0

Teraz przy wygranej La Lidze I Copy przez Leo ZP już byłaby jego, na ten moment nie ma faworyta

1

"My też czekamy na ostatni fajerwek w tym meczu" -Zielniski xD Gościu weź wstydu oszczędź

2

Ale ten Zieliński mnie wkur....

1

@El Madridista.
Kolego pomyliłeś odwagę z odważnikiem, od lat 90' do 2010 roku, był najlepszy w kraju jeśli chodzi o piłkę nożną, I jeśli chcesz z tym handlować to nie mamy o czym gadać. I myślę ze po Euro 2012 albo mś 2014 powinien skończyć, no ale niestety..

5


Dla tych co nie pamiętają, to był naprawdę SZPAKU TOP do 2010 roku był najlepszym komentatorem w Polsce, jednak teraz już niestety widz męczy się, I tylko wychodzą memy po każdym meczu.

0

@svensonFCB
50 cali

0

@Criss18Barca
Wolski powinienen komentować Belgia vs Portugalia , a Szpaku Włochów, a najlepiej po Euro udać się na emeryturę

3

Tylko 2 życzenia na te piłkarskie lato: Portugalia out jak najszybciej, I niech wreszcie Messi wygra Trofeum z reprezentacją, dziękuję;-)

0

1

@MontelQ
Od Belgi dostaną

1

Po drabince widzę to tak
Włochy - Francja
Holandia- Anglia/Niemcy
Półfinały według mnie

1

Portugalia wychodzi z 3 miejsca, oh shit...

0

To jest kpina gość mu wlazł na noge a ten nic

0

Żabojady wywalcie swoich pogromców z finału euro 2016 i wyślijcie ich do domu blagam

0

Takiego zachowania zabrakło Palacio w Finale MŚ 2014, brawo Węgry!

3

Węgry jadą xddd

0

5goli 3 z karnych... TAK BOLI MNIE KURŁA

1

No i jak się można nie wku...

1

Portugalia do domu ! Xd

0

Był karny dla hiszpanow w dzisiejszym meczu?

4

Kiedy dojdzie do Ciebie że za 8 dni kończy się kontrakt Messiego

0

@FCB24
Czemu xd

0

Dynamika brejtłejta xD

0

@Hanok
XD z Varem Real miałby z 5 Ligi Mistrzów mniej niż ma (m.in)

6

Słucham Szpaka i czuje się jakbym oglądał 3 lige Polską, Słucham Borka i czuje się jakbym oglądał Finał Ligi Mistrzów

0

Co Hummels dał w 1/4 MŚ 2014, to teraz oddał xD

3

Za chwilę "Cristiano maszyna zaraz się spuszczę Iwański" tzn CR7 załaduje gola zobaczycie xD

1

Tego Jasiny nie da się słuchać

1

Jak słyszałe "Alba kapitan" to mam obrazki z rewanżu z Liverpoolem... xD

2

@Janas11224
Wstawaj Janas zesrałeś się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?