Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wiadomo, ale szacunek i pokora należy im się
2
My przegraliśmy 2-1 u siebie z Alaves także tego. ..
0
Powiem że to Alavaes wydaje się bardzo prostym zadaniem w finale, ale mam obawy ze zagrają mecz życia, w końcu w finałach oni często nie grają
72
Powinien być ustalony stadion na finał przed rozpoczęciem rozgrywek, a nie po półfinałach
, tak jak w LM, LE, albo mieć stadion narodowy Hiszpanii i tam grać
1
Kurde, Dla Suareza te finały coś nie pasują PK
W pierwszym sezonie zagrał, ale nic nie ukąsil, rok temu dostał kontuzji w 2 połowie i zszedł, teraz nie zagra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
http://m.fangol.pl/view/198700/wiadomosc-alcacera
Będzie dobrze :-)
1
Czyli gramy w finale bez Suareza i Roberto?
7
No Vidal też pewnie wkurzony, już miał wchodzić i klapa
0
Nie wiem czy zauważyliście ale w tej edycji Pucharu Króla, w pierwszym meczu cierpimy, nie jesteśmy pewni awansu dalej, a w rewanżu nie pozostawiamy złudzeń, i to tak jest od 1/16. No ale pewnie dlatego że zawsze gramy rewanż u siebie, mam nadzieję że teraz też wejdziemy pewnie do tego Finału, VAMOS!
0
W Pucharze Króla za ile kartek się pauzuje? Bo jeśli za 3 to Messi jest zagrożony przed finałem - ma 2 żółte kartki
3
Messi już ma 30 goli w tym sezonie a do końca sezonu jeszcze 4 miesiące :-)
Myślicie że przekroczy 50 czy zwolni?
0
Jakaś transmisja z YouTube?
0
Brawo dla masche za ten wślizg
0
Iniesta ma kontuzje?
8
Messi z karnego, Ronaldo z wolnego, świat się kończy, dobranoc :-)
0
Suarez zagrał ręką przed podaniem do neymara, sędzia zawalił patrząc obiektywnie
0
Narazie -2 nie wiemy co będzie z Valencią
0
16.5 kurs kto wygra od stanu 3:2 już wklikalem 100 zł ale się zawachalem:-(
12
Ramos główka brama i uśmiech u Zidana
0
32 chyba klub +reprezentacja
0
Co się stało bo wylaczyla się mi transmisja?
0
Daje przykład nie czepiaj się nazw
1
Jak ktoś weźmie kredyt to dramat, spróbuj go zablokować poprzez zgłoszenie do urzędu miasta coś takiego
1
Ta reforma Mistrzostw Świata w piłce nożnej to jest porażka.
Chcą by piłkarze bili rekordy strzelając po 30 na MŚ bo to przyciąga kibica, REKORDY. I taki przeciętny gracz będzie uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy MŚ :-)
Będą grali z honolulu, san Marino i dzieci będą się jarac I mówić nam że taki (na nasze czasy piłkarz taki średniej klasy )jest lepszy od takiego Zidana, Maradony itd
0
A tymczasem wiadomości dowiedziały się dlaczego Messi nie przyjechał na gale, uwaga : Ponieważ ten rok należał do Ronaldo. . .
10
http://memy-pilkarskie.pl/img/15147/czy-wiesz-ze/
0
Messi drugi jednak
0
Powiem wam że dobrze to zrobili bardziej nie pewne jest kto będzie 2 niż kto wygrał
0
Zasłużenie czy nie wygrał, jak Leo ma lepsze statystyki to piszemy (niektórzy ) że liczą się indywidualnie osiągnięcia. Jak rok temu Messi wygrał, CR7 miał lepsze statystyki, ale broniliśmy się Ligą Mistrzów.
I tak poważnie to teraz odkąd wróciliśmy do starego przyznawania ZP, bez Ligi Mistrzów, nie ma się szans na ZP, nawet jak ktoś strzeli 100 goli w roku.
Oczywiście jeśli będą MŚ to będzie najważniejsze trofeum potrzebne zawodnikowi do ZP, i wtedy wyjątkowo można nie wygrać LM.
W 2017, oprócz Pucharu Konferencji, który jest mało istotny i mało prestiżowy nie ma żadnych imprez reprezentacji, a więc jeśli Barcelona z Messim na czele wygra LM to ZP ma w kieszeni, (Chyba że najważniejszym i najlepszym piłkarzem Barcelony będzie Neymar, choć jeszcze napewno nie w tym roku) Jak wygra Real -Ronaldo, itd. Także walka o Ligę Mistrzów = ZP dla najlepszego piłkarza klubu. Tak to widzę, i jestem pewien że tak będzie. A jeśli chodzi o powrót do systemu wydaję mi się że nie jest super, ale napewno bardziej obiektywny, i daje szansę większej ilości piłkarzy niż 2,3.