0

Mierzą pracę serca i zmęczenie organizmu.

3

To już wiemy kto zastąpi Infantino na losowaniach Ligi Mistzów :-D

0

Iniesta teraz to już włosów nie będzie miał wgl :-P

0

Dokładnie, Z Dybalą, Di Marią, bez Igły :-P

3

Grupy Copa América:

Grupa A: Stany Zjednoczone, Kolumbia Kostaryka Paragwaj.

Grupa B: Brazylia Ekwador, Haiti, Peru.

Grupa C: Meksyk, Urugwaj, Jamajka, Wenezuela.

Grupa D: Arentyna, Chile, Panama, Boliwia.

Nie wiem czy ktoś wrzucał. Oby Leo coś w końcu wygrał z reprezentacją:-)

http://fangol.pl/view/146372/oficjalna-pilka-na-ca

2

buhahahahahahahha

1

Odnośnie sytuacji z meczu Bayer - BVB: Myślę że sędzia postąpił słusznie wyrzucił trenera na trybuny i koniec. Trzeba przyjąć decyzje arbitra, to tak jakby zawodnik dostał czerwo i tez nie chciał zejść - Wtedy też by sędzia źle postąpił przerywając mecz? Komentarz Hajto typu gówniarz jest śmieszne, jego komentowanie jest gówniane, jak chce zobaczyć gównianych sędziów nie włączy La Ligę.

0

Tomasz Gówniarz Hajto

0

Z atlethicem, levante i ?

0

Messi dziś zasługuje na 2 bramki

0

5 gol Leo w tym sezonie z rzutu wolnego. 2 vs Sevilla, 1 vs Deportivo, 1 vs Espanyol i dziś Celcie. Chyba jego najlepszy wynik jak dotąd.

0

W sezonie 12/13 Barcelona odpadła w półfinale z Realem ( 1-1, 1-3)

0

Ja to widzę tak:
Ter Stegen
Adriano Bartra Vermalen Mathieu
Vidal Rakitić Samper Roberto
Munir Sandro

0

W tej części sezonu najważniejsze jest wygrywanie, zdobywanie niezbędnych pkt. Piękność, styl i efektywność ma przyjść w kwietniu/maju, więc nie spinajcie dupy, tylko cieszmy się ze zwycięstw :-)

0

ratujcie dobrym linkiem, futbolhd mi nie działa:

2

Wyglądam w tym momencie jak zdjęcie twojego nicka :-)

0

Nie zaczynaj, bo Skończysz jak użytkownik LOL LOL :-D

19

Miałem włączyć mecz Realu, ale stwierdziłem że na La Rambla będę miał najlepszą relacje z meczu bez oglądania :-)

0

Tak na Camp Nou.

0

Cytując klasyka " Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo"

0

Jak się nie mylę to 20 gol Leo w 24 meczu w tym sezonie

1

już nie sprzedajecie ich? Adriano - asysta Messi - gol

0

w prawym górnym rogu ekranu masz na czerwonym tle "x", polecam

0

Mam nadzieję że zagra Adriano i pokaże się z dobrej strony

1

Dokładnie, nic dodać, nic ująć

0

To jest tylko moja opinia, i rzeczy które mogą się wydarzyć, bez spiny :-)

0

Ronaldo pewnie nie dostanie żadnej kary za to chamskie kopnięcie, ale jak Neyamr dziś wykona jakiś trik ośmieszajácy rywali to jutro w Marce : Neymar nie szanuje przeciwników i gra brzydko :-P

0

Stawiam pół litra, zakład? :-)

0

Pożyjemy, zobaczymy :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?