Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze też wolę Arsenal, bo trochę ich żal, zawsze dostają najgorzej, a Bayernu lekko mówiąc nie lubię, także masz trochę racji. No ale z papieru, Narazie tak to wygląda niestety
0
City, Bayern, barcelona, Real, Atletico, Juventus, Dontmurd. Tu chyba nie ma wątpliwości, wacham się tylko Sevilla czy leicester
1
Na Camp Nou, święto. Katalonia,
Katuje Real,swego największego wroga.
Wysokie Tętno, podniosły nastrój, Blaugrana, nasza kochana,tych jedenastu bohaterów wychodzi na plac.
Czemu nie ? ośmieszmy Real jeszcze raz!
Co to znaczy grać piłką ? grać w dziada !
Dziesiątki podań, tysiące rąk, bijących brawa.
Piłka jak po sznurku, to nasz styl, niech biali biegają za nią, niech ronią łzy.
W końcu Messi złamie szyk obronny, zdejmie pajęczynę, jak żywy pomnik.
Jak Johan Cruyff pociągnie wózek znów, armia Luisa Enrique święci triumf
Viva Barca, niezwyciężona, dumna Katalonia, nikt nas nie pokona!!!
Jedziemy Panowie z nimi! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, VAMOS!
0
Messi :-) ile on jeszcze będzie udowadniał że bez niego Barcelona jest drużyną z tej planety
1
Trump wygrał na Florydzie! !!
2
Gdzie ta Floryda? ? ?
1
Kalifornia :-) wiem niestety ale tu nic nie zrobisz.
0
Super dzięki :-)
0
Dzięki wielkie
1
Też się tego boje Też się tego boje
1
Colorado powoli czerwone
5
Kurwa gdzie ta Floryda? 91 % było 45 min temu
0
Trump 123 Clinton 97
5
Trump 100 tys na Florydzie ale jaja teraz serio ma szansę na wygraną
3
Trump minimalne prowadzi na Florydzie
8
Nie interesuje Cię to, ok rozumiem, to nie odpowiadaj, pytam z ciekawości kto kogo popiera, czy będzie oglądał, a nie pytam dlaczego nie będziecie śledzić tego wydarzenia :-)
0
Panie i Panowie kto jutro zarywa noc na wyniki? Kto za Clinton kto za Trumpem? Jestem ciekawi jakie użytkownicy barca.com mają typy
0
Oficjalnie 188, a nieoficjalnych nie wiem
6
Patrząc obiektywnie myślę że 700 bramek może zdobyć
0
Ile to miało być, 12? :-P
1
Borussia będzie blisko 1 miejsca jak takie wyniki zostaną, potem wystarczy ograć Legie i zremisować na Bernabeu
1
Rado jak Iniesta momentami :-)
0
Ronaldo oddał wolnego z takiej pozycji? Ja jebie
32
Ronaldo czy zdąży? Tak to jest właśnie znakomitość Cristiano Ronaldo :-) Widać że Maciej "Maszyna" Iwański komentuje
3
Ter stegen tez mógł więcej zrobić przy tym wolnym
0
Macie sytuacje z tym niepodyktowanym karnym dla city?
0
4 spotkania vs Pep, 3 mecze z bramkami Leo:-)
3
Od jutra śpimy godzinę dłużej! !! Sory jak jest to wpis setny na ten temat :-)
0
Na zdjęciu Enrique dowiaduje się o tym że od dzisiaj śpimy godzinę dłużej
0
Macie link z pl do meczu?