2

"Kiedy miałem Messiego naprzeciwko siebie, to odniosłem wrażenie, że kiedy będzie chciał sobie pie**olnąć gola i wygrać mecz, to go wygra. A moi koledzy czasami opowiadali mi, że na treningach Barcy było tak samo. Kiedy Messi się wkurzał, bo ktoś mu sprzedał kopniaka albo coś innego, to mówił: 'Dobra, strzelę wam teraz cztery bramki i się skończy'. I tak robił. W meczach jest tak samo"
Joaquin

0

Mecze Realu niszczą moje nerwy bardziej niż mecze Barcelony. Z prowadzeniem nad Realem jest tak jak z puszczalską laską. Masz Ją, ale wiesz że za chwilę zniknie, i choć wiesz ze tak to by się to skończyło - wkurwiasz się jeszcze bardziej

2

A szkoda strzępić ryja naprawdę. Przed meczem czułem że real po porażce wygra, i nie miałem zamiaru się denerwowac. Ale po tym co zobaczyłem to po prostu krew mnie zalewa, Dobranoc

5

Ja strzeliłem w słupek, a ty co zrobiłeś dla drużyny?

0

Nie przegrał przez 40 meczów z rzędu

0

Link błagam was

0

Będzie 4-3-3 Mathieu na lewej Roberto na Prawej i Neymar z przodu

0

Wygrać z Atletico, celta żeby coś urwała w zaleglym meczu i wracamy do gry o Podwójną Koronę :-P

1

Jak dziś real przegra albo zremisuje to może nasi dostaną impuls, i będą wierzyć że liga jeszcze gra i można walczyć, było by to dobre przed meczem z Atleti

0

Valencia gra padake więc by odbić się od dna potrzebują takiego meczu z tej klasy rywalem i życzę im tego:-)

0

Najbardziej żałuję że puścilismy Thiago. Cesc bardziej nadawał się na miejsce Iniesty.

0

Ja jestem za Enrique, i chce żeby został na następny sezon.

0

Mówi prawdę, zgadzam się

1

19 +10+4+1 daje 34 bramki w tym sezonie.

0

Napoli w 8 min zdobylo bardzo ważną rzecz w dwumeczu - Bramkę na wyjeździe. Nam by dala nadzieje i wiarę na awans a tak...

0

W rewanżu 5-0 po dogrywce, MSN ich rozjedzie, róbcie screnny :-D :-)
Dobranoc Vamos Barça!

0

Znajdą się pieniądze dla Messiego
Batomeu to na łeb

0

A czemu Turan nie dostał powołania?

0

Praktycznie to niemożliwe, musial bym im wyjść jak z Milanem w 2013 r,4-0. Tylko ze w pierwszym meczu było 0-2 i po 2 bramkach Milan musiał się otworzyć.

4

A w 2010 mogliśmy kupić Di Marie za 20 milionów euro :-(

Gość jest niesmowity, ma tyle Energi, wytrzymałość, podanie, strzał. Zawsze się go bałem cholernie grając przeciwko Realowi.

Myślę że gdyby zagrał w Finale MŚ to Niemców nie pozbierali by z murawy a Messi latał by z Mistrzostwem Świata

16

W sporcie tak bywa, możesz zagrać słabo nie mieć dnia, spudlowac w dobrej sytuacji, ale nienawidzę jak się ktoś nie stara nie zależy mu. Nasi wgl nie podjęli walki nie biegali stali i się przyglądali jak Katarskie Pieniądze wywalaja ich z LM.
To cholernie boli, kocham ten klub i piłkarzy, ale nienawidzę tych którzy odpuszczaja grając za takie pieniądze.

0

Grają mna wyjeździe dostają lanie, ale nie wiedzą ile znaczy bramka na wyjeździe? Chodzą i gowno. Chyba ze juz odpuscili cały dwumecz

0

Fatalnie narazie to wygląda, gomes jakby strzelił bramkę to myślę że inaczej to by wyglądało, messi stracił i dupa. Psg teraz będzie wychodzić z kontrami, i czekać na błąd

2

Messi na tą chwilę ma w tym sezonie 32 gole. W Barcelonie oficjalnie ma 485 goli! 15 bramek i 500 samych oficjalnych pyknie, myślę że bez problemu dobije 500 w tym sezonie

7

Nie zagra w 1 meczu 1/16 CdR, w następnym sezonie. Superpuchar to osobne rozgrywki

1

Za rok są Mistrzostwa Świata, więc Finał CdR będzie pewnie w Kwietniu. W kwietniu sezon się nie kończy więc Perez nie powie że mają remont :-P - Po prostu za rok musimy zagrać w finale, wtedy będzie fajnie słuchać wymówki Pereza xd teraz powie koniec sezonu, remont i ch.j Dobranoc :-D

0

Bo Finały Pucharów kraju z reguły są rozgrywane na koniec sezonu, chyba że jest rozgrywany w roku MŚ, wtedy jest wczesniej
. albo wynika to z terminarza poprostu, w 2011 nie było MŚ ani euro a finał był w kwietniu. Nie ma jednej pory ustalonej

0

Barcelona przegrała z Alaves :-)

1

Już w sobotę "poczujemy" finał :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?