0

No wiadomo, ale szacunek i pokora należy im się

2

My przegraliśmy 2-1 u siebie z Alaves także tego. ..

0

Powiem że to Alavaes wydaje się bardzo prostym zadaniem w finale, ale mam obawy ze zagrają mecz życia, w końcu w finałach oni często nie grają

72

Powinien być ustalony stadion na finał przed rozpoczęciem rozgrywek, a nie po półfinałach
, tak jak w LM, LE, albo mieć stadion narodowy Hiszpanii i tam grać

1

Kurde, Dla Suareza te finały coś nie pasują PK
W pierwszym sezonie zagrał, ale nic nie ukąsil, rok temu dostał kontuzji w 2 połowie i zszedł, teraz nie zagra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

Czyli gramy w finale bez Suareza i Roberto?

7

No Vidal też pewnie wkurzony, już miał wchodzić i klapa

0

Nie wiem czy zauważyliście ale w tej edycji Pucharu Króla, w pierwszym meczu cierpimy, nie jesteśmy pewni awansu dalej, a w rewanżu nie pozostawiamy złudzeń, i to tak jest od 1/16. No ale pewnie dlatego że zawsze gramy rewanż u siebie, mam nadzieję że teraz też wejdziemy pewnie do tego Finału, VAMOS!

0

W Pucharze Króla za ile kartek się pauzuje? Bo jeśli za 3 to Messi jest zagrożony przed finałem - ma 2 żółte kartki

3

Messi już ma 30 goli w tym sezonie a do końca sezonu jeszcze 4 miesiące :-)
Myślicie że przekroczy 50 czy zwolni?

0

Jakaś transmisja z YouTube?

0

Brawo dla masche za ten wślizg

0

Iniesta ma kontuzje?

8

Messi z karnego, Ronaldo z wolnego, świat się kończy, dobranoc :-)

0

Suarez zagrał ręką przed podaniem do neymara, sędzia zawalił patrząc obiektywnie

0

Narazie -2 nie wiemy co będzie z Valencią

0

16.5 kurs kto wygra od stanu 3:2 już wklikalem 100 zł ale się zawachalem:-(

12

Ramos główka brama i uśmiech u Zidana

0

32 chyba klub +reprezentacja

0

Co się stało bo wylaczyla się mi transmisja?

0

Daje przykład nie czepiaj się nazw

1

Jak ktoś weźmie kredyt to dramat, spróbuj go zablokować poprzez zgłoszenie do urzędu miasta coś takiego

1

Ta reforma Mistrzostw Świata w piłce nożnej to jest porażka.

Chcą by piłkarze bili rekordy strzelając po 30 na MŚ bo to przyciąga kibica, REKORDY. I taki przeciętny gracz będzie uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy MŚ :-)

Będą grali z honolulu, san Marino i dzieci będą się jarac I mówić nam że taki (na nasze czasy piłkarz taki średniej klasy )jest lepszy od takiego Zidana, Maradony itd

0

A tymczasem wiadomości dowiedziały się dlaczego Messi nie przyjechał na gale, uwaga : Ponieważ ten rok należał do Ronaldo. . .

0

Messi drugi jednak

0

Powiem wam że dobrze to zrobili bardziej nie pewne jest kto będzie 2 niż kto wygrał

0

Zasłużenie czy nie wygrał, jak Leo ma lepsze statystyki to piszemy (niektórzy ) że liczą się indywidualnie osiągnięcia. Jak rok temu Messi wygrał, CR7 miał lepsze statystyki, ale broniliśmy się Ligą Mistrzów.
I tak poważnie to teraz odkąd wróciliśmy do starego przyznawania ZP, bez Ligi Mistrzów, nie ma się szans na ZP, nawet jak ktoś strzeli 100 goli w roku.
Oczywiście jeśli będą MŚ to będzie najważniejsze trofeum potrzebne zawodnikowi do ZP, i wtedy wyjątkowo można nie wygrać LM.
W 2017, oprócz Pucharu Konferencji, który jest mało istotny i mało prestiżowy nie ma żadnych imprez reprezentacji, a więc jeśli Barcelona z Messim na czele wygra LM to ZP ma w kieszeni, (Chyba że najważniejszym i najlepszym piłkarzem Barcelony będzie Neymar, choć jeszcze napewno nie w tym roku) Jak wygra Real -Ronaldo, itd. Także walka o Ligę Mistrzów = ZP dla najlepszego piłkarza klubu. Tak to widzę, i jestem pewien że tak będzie. A jeśli chodzi o powrót do systemu wydaję mi się że nie jest super, ale napewno bardziej obiektywny, i daje szansę większej ilości piłkarzy niż 2,3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?