Pawwwweeeell
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bajson a Balde nie jest w 1/3 piłkarzem jakim jest teraz słaby Cancelo , Balde oprócz szybkości nie ma nic i niestety taka prawda
0
@Sonda25 a później płacz że liga Europy
0
I tyle go widzieli
0
@robsons23 nie kracz
0
@LatajacyHolender myślę że już w listopadzie grał słabiej i z miesiąca na miesiąc jego forma leci w dół … nie napisałem że nie wróci do formy aczkolwiek uważam że Duńczyk w tym momencie jest nam bardziej potrzebny
1
Ja naprawdę nie rozumiem jak można oceniać piłkarza po 276 minutach w lidze i dwóch golach które jakby nie patrzeć dały nam wygrane
0
@MOLESTA i oceniasz go po tych minutach co zagrał w całym sezonie ? Aha no no
1
@ArcziArtt ja bym powiedział że nawet przez ten pryzmat minut co dostał i tak wygląda dobrze … dajmy mu czas bo może być tak że za 2-3 lata każdy będzie go tu chwalił
1
@JarekS ale Roque rywalizował z Endrikiem o to który talent najlepszy , Real też dużo zapłacił a i tak tygrys miał lepsze statystyki , ja go lubię aczkolwiek ciężko stwierdzić czy jest dobry czy nie więc może poczekajmy z oceną
0
@LatajacyHolender tak szczerze ciężko go ocenić więc poczekajmy a może będziemy szczęśliwi że go mamy
1
Można pomyśleć że Xavi właśnie sprzedał to że nie będziemy 1:1
0
@Herbert może chodzi mu o to że graliśmy bardziej ofensywnie ale i tak nam nie pyklo
0
@Natwill o już buraczek wychodzi , chyba też jesteś Polakiem więc fajnie że się ciśniesz ale no cóż zazdrość to ciężka sprawa
0
@Rarenzio napisałeś bez problemu 10-20 to słucham dalej bo dwóch co wymieniłeś w tamtym sezonie o którym mówimy … no nieeeee nie mieli podjazdu do lewego
1
@mr Barca w końcu ktoś pisze jak jest
0
@BORO_12 też czekam żeby wymienił ale coś mu nie idzie
2
@siara10 ile nienawiści … musisz być naprawdę małym człowiekiem i mieć smutne życie
0
@Natwill chłopie każdy kibic czy ktoś kto zna się chociaż trochę na piłce nożnej wiedział że lewy by ją wygrał a ty i inni to jest porażka … przypominam że lewy gra dla klubu któremu niby kibicujesz więc jak można być przeciwko swoim piłkarza … nie czaję tego ale może za rok nie będzie takich sezonowcow jak ty i trzym się
0
@Faro to fakt zgadzam się
3
@Pixelo brawa za komentarz ????♂️porażka ze dalej mamy takich kibiców
0
@Natwill wygrałby ale z tego co pamiętam liga francuska a w tym psg nie grała i nalegała żeby jej nie było bo nie sprawiedliwe itp co nie zmienia faktu że Lewy zasłużył na nią w 100000%
0
@LatajacyHolender może sezon temu tak ale w tym Urugwajczyk jest w większości meczów cieniem samego siebie , według mnie musimy zatrzymać Duńczyka bo co jak co ale on poziom trzyma
2
To że nie ma naszego trenejro chyba nikogo nie dziwi ? Każdy widzi że chłop nie ogarnia taktyki nie ma planu zmiany zawodników w większości razy na palę i sam styl bycia też nie za bardzo
4
Przecież każdy agent jak może to sprzedaje swoich zawodników w końcu taka praca ale te premię to jest chore
3
@Barca398 na to żeby Barcelona wygrała coś w następnym sezonie
1
@Zielona_Herbatka dobrze czyta grę , podania super , strzały też oprócz tego jest według mnie typowa 10 i jeśli by się udało mieć go e następnym sezonie to myślę że jest on brakującym ogniwem tego składu
0
@Emhyr „byle do przodu”
0
@David_Martin ale raz na miesiąc bo chłopak jak wstanie z ławki to się łamie
0
@Hadim a Raphinia i większość osób tutaj lubią twój komentarz, Raphinia, Fermin , Gavi takich piłkarzy tu potrzebujemy którzy oddają serce w każdym meczu , Ferran pokazał wczoraj że nic się u niego nie zmienia szuka piłki ma okazje ale gorzej jak trzeba podać lub strzelić
0
@MalanFCB Felix I Ferran to mogą buty czyścić Raphinii