelenia gola Realowi"

0

@BarcaInfo
2 lata grał bardzo dobrze. Potem wiemy jak było

0

Messi 47.... (cisza) i CRISTIANO MASZYNYA RONALDO 67 xD Maciej Iwański xD

8

Szkoda że w 2014 zamiast Rakitica nie wzięliśmy Krossa za te 20 mln

19

Dobra, teraz to mi się marzy finał PSG vs Chelsea i widok Thiago Silvy i Tuchela wznoszącego Puchar Ligi Mistrzów xD I mina prezesa P$G :-D

1

Ile 1 faul w meczu Polska vs Andora zmienił... rzadko to robię, ale po obejrzeniu 2 spotkań psg vs bayern jestem pewien że z Lewym w składzie Bawarczycy grali by dalej w Lidze Mistrzów

1

Trener Bayernu: To wszystko wina Paulo Sousy xD

2

@blodziakk
W sumie jak zdobędziemy dublet , Messi zostanie królem strzelców La Liga i wkoncu wygrałby Copa America w dobrym stylu + mocna jesień, czemu nie ? Tylko muszą być warunki 2 spełnione:
Francja nie może wygrac Euro, Psg Ligi Mistrzów

0

@Encore
Jakby rep. Polski grała o ten półfinał xD

1

@itmustbejoke
A Ronaldo za co ? Pkt za agresję to w fife są

1

@Dzemix111
Jak Włochy w 1/2 na euro 2012 przeciwko Niemcom xD

2

PSG w finale, i nawet nie róbcie sobie jaj z City xD Wiem że Pep,ale za dużo kombinuje gość, i od PSG napewno dostaną, nie zdziwię się jak jutro odpadną. Dobranoc

3

Tak jest to trochę żenujące ze nasz trener znowu, zrzuca winę na sędziego, gdzie 1połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Jednak takie pisanie że Barcelona nie potrafi przegrywać i płacze o sędziego też jest troszkę żenujące jeśli weźmiemy pod uwagę fakt że zarzuca nam to.. Real Madryt xD w ostatnich 10 latach bez sprawdzania jestem wstanie wymienić przynajmniej 7 klasyków gdzie Real poprostu chwytał się brzydtwy i zrzucał porażkę na sędziego. Więcej obiektywizmu z obu stron chciałoby się zobaczyć.

1

I cyk Książe Filip 99 lat przeżył, złośliwi powiedzą że przeżył 99 lat zaszczepił się szczepionką na COVID i zmarł

0

@barcamember
Spoko, ale nie aż tak jak mogłoby się wydawać po reklamie itd. Dla mnie 2 sezon najlepszy.

0

@Matelel
HBO

3

Laporta dawaj Mpappe a nie xD Jak ten chłopak przejdzie do Realu to przez dekadę będziemy cierpieć

0

@Tomek54321
Za 50-100 lat te drużyny będzie miały kawał historii i nikt wtedy im nie powie ze nie mają własnej historii. Niby się bronisz swoją argumentacja, ale mnie do tego by kibicować Bayernowi nie zmusi.(No chyba że zagrają w finale z Realem)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?