Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Kiedy miałem Messiego naprzeciwko siebie, to odniosłem wrażenie, że kiedy będzie chciał sobie pie**olnąć gola i wygrać mecz, to go wygra. A moi koledzy czasami opowiadali mi, że na treningach Barcy było tak samo. Kiedy Messi się wkurzał, bo ktoś mu sprzedał kopniaka albo coś innego, to mówił: 'Dobra, strzelę wam teraz cztery bramki i się skończy'. I tak robił. W meczach jest tak samo"
Joaquin
0
Mecze Realu niszczą moje nerwy bardziej niż mecze Barcelony. Z prowadzeniem nad Realem jest tak jak z puszczalską laską. Masz Ją, ale wiesz że za chwilę zniknie, i choć wiesz ze tak to by się to skończyło - wkurwiasz się jeszcze bardziej
2
A szkoda strzępić ryja naprawdę. Przed meczem czułem że real po porażce wygra, i nie miałem zamiaru się denerwowac. Ale po tym co zobaczyłem to po prostu krew mnie zalewa, Dobranoc
5
Ja strzeliłem w słupek, a ty co zrobiłeś dla drużyny?
0
Nie przegrał przez 40 meczów z rzędu
0
Link błagam was
0
Będzie 4-3-3 Mathieu na lewej Roberto na Prawej i Neymar z przodu
0
Wygrać z Atletico, celta żeby coś urwała w zaleglym meczu i wracamy do gry o Podwójną Koronę :-P
1
Jak dziś real przegra albo zremisuje to może nasi dostaną impuls, i będą wierzyć że liga jeszcze gra i można walczyć, było by to dobre przed meczem z Atleti
0
Valencia gra padake więc by odbić się od dna potrzebują takiego meczu z tej klasy rywalem i życzę im tego:-)
0
Najbardziej żałuję że puścilismy Thiago. Cesc bardziej nadawał się na miejsce Iniesty.
0
Ja jestem za Enrique, i chce żeby został na następny sezon.
0
Mówi prawdę, zgadzam się
1
19 +10+4+1 daje 34 bramki w tym sezonie.
0
Napoli w 8 min zdobylo bardzo ważną rzecz w dwumeczu - Bramkę na wyjeździe. Nam by dala nadzieje i wiarę na awans a tak...
0
W rewanżu 5-0 po dogrywce, MSN ich rozjedzie, róbcie screnny :-D :-)
Dobranoc Vamos Barça!
0
Znajdą się pieniądze dla Messiego
Batomeu to na łeb
0
A czemu Turan nie dostał powołania?
5
http://m.fangol.pl/view/199652/duze-zmiany-w-barcelonie
0
Praktycznie to niemożliwe, musial bym im wyjść jak z Milanem w 2013 r,4-0. Tylko ze w pierwszym meczu było 0-2 i po 2 bramkach Milan musiał się otworzyć.
4
A w 2010 mogliśmy kupić Di Marie za 20 milionów euro :-(
Gość jest niesmowity, ma tyle Energi, wytrzymałość, podanie, strzał. Zawsze się go bałem cholernie grając przeciwko Realowi.
Myślę że gdyby zagrał w Finale MŚ to Niemców nie pozbierali by z murawy a Messi latał by z Mistrzostwem Świata
16
W sporcie tak bywa, możesz zagrać słabo nie mieć dnia, spudlowac w dobrej sytuacji, ale nienawidzę jak się ktoś nie stara nie zależy mu. Nasi wgl nie podjęli walki nie biegali stali i się przyglądali jak Katarskie Pieniądze wywalaja ich z LM.
To cholernie boli, kocham ten klub i piłkarzy, ale nienawidzę tych którzy odpuszczaja grając za takie pieniądze.
0
Grają mna wyjeździe dostają lanie, ale nie wiedzą ile znaczy bramka na wyjeździe? Chodzą i gowno. Chyba ze juz odpuscili cały dwumecz
0
Fatalnie narazie to wygląda, gomes jakby strzelił bramkę to myślę że inaczej to by wyglądało, messi stracił i dupa. Psg teraz będzie wychodzić z kontrami, i czekać na błąd
2
Messi na tą chwilę ma w tym sezonie 32 gole. W Barcelonie oficjalnie ma 485 goli! 15 bramek i 500 samych oficjalnych pyknie, myślę że bez problemu dobije 500 w tym sezonie
7
Nie zagra w 1 meczu 1/16 CdR, w następnym sezonie. Superpuchar to osobne rozgrywki
1
Za rok są Mistrzostwa Świata, więc Finał CdR będzie pewnie w Kwietniu. W kwietniu sezon się nie kończy więc Perez nie powie że mają remont :-P - Po prostu za rok musimy zagrać w finale, wtedy będzie fajnie słuchać wymówki Pereza xd teraz powie koniec sezonu, remont i ch.j Dobranoc :-D
0
Bo Finały Pucharów kraju z reguły są rozgrywane na koniec sezonu, chyba że jest rozgrywany w roku MŚ, wtedy jest wczesniej
. albo wynika to z terminarza poprostu, w 2011 nie było MŚ ani euro a finał był w kwietniu. Nie ma jednej pory ustalonej
0
Barcelona przegrała z Alaves :-)
1
Już w sobotę "poczujemy" finał :-D