Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest kurwa! Dawać jeszcze jedna, trzeba dobić ,materace!
0
Torres wyleciał zasłużenie ?
0
To ja też dorzucę swoje trzy grosze: Nie potrafiliśmy wykorzystać naszej dobrej gry(nie wspaniałej), w pierwszej połowie i przewagi nad Realem, Suarez mógł szybko strzelić gola co bardzo by pomogło, nie będe pisał co by było gdyby sędzia odgwizdał faul na Leo i wyrzucił zasłużenie Ramosa, ale nie ukrywam wkurza mnie to że wszyscy piszą o nieuznanym golu Bale'a (który był prawidłowy, moim zdaniem) na stronie fioletowych to już wgl, piszą że Messi symulował a redaktorzy piszą o "kontrowersyjnej sytuacji" i używają wulgaryzmów REDAKTORZY na swojej stronie. a o tej sytuacji cisza, a byłoby to bardzo znaczace dla losów meczu. Jednak nie zmienia to faktu że w drugiej połowie graliśmy na stojąco, po bramce Pique. Myśle że Liga i tak jest nasza jak i puchar Króla, nie wierze że to wypuścimy mamy 6 i 7 pkt przewagi nad rywalami ( a tak naprawdę 7 i 8 bo mamy lepszy bilans, więc jeśli się z kimś zrównamy pkt to my mamy mistrza) Wiec jestem dobrej myśli. Będzie kryzys jeśli we wtorek zagramy słabo i przegramy/zremisujemy z Atleti, to wtedy będziemy sie bać naprawdę. Wracając do klasyku porażka boli i to bardzo, ponieważ to miał być piękny mecz wygrany przez Barcę dla Johana,to najbardziej boli. Mam nadzieję że szansa rewanżu nadejdzie szybko i mam nadzieję że wykorzystamy ją, dla Johana! Vica el Barca!
4
śmieszą mnie wpisy redaktorów na fioletowej, real wygrał choć sędzia był przeciwko nam itd. Co kur*a?? Mają farta że Ramos nie wyleciał w pierwszej połowie, Puta Madrid!, Visca el Barca! Visca Catalonia! Ligę i Puchar i tak na 95% jest nasz, a jeśli przejdziemy Atleti, to chce Real w 1/2, musimy wziąść rewanż, dla Johana! Vamos!
0
Panowie jakiś inny stream niż futbolhd?
0
Lepiej zamiast tych wiązanek i kwiatów wyglądają znicze
0
" Nic więcej nie dodawać nie trzeba "? A może "Nic więcej dodawać nie trzeba."
17
Messi musi w tym roku wygrać Copa America, jest tak zdeterminowany jak nigdy. Bardzo przeżywa mecze reprezentacji i po tych dwóch ciosach w ostatnich dwóch latach życzę mu tego tytułu z całego serca
0
Fakt :-D O tym że w tym sezonie. Messi i Ronaldo zmarnowali po trzy karne nie chcę wspominać - No bo przecież Messi strzelać nie umie, a CR7 może się zdarzyć :-)
1
Pojawiło się to w artykule podsumowując mecz realu na fioletowej. "Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo i w stylu najlepszych graczy na świecie nie zamienił go na gola" Widać 10 pkt boli, tonący chwyta się byle czego
0
Serio? Dajcie normalny link
2
Macie link do strzału w jedną z kobiet?
21
Mam nadzieję że dziś Bayern bye, bye, nie chodzi mi o Pepa bo go szanuje i to będzie jeden minus. Poprostu nienawidzę tych mullerow, neuerow itd Przynajmniej skończą się orgazmy wielki bayern i Lewandowski. Cieszę się że polak gra na takim poziomie, itd ale nie trawię przesadnych zachwytów ze wzgledy na występy u szwabów. Niemieckie media dostaną nauczkę za to co dziś wydrukowali- widać hitlerowska krew wciąż w nich płynie
0
Dajcie link do setki Leo
0
Sprawdz może na 237, bo pewnie masz na 470
0
Ok dzięki za info
0
Ktoś tu pisał że na cyfrowym polsacie można obejrzeć bayern- juventus. Napisałbyś ktoś nr kanału?
0
Leo już był 2 razy w Trójce nominowanych do ZP, i przejmował 10 na plecach po Ronaldinho
3
Messi pewnie :-D
15
Mała ciekawostka: Leo Messi ma w sumie 550 bramek licząc mecze towarzyskie i gole zdobywane w młodzieżowych reprezentacjach Argentyny i młodzieżowych drużynach Barcelony.
448 goli dla Barcelony
29 goli nieoficjalnych dla Barcelony
49 goli dla reprezentacji Argentyny
5 goli dla Barcelony "C"
6 goli dla Barcelony "B"
11 goli dla reprezentacji Argentyny U-20
2 gole dla reprezentacji Argentyny U-23
Licząc tylko bramki oficjalnie zdobyte dla Barcelony (448), i reprezentacji Argentyny (49) Leo Messi ma 497 goli i brakuje mu tylko trzech goli do magicznej bariery 500 bramek zdobytych w oficjalnych rozgrywkach.
0
Lucho ryzykuje sporo z Suarezem. Jeśli dziś się nie wykartkuje to będzie niebezpieczne. Gdybym miał wybierać to wolę już żeby pauzował z viilarealem niż w El Clasico
0
Kłóciłbym się
0
Henry, nie pisze bo z Barcy, przede wszystkim za gre dla Arsenalu. Do 1 miejsca się zgadzam :-)
0
Włochy grały ponieważ Hiszpania była zarówno MŚ, i ME gdy jest taka sytuacja to gra wice-mistz kontynentu- w tym przypadku Włochy. Z Ameryki Południowej za rok w Rosji na Pucharze Konfederacji zagra Chille, ponieważ tegoroczne rozgrywki nie są mistrzostwami ameryki południowej, ale także grają tam zespoły z ameryki północnej i środkowej.
0
MSN 97 goli w sezonie: Messi - 33 Suarez - 41 Neymar - 23
0
Leo 33 bramki w sezonie na ten moment, jeszcze max 18 meczy ile dobije, jak myślicie?
1
Leo jakby nie odawał tych karnych, miał by już tyle goli co CR7, ale myśli chyba że on na pichichi nie ma szans, więc daje Suarezowi- Nie zdziwię się jak go dogoni :-P
0
Gazeta Wyborcza jako obiektywna prasa potwierdza :-P
21
KOD podobno planuje marsz w obronie Realu Madryt, twierdzą że to nie Perez jest przyczyną słabych wyników drużyny, tylko Kaczyński. #potwierdzoneInfo
0
Rozwaliłeś system :-D