0

Za to co gra dziś to mało :-P

1

Dobra teraz Messi nieh załaduje bo zasługuje :-)

0

Ta jasne zagraża z przypadku... Obrona gra kaszanę i mieli co najmniej 3 setki, dobrze Suarez strzelił

0

No wreszcie! Suarez 50 :-)

7

Podziwiam Messiego, ja na jego miejscu już bym trzy razy Neymarowi przyje*****

0

ajajaj Leo, ale widać że dzisiaj mu się chcę i prezentuje się dobrze

5

Bawią się jakby 4-0 było

6

Messi już siódmy sezon z rzędu zdobył w jednym sezonie co najmniej 40 goli.
09/10 - 47 goli
10/11 - 53 gole
11/12 - 73 gole
12/13 - 60 goli
13/14 - 41 goli
14/15 - 58 goli
15/16 - 40 goli
Mam nadzieje że Leo jeszcze strzeli z 5,7 bramek do końca sezonu. miejmy nadzieje sezonu z Dubletem :-)

0

Ile Suarez ma goli w całym sezonie?

0

Leo strzel coś :-P Messi ma 38 goli fajnie by było jakby dobił do 45

1

Do mnie to jeszcze mie dotarło, nie wierzę że to naprawdę koniec szans, nadziei na obronienie Ligi Mistrzów

0

Tak poza tym: Jeden taki Pan jak wygra jeszcze 3 mecze w tej edycji, to na 95% ma Złotą Piłkę..

0

Niech jeszcze ktoś napisze uefalona to kurwa znajdę i zajebie na miejscu! Boli, bardzo boli, a jak dojdzie do tego pomyłka sędziego to już wgl. Kurwa znowu straciliśmy szanse na historyczny wyczyn, obronienie w lutym kigi mistzów wydawało się w zasięgu, a tu taki huj:-( Teraz wydaje sie to zabawne, ale niw pozostaje mi nic innego jak kibicować City, w dalszych losach Ligi Mistrzów

14

Zbyt wcześnie złapaliśmy formę- Luty/Marzec. Teraz to się nam odbija

0

Ile do końca? :-(

57

Zdrowaś Maryjo, łaskiś pełna...

21

Ile ja bym dał żeby teraz zamienić się miejscami z Oblakiem...

0

Ole, Ola Jazda z materacami, Barca do przodu!

0

Na zdf leci Bayern, kanał 470. Nie wie ktoś czy na jakimś proggramie na CP nie leci mecz Barcelony? Z góry dzięki

0

To teraz my musimy pokazać charakter i awansować! Jak się to nam uda to dawać real w 1/2! Vamos!

1

Wilki jak mają wejść to muszą strzelić w 90 minutach, jak będzie dogrywka to do karnych nie przetrwają

1

Jak pójdą na wymiane ciosów to odrazu z kontry coś dostaną. Real w ataku pozycyjnym nie gra dobrze, jedynie błysk Modrica, albo strzał z daleka może im zagrozić

0

Spokojnie, Luis wróci i czuje że za chwilę Messi odzyska skuteczność i błysk :-)

0

Ludzie nie panikujcie mistza będziemy mieć, nawet grając słabiej, nie widzę gdzie możemy stracić pkt, tylko chyba na wyjejzdzie z Betisem, możemy sie martwic o LM, Bo tam nie mamy żadnej przewagi i z taką grą możemy odpaśc, zacznę panikować jak stacimy pkt u siebie. Vamos Barca!

0

wygrać u siebie 3 mecze( Valnecia, Sporting, Espanyol), i z Deportivo na wyjejzdzie, z granadą i betisem możemy zremisować i mamy 14/18pkt mamy 3pkt przewagi nad atletico, ale jak się zrównamy to my mamy mistrza

0

Komentarz usunięty

0

Jeśli wilki myślą o awansie to muszą strzelić jeszcze z jedną, i Nie mogą stracić bramki, jak straca i się skończy 2-1, 3-2 to nie daje im szans na Bernabeu

0

Miałem dobre przeczucie żeby nie stawiać na Real :-D

1

Na stronie sport.pl ważniejszą informacją jest to że Lewandowscy to najpiękniejsza para na świecie, i ich seksowne zdjęcia, niż mecz psg- city, i mecz Realu, a o tym szlagierze jest napisane drobm czcionką pod spodem....

1

Dawać tu sędziego z ekstraklasy- o niebo lepiej będzię sędziował :-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?