Pawwwweeeell
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie lipne podejście … nie można dawać paru miesięcy na zbudowaniu drużyny
1
@ViscaelBarca2007 wydaje mi się że z dźwigniami mieliśmy ponad miliard więc tutaj dźwignie nie są uwzględnione … może jestem w błędzie ????♂️
0
Czy to prawda że sąd podtrzymał karę dla Barcelony za opłacanie agentów ? 20 cos milionów do zapłaty
0
@BORO_12 jeszcze nie koniec meczu … ale u nas zaje…. Się zaczęło
0
@BORO_12 ja myślę że odpuszczają puchar bo jest szansa na LM
0
@dawidlampa dalej jest
0
@ranger3120 dla nas nie ma kasztanów bo ostatnio z naszą formą to my jesteśmy kasztany …. Co nie zmienia faktu że wierzę że będzie lepiej
0
Nie widać chęci u trenera i nie widać chęci u zawodników … jeszcze 3 lata i może wrócimy jak finanse będą lepsze
0
Wiadomo że zostanie do końca sezonu a później wielka niewiadoma jak coś wygra to ma pracę dalej jak nie mam nadziej że odejdzie … po 2 nie ma kim go zastąpić … po3 nie ma kasy na trenera
0
@misiek4st jako kibic tego klubu blisko 24 lata muszę przyznać że to co jest teraz było już nie raz … oczywiście bez takich długów ale to że byliśmy drużyną jedną z było bardzo długo … ostatnie lata były naprawdę grube dla nas i teraz tak jak od 24 lat musi być gorzej żeby było lepiej
3
@Veysel była mowa od początku że przyjdzie w letnim okienku
8
Od początku gramy w 10? Co ten Xavi liczyć nie potrafi
0
@sewciu50 Kounde w tym sezonie zjada Araujo
0
@AxelF Aż się dziwię jak bardzo można czytać bez zrozumienia
0
@against_modern_football naprawdę myślisz ze tylko jeden klub myśli to co myśli … tzn. Korupcja w Barcelonie ? I to tylko przez nich?
1
A co innego maja zrobić ? Jednak ich linia obrony pokazuje że coś jest na rzeczy
1
@AxelF 100% w punkt ????
3
Jak za niego będzie Felix … to ja kur .. dziękuje . Mieliśmy oszczędzać a nie wypierdal … ZNOWU pieniądze w błoto
0
I co Felix z 10 na plecach ?
0
@Lanosss wiadomo … za darmo odejdą
0
@Mroziu sam zawodnik tak wybrał , klub bez zgody nie mam nic do gadania
0
@SenseiFCB bardziej opcja „D” tylko tak powiedział
2
Chłop mówi o szacunku ….do czego to doszło
0
@slayer nie ma sensu go sprzedać i dostać 25 milionów , nowy kontrakt i może znajdzie się ktoś kto da 60
2
Romero: Przeczytałem, że postanowiłeś, że Ferran zostaje...
Xavi: Od Ferrana i wszystkich innych trzeba wymagać.….. nosz kur… mać
0
@Barca2022 przeczytaj swój komentarz wyżej , ty nawet nie jesteś kibicem za 2,50 zł
0
@Sewren122 dobrze że chociaż klub został bo było blisko i nie miałbyś na kogo pisać swoich komentarzy
5
@Barca2022 to już teraz przestań kibicować … po co czekać ? Takich kibiców nie potrzebujemy .
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Kounde za max dwa sezony będzie top
0
@Sewren122 walczył ? On ?