Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz przy wygranej La Lidze I Copy przez Leo ZP już byłaby jego, na ten moment nie ma faworyta
1
"My też czekamy na ostatni fajerwek w tym meczu" -Zielniski xD Gościu weź wstydu oszczędź
2
Ale ten Zieliński mnie wkur....
1
@El Madridista.
Kolego pomyliłeś odwagę z odważnikiem, od lat 90' do 2010 roku, był najlepszy w kraju jeśli chodzi o piłkę nożną, I jeśli chcesz z tym handlować to nie mamy o czym gadać. I myślę ze po Euro 2012 albo mś 2014 powinien skończyć, no ale niestety..
5
Dla tych co nie pamiętają, to był naprawdę SZPAKU TOP do 2010 roku był najlepszym komentatorem w Polsce, jednak teraz już niestety widz męczy się, I tylko wychodzą memy po każdym meczu.
0
@svensonFCB
50 cali
0
@Criss18Barca
Wolski powinienen komentować Belgia vs Portugalia , a Szpaku Włochów, a najlepiej po Euro udać się na emeryturę
3
Tylko 2 życzenia na te piłkarskie lato: Portugalia out jak najszybciej, I niech wreszcie Messi wygra Trofeum z reprezentacją, dziękuję;-)
0
@MesQueUnClub96
Xd
1
@MontelQ
Od Belgi dostaną
1
Po drabince widzę to tak
Włochy - Francja
Holandia- Anglia/Niemcy
Półfinały według mnie
1
Portugalia wychodzi z 3 miejsca, oh shit...
0
To jest kpina gość mu wlazł na noge a ten nic
0
Żabojady wywalcie swoich pogromców z finału euro 2016 i wyślijcie ich do domu blagam
0
Takiego zachowania zabrakło Palacio w Finale MŚ 2014, brawo Węgry!
3
Węgry jadą xddd
0
5goli 3 z karnych... TAK BOLI MNIE KURŁA
1
No i jak się można nie wku...
1
Portugalia do domu ! Xd
0
Był karny dla hiszpanow w dzisiejszym meczu?
4
Kiedy dojdzie do Ciebie że za 8 dni kończy się kontrakt Messiego
0
@FCB24
Czemu xd
0
Dynamika brejtłejta xD
0
@Hanok
XD z Varem Real miałby z 5 Ligi Mistrzów mniej niż ma (m.in)
6
Słucham Szpaka i czuje się jakbym oglądał 3 lige Polską, Słucham Borka i czuje się jakbym oglądał Finał Ligi Mistrzów
0
Co Hummels dał w 1/4 MŚ 2014, to teraz oddał xD
3
Za chwilę "Cristiano maszyna zaraz się spuszczę Iwański" tzn CR7 załaduje gola zobaczycie xD
1
Tego Jasiny nie da się słuchać
1
Jak słyszałe "Alba kapitan" to mam obrazki z rewanżu z Liverpoolem... xD
2
@Janas11224
Wstawaj Janas zesrałeś się