Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
http://m.fangol.pl/view/184539/messi-i-wszyscy-lepsi-od-niego
nic więcej nie trzeba pisać
0
Na ile lat będą teraz wybierać prezydenta w USA? Bo się pogubiłem
0
Celtic dostaje od nas lanie - wygrywa z City
Borussia dostaje lanie od City - Wygrywa z nami. ...
0
Macie na jutro jakieś fajne typy?
0
Ok, dzięki za info
0
A na tej stronie tvn24 bis nie wiesz czy będzie na stronie czy tylko w tv?
0
Dzięki wielkie :-)
3
Pożyjemy zobaczymy :-)
0
Wie ktoś o której jest debata prezydencka w USA, i czy będzie transmitowana w Polsce? Jeśli nie to może jakiś link, stronka? . Z góry dzięki za odpowiedź.
1
Dla kibiców Barcelony, lepiej jakby odrazu Real z Legią dostał walkowera 3 -0
0
Graliśmy z nimi 3 lata temu
0
Celtiku, weź ty już spier••••j do domu
1
Messi 86- Ronaldo 93
107 meczy- 129
0
Real wygrał z Malome 8-0
0
Czemu futbolhd.pl nie otwiera się?
0
Lot do Smoleńska organizował òwczesny rząd, a samolot był kontrolowany w 2009 we wakacje przez Rosjan. Niczego nie sugeruje, ani nie jestem za Pisem, ale to co piszesz bzdury i śmieszki twoje - beznadzieja. Nieważne z jakiego obozu politycznego Ci ludzie byli, pełnili najważniejsze stanowiska w Państwie, i należą im się wszelkie honory i pamięć. To jest moje zdanie
229
Lineker : Messi jest tak dobry, że strzela gole w reprezentacji nawet po skończeniu kariery.
0
O sory pomyliło mi się, dzięki za info ☺
0
Ile jest w meczu Argentyna Urugwaj?
1
Legła Warszawa, Real i BVB przerobią ich jak mięso przez maszynkę.
0
Faktycznie ☺ 15 znaków
0
Pep vs były klub
Bravo vs były klub
Ter Stegen vs były klub
takie smaczki naszej grupy ☺
0
Wcześniej, bo Rafinha nie dostałem powołania reprezentacji, więc może już wrócić, neymar zostaje bo nie chcą go ściągnąć na 1 mecz, i potem wracać do Brazylii, kolega niżej pomylił się ☺
0
Messi z najpiękniejsza bramką sezonu 15/16 w CL! Gol zdobyty przeciwko Romie w grudniu Gratulacje ☺
0
Byłbym spokojniejszy o bramkę gdyby przyszedł Alves, no ale cóż, nie zostaje nam nic innego jak życzyć szczęścia i powodzenia w Barcelonie.
0
Z przymrużeniem oka : Wiecie dlaczego Cillessen został bramkarzem Barcelony, a Bravo odchodzi? Messi strzelił karnego Jasperowi na MŚ, a Claudio nie, pozbawiając go CA, Leo się wkurzył i nie chciał patrzyć się na człowieka który zabrał mu 2 trofea
0
Nie wiem jak wy ale ja jestem pewien jednego : Arsenal będzie w grupie z Bayernem, a Real z Legią ☺
1
Pique mistrz http://m.fangol.pl/view/177415/wymarzony-scenariusz
0
CHAMPIONS LEAUGE!!!!!!!
0
No to teraz ręczna, do boju Panowie!