Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Iker nie broni dziś ;-P
14
Sory że nie na temat ale chciałbym napisać coś odnośnie złotej piłki.Wiadomo że na 90% Leo zgarnie 5 ZP i chciałbym aby wręczał ją Ronaldinho - Napisze teraz co sobie wyobraziłem może dla niektórych głupie i żenujące ale mam to gdzieś - Wtop 3 będą Leo, Ney i CR7 ( Tak mi się wydaję) Ronaldinho wchodzi z kopertą zadowolony otwiera i mówi : Neymar... publiczność już ma bić brawo, a R10: Jeszcze nie teraz kolego, Król ma się dobrze... Leo Messi! :-D Dla niektórych to idiotyczne, ale potraktujcie to z przymrużeniem oka :-P
0
Dołączam się do pytania
0
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Best_Player_in_Europe_Award
bardzo ciekawe popatrzcie na 14-15 final round już są pkt przydzielone? wiem że Messi na 100% zgarnie nagrodę ale żeby juz pisać wtf?
0
Jeśli chodzi o tą bramkę sezonu ligi mistzów to są już jakieś nominacje czy dopiero na gali ?
0
W netii za 15 zł miesięcznie jest pakiet sport i emocje znajduje się tam 16 kanałów w tym eleven sports 11 jest hd
0
Dzięki a skąd można czytać nowe info?
1
Możesz rozwiązać umowę, ale musisz zapłacić abonament za 3 miesiące
0
Eleven bedzie na cyfrowym polsacie czy nie ? Bo sam już niw wiem, a jeśli tak to jaki to będzie nr kanału na CP?
0
A może tak w Bieszczady? - rafa benitez
7
Marca jutro messi miss penatlly! Małym druczkiem w boku: remis realu
0
Ma ktoś linka do meczu z eleven po polsku?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
dobra informacja dla tych co mają cyfrowy polsat. ZDF kanał 237 pokaze jutro superpuchar europy.
0
Miejmy nadzieję:-) Chociaz nie zdziwię się jak parę meczów w tym roku odpuści
3
Tak poza tematem. Następny rok będzie piękny jeśli chodzi o piłkę nożną: 28 Maja jest ostatni mecz sezonu czyli finał CL, 3-26 Czerwca - Copa America, 10 czerwca - 10 lipca Euro :-D Mam nadzieję na wygraną Argentyny ( oby Messi coś wygrał w końcu) i oczywiście Polski :-D
0
Simeone: Barcelona na pewno nie obroni La Ligii....
0
Nie ma nawet sensu komentować twój wpis...
0
Euro jest w 2016 więc jeśli Niemcy wygrają Euro to masz rację wtedy zagra wicemistrz Europy. Jeśli natomiast wygra ktoś inny to to ta drużyna jako mistrz Europy zagra w pk Niemcy też tam zagrają ale jako mś
0
Najbliższy Puchar Konfederacji jest w 2017 roku w Rosji, jeśli za rok Argentyna wygra Copa America to jako mistrz Ameryki południowej zagra w Pucharze konfederacji
5
Copa America 2016 - Messi 29 lat
MŚ 2018 - Messi 31 lat
Copa America 2019 Messi 32 lata
MŚ 2022 Messi 35 lat
Copa America 2023 Messi 36 lat
tyle jeszcze szans ma Leo choć z roku na rok one maleją niestety :-(
ZA rok Copa 2016 w USA 3-26 czerwca, jeśli higuain zostanie powołany nie obejrzę ani jednego meczu biało- błękitnych. Nie mogłem spać w nocy, tak zwyzywałem tego skurwy... i czułem niemoc że Leo i Javier znowu zostają bez niczego :-(
0
Zawieszony na 9 meczy reprezentacji za ugryzienie
1
Będzie parę meczów grupowych, półfinały, mecz o 3 miejsce i finał a reszta na TVP Sport i stronie sport.TVP.pl
3
Czy tylko ja jestem szczęśliwy że już w nocy zaczyna się Copa America? :-D Vamos Argentyna!
0
Podałbyś link?
29
messi, neymar, masche, bravo po fecie odrazu na repre i copa america
70
Brawo dla marcy z Madrytu ale mają klasę i honor. Szkoda że mundo czy sport jak real coś wygrywa nie potrafią tego docenić
1
Bardzo podoba mi się jego gra. świetnie wyszkolony techniczne, szybki, młody.
Fajny jakby do nas przyszedł jednak to jest pozycja na której Rahfina ma grać po Inieście. Mam nadzieję że w następnym sezonie dostanie Rafa dużo szans i będziemy wiedzieć czy będzie godnym zastępca Iniesty. Teraz musimy poszukać jednak typowego środkowego pomocnika - czyt. Pogba, veratti :-D