Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mierzą pracę serca i zmęczenie organizmu.
3
To już wiemy kto zastąpi Infantino na losowaniach Ligi Mistzów :-D
0
Iniesta teraz to już włosów nie będzie miał wgl :-P
0
Dokładnie, Z Dybalą, Di Marią, bez Igły :-P
3
Grupy Copa América:
Grupa A: Stany Zjednoczone, Kolumbia Kostaryka Paragwaj.
Grupa B: Brazylia Ekwador, Haiti, Peru.
Grupa C: Meksyk, Urugwaj, Jamajka, Wenezuela.
Grupa D: Arentyna, Chile, Panama, Boliwia.
Nie wiem czy ktoś wrzucał. Oby Leo coś w końcu wygrał z reprezentacją:-)
http://fangol.pl/view/146372/oficjalna-pilka-na-ca
2
buhahahahahahahha
1
Odnośnie sytuacji z meczu Bayer - BVB: Myślę że sędzia postąpił słusznie wyrzucił trenera na trybuny i koniec. Trzeba przyjąć decyzje arbitra, to tak jakby zawodnik dostał czerwo i tez nie chciał zejść - Wtedy też by sędzia źle postąpił przerywając mecz? Komentarz Hajto typu gówniarz jest śmieszne, jego komentowanie jest gówniane, jak chce zobaczyć gównianych sędziów nie włączy La Ligę.
0
Tomasz Gówniarz Hajto
0
Z atlethicem, levante i ?
0
Messi dziś zasługuje na 2 bramki
0
5 gol Leo w tym sezonie z rzutu wolnego. 2 vs Sevilla, 1 vs Deportivo, 1 vs Espanyol i dziś Celcie. Chyba jego najlepszy wynik jak dotąd.
0
W sezonie 12/13 Barcelona odpadła w półfinale z Realem ( 1-1, 1-3)
0
Ja to widzę tak:
Ter Stegen
Adriano Bartra Vermalen Mathieu
Vidal Rakitić Samper Roberto
Munir Sandro
0
W tej części sezonu najważniejsze jest wygrywanie, zdobywanie niezbędnych pkt. Piękność, styl i efektywność ma przyjść w kwietniu/maju, więc nie spinajcie dupy, tylko cieszmy się ze zwycięstw :-)
1
http://fangol.pl/view/142691/wielkie-osiagniecie :-)
0
ratujcie dobrym linkiem, futbolhd mi nie działa:
2
Wyglądam w tym momencie jak zdjęcie twojego nicka :-)
0
Nie zaczynaj, bo Skończysz jak użytkownik LOL LOL :-D
19
Miałem włączyć mecz Realu, ale stwierdziłem że na La Rambla będę miał najlepszą relacje z meczu bez oglądania :-)
0
Tak na Camp Nou.
0
Cytując klasyka " Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo"
0
Jak się nie mylę to 20 gol Leo w 24 meczu w tym sezonie
1
już nie sprzedajecie ich? Adriano - asysta Messi - gol
0
w prawym górnym rogu ekranu masz na czerwonym tle "x", polecam
0
Mam nadzieję że zagra Adriano i pokaże się z dobrej strony
1
Dokładnie, nic dodać, nic ująć
0
To jest tylko moja opinia, i rzeczy które mogą się wydarzyć, bez spiny :-)
0
Ronaldo pewnie nie dostanie żadnej kary za to chamskie kopnięcie, ale jak Neyamr dziś wykona jakiś trik ośmieszajácy rywali to jutro w Marce : Neymar nie szanuje przeciwników i gra brzydko :-P
0
Stawiam pół litra, zakład? :-)
0
Pożyjemy, zobaczymy :-)