1

Jak będzie sam płacił za to że może tu grać to tak

0

@dzefrej234 dokładnie szczególnie że ma jeden dobry sezon …

1

@Maynard666 jeszcze musi sam zawodnik chcieć odejść … taki drobny szczegół

1

@xavi890 a gdzie Fermin ?

0

@ziomal88 i teraz ja się śmieje a ty sobie dzieciaczku “śmiechaj”

0

@ziomal88 czytaj ze zrozumieniem ? “Fort ma taką inteligencję w podaniach i przyjęciach jak Philip Lahm. Duże podobieństwo” ….mysle ze każdy by zrozumiał ze jednak porównujesz … opnie oczywiście ze możesz mieć tak samo jak każdy inny kibic …. Porównanie z Arda gowniane? Może tak ale ty porównujesz typa który zagrał o 200+(nie wiem dokładnie ) minut więcej od niego do Lhama

1

@Brashearr my musimy kogoś sprzedać i czekać a nie kupować

0

@BORO_12 1 raz się z tobą zgodzę

0

@szkodastrzepicryja gdyby nie brak kasy nawet byś o nich nie usłyszał

0

@ziomal88 porównujesz typa z legenda innego klubu po 5 meczach … wychodzi na to ze arda z realu jest lepszy niż messi bo w 39 min ma 1 gola

0

@Ramek i jakby to powiedział nasz wybitny sportowiec , król ringu Marcin Najman :”flaga Japonii”

0

Panie i panowie wiara umiera ostatnia 3-1 dla nas trzeba wierzyć nie po to wróciliśmy żeby teraz odpaść

2

@magico wstawaj zesrales się

0

@maciejsonFCB na co można liczyć ? Liga i lm

0

@Kazragore też myślę że wygramy bo bez de Jonga gramy szybciej i lepiej

0

@maciejsonFCB jest marzec a ten gada że po sezonie

2

@creativeopinion szczyt hipokryzji to twój klub… trener który mówi że nie będzie narzekał jak xavi robi to 3 dni później , klub twierdzi że Barcelona wypowiedziami wpływa na sędziów po czym ten sam klub wypuszcza filmiki na kogo ? Na sędziów …. Vini który walczy z rasizmem dusząc innego człowieka innego koloru skóry … można tak wymieniać i wymieniać także proszę cię daj spokój …. Co do sprawy w sądzie poczekajmy na wyrok dziękuję i życzę miłego dnia

1

@Kratos1990 wpisują w Google przyczyny i wychodzi im jaka przerwa

0

@DamianPSV niestety ale z Fatim się zgodzę … kontuzje i kontuzje i się
Człowiek obudził ze to nie będzie top a szkoda bo co by było gdyby ? Z drugiej strony dalej jest młody więc czas ma…. Co do felixa to odddac i zapomnieć

0

@BORO_12 jak nie będzie pierdzelil głupot to skąd weźmie sponsorów ? Wtedy taki BORO i inni będą dalej narzekać

0

Kto by się spodziewał ?

0

To kto za niego ?

0

@BORO_12 a ty rozumiesz że Flick będzie tańszy ? A dla nas to najważniejsze

4

@BORO_12 nie nadaje się do nas bo ? Ja rozumiem argument z reprezentacją …ok nie poszło mu ale jakie są inne ?ogólnie fajnie że wiesz że on się nie nadaje mam nadzieję że jesteś prawą ręką Deco i powiesz mu to

1

@prodigy i przecież sam chciał odejść

0

@zeko0 też czekam na ten mecz
Jak … nawet nie wiem kto … po zwycięstwo

1

@Matt_i1992 bez przesady on nie gra co 3 dni a ma formę więc czemu by tego nie wykorzystać skoro i tak nie mamy nikogo lepszego na jego miejsce

0

@Pablozeusz byle wygrać przewaga 2 bramek

1

@fotohobby Felix wejdzie I brameczka

0

@jamal00 myślę że akurat dzisiaj przyda się dominacja środka boiska więc to może się udać ???? 3-1 dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?