Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za to co gra dziś to mało :-P
1
Dobra teraz Messi nieh załaduje bo zasługuje :-)
0
Ta jasne zagraża z przypadku... Obrona gra kaszanę i mieli co najmniej 3 setki, dobrze Suarez strzelił
0
No wreszcie! Suarez 50 :-)
7
Podziwiam Messiego, ja na jego miejscu już bym trzy razy Neymarowi przyje*****
0
ajajaj Leo, ale widać że dzisiaj mu się chcę i prezentuje się dobrze
5
Bawią się jakby 4-0 było
6
Messi już siódmy sezon z rzędu zdobył w jednym sezonie co najmniej 40 goli.
09/10 - 47 goli
10/11 - 53 gole
11/12 - 73 gole
12/13 - 60 goli
13/14 - 41 goli
14/15 - 58 goli
15/16 - 40 goli
Mam nadzieje że Leo jeszcze strzeli z 5,7 bramek do końca sezonu. miejmy nadzieje sezonu z Dubletem :-)
0
Ile Suarez ma goli w całym sezonie?
0
Leo strzel coś :-P Messi ma 38 goli fajnie by było jakby dobił do 45
1
Do mnie to jeszcze mie dotarło, nie wierzę że to naprawdę koniec szans, nadziei na obronienie Ligi Mistrzów
0
Tak poza tym: Jeden taki Pan jak wygra jeszcze 3 mecze w tej edycji, to na 95% ma Złotą Piłkę..
0
Niech jeszcze ktoś napisze uefalona to kurwa znajdę i zajebie na miejscu! Boli, bardzo boli, a jak dojdzie do tego pomyłka sędziego to już wgl. Kurwa znowu straciliśmy szanse na historyczny wyczyn, obronienie w lutym kigi mistzów wydawało się w zasięgu, a tu taki huj:-( Teraz wydaje sie to zabawne, ale niw pozostaje mi nic innego jak kibicować City, w dalszych losach Ligi Mistrzów
14
Zbyt wcześnie złapaliśmy formę- Luty/Marzec. Teraz to się nam odbija
0
Ile do końca? :-(
57
Zdrowaś Maryjo, łaskiś pełna...
21
Ile ja bym dał żeby teraz zamienić się miejscami z Oblakiem...
0
Ole, Ola Jazda z materacami, Barca do przodu!
0
Na zdf leci Bayern, kanał 470. Nie wie ktoś czy na jakimś proggramie na CP nie leci mecz Barcelony? Z góry dzięki
0
To teraz my musimy pokazać charakter i awansować! Jak się to nam uda to dawać real w 1/2! Vamos!
1
Wilki jak mają wejść to muszą strzelić w 90 minutach, jak będzie dogrywka to do karnych nie przetrwają
1
Jak pójdą na wymiane ciosów to odrazu z kontry coś dostaną. Real w ataku pozycyjnym nie gra dobrze, jedynie błysk Modrica, albo strzał z daleka może im zagrozić
0
Spokojnie, Luis wróci i czuje że za chwilę Messi odzyska skuteczność i błysk :-)
0
Ludzie nie panikujcie mistza będziemy mieć, nawet grając słabiej, nie widzę gdzie możemy stracić pkt, tylko chyba na wyjejzdzie z Betisem, możemy sie martwic o LM, Bo tam nie mamy żadnej przewagi i z taką grą możemy odpaśc, zacznę panikować jak stacimy pkt u siebie. Vamos Barca!
0
wygrać u siebie 3 mecze( Valnecia, Sporting, Espanyol), i z Deportivo na wyjejzdzie, z granadą i betisem możemy zremisować i mamy 14/18pkt mamy 3pkt przewagi nad atletico, ale jak się zrównamy to my mamy mistrza
0
Komentarz usunięty
0
Jeśli wilki myślą o awansie to muszą strzelić jeszcze z jedną, i Nie mogą stracić bramki, jak straca i się skończy 2-1, 3-2 to nie daje im szans na Bernabeu
0
Miałem dobre przeczucie żeby nie stawiać na Real :-D
1
Na stronie sport.pl ważniejszą informacją jest to że Lewandowscy to najpiękniejsza para na świecie, i ich seksowne zdjęcia, niż mecz psg- city, i mecz Realu, a o tym szlagierze jest napisane drobm czcionką pod spodem....
1
Dawać tu sędziego z ekstraklasy- o niebo lepiej będzię sędziował :-P