Pawwwweeeell
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak będzie sam płacił za to że może tu grać to tak
0
@dzefrej234 dokładnie szczególnie że ma jeden dobry sezon …
1
@Maynard666 jeszcze musi sam zawodnik chcieć odejść … taki drobny szczegół
1
@xavi890 a gdzie Fermin ?
0
@ziomal88 i teraz ja się śmieje a ty sobie dzieciaczku “śmiechaj”
0
@ziomal88 czytaj ze zrozumieniem ? “Fort ma taką inteligencję w podaniach i przyjęciach jak Philip Lahm. Duże podobieństwo” ….mysle ze każdy by zrozumiał ze jednak porównujesz … opnie oczywiście ze możesz mieć tak samo jak każdy inny kibic …. Porównanie z Arda gowniane? Może tak ale ty porównujesz typa który zagrał o 200+(nie wiem dokładnie ) minut więcej od niego do Lhama
1
@Brashearr my musimy kogoś sprzedać i czekać a nie kupować
0
@BORO_12 1 raz się z tobą zgodzę
0
@szkodastrzepicryja gdyby nie brak kasy nawet byś o nich nie usłyszał
0
@ziomal88 porównujesz typa z legenda innego klubu po 5 meczach … wychodzi na to ze arda z realu jest lepszy niż messi bo w 39 min ma 1 gola
0
@Ramek i jakby to powiedział nasz wybitny sportowiec , król ringu Marcin Najman :”flaga Japonii”
0
Panie i panowie wiara umiera ostatnia 3-1 dla nas trzeba wierzyć nie po to wróciliśmy żeby teraz odpaść
2
@magico wstawaj zesrales się
0
@maciejsonFCB na co można liczyć ? Liga i lm
0
@Kazragore też myślę że wygramy bo bez de Jonga gramy szybciej i lepiej
0
@maciejsonFCB jest marzec a ten gada że po sezonie
2
@creativeopinion szczyt hipokryzji to twój klub… trener który mówi że nie będzie narzekał jak xavi robi to 3 dni później , klub twierdzi że Barcelona wypowiedziami wpływa na sędziów po czym ten sam klub wypuszcza filmiki na kogo ? Na sędziów …. Vini który walczy z rasizmem dusząc innego człowieka innego koloru skóry … można tak wymieniać i wymieniać także proszę cię daj spokój …. Co do sprawy w sądzie poczekajmy na wyrok dziękuję i życzę miłego dnia
1
@Kratos1990 wpisują w Google przyczyny i wychodzi im jaka przerwa
0
@DamianPSV niestety ale z Fatim się zgodzę … kontuzje i kontuzje i się
Człowiek obudził ze to nie będzie top a szkoda bo co by było gdyby ? Z drugiej strony dalej jest młody więc czas ma…. Co do felixa to odddac i zapomnieć
0
@BORO_12 jak nie będzie pierdzelil głupot to skąd weźmie sponsorów ? Wtedy taki BORO i inni będą dalej narzekać
0
Kto by się spodziewał ?
0
To kto za niego ?
0
@BORO_12 a ty rozumiesz że Flick będzie tańszy ? A dla nas to najważniejsze
4
@BORO_12 nie nadaje się do nas bo ? Ja rozumiem argument z reprezentacją …ok nie poszło mu ale jakie są inne ?ogólnie fajnie że wiesz że on się nie nadaje mam nadzieję że jesteś prawą ręką Deco i powiesz mu to
1
@prodigy i przecież sam chciał odejść
0
@zeko0 też czekam na ten mecz
Jak … nawet nie wiem kto … po zwycięstwo
1
@Matt_i1992 bez przesady on nie gra co 3 dni a ma formę więc czemu by tego nie wykorzystać skoro i tak nie mamy nikogo lepszego na jego miejsce
0
@Pablozeusz byle wygrać przewaga 2 bramek
1
@fotohobby Felix wejdzie I brameczka
0
@jamal00 myślę że akurat dzisiaj przyda się dominacja środka boiska więc to może się udać ???? 3-1 dla nas