0

Strasznie lipne podejście … nie można dawać paru miesięcy na zbudowaniu drużyny

1

@ViscaelBarca2007 wydaje mi się że z dźwigniami mieliśmy ponad miliard więc tutaj dźwignie nie są uwzględnione … może jestem w błędzie ????‍♂️

0

Czy to prawda że sąd podtrzymał karę dla Barcelony za opłacanie agentów ? 20 cos milionów do zapłaty

0

@BORO_12 jeszcze nie koniec meczu … ale u nas zaje…. Się zaczęło

0

@BORO_12 ja myślę że odpuszczają puchar bo jest szansa na LM

0

@dawidlampa dalej jest

0

@ranger3120 dla nas nie ma kasztanów bo ostatnio z naszą formą to my jesteśmy kasztany …. Co nie zmienia faktu że wierzę że będzie lepiej

0

Nie widać chęci u trenera i nie widać chęci u zawodników … jeszcze 3 lata i może wrócimy jak finanse będą lepsze

0

Wiadomo że zostanie do końca sezonu a później wielka niewiadoma jak coś wygra to ma pracę dalej jak nie mam nadziej że odejdzie … po 2 nie ma kim go zastąpić … po3 nie ma kasy na trenera

0

@misiek4st jako kibic tego klubu blisko 24 lata muszę przyznać że to co jest teraz było już nie raz … oczywiście bez takich długów ale to że byliśmy drużyną jedną z było bardzo długo … ostatnie lata były naprawdę grube dla nas i teraz tak jak od 24 lat musi być gorzej żeby było lepiej

3

@Veysel była mowa od początku że przyjdzie w letnim okienku

8

Od początku gramy w 10? Co ten Xavi liczyć nie potrafi

0

@sewciu50 Kounde w tym sezonie zjada Araujo

0

@AxelF Aż się dziwię jak bardzo można czytać bez zrozumienia

0

@against_modern_football naprawdę myślisz ze tylko jeden klub myśli to co myśli … tzn. Korupcja w Barcelonie ? I to tylko przez nich?

1

A co innego maja zrobić ? Jednak ich linia obrony pokazuje że coś jest na rzeczy

1

@AxelF 100% w punkt ????

3

Jak za niego będzie Felix … to ja kur .. dziękuje . Mieliśmy oszczędzać a nie wypierdal … ZNOWU pieniądze w błoto

0

I co Felix z 10 na plecach ?

0

@Lanosss wiadomo … za darmo odejdą

0

@Mroziu sam zawodnik tak wybrał , klub bez zgody nie mam nic do gadania

0

@SenseiFCB bardziej opcja „D” tylko tak powiedział

2

Chłop mówi o szacunku ….do czego to doszło

0

@slayer nie ma sensu go sprzedać i dostać 25 milionów , nowy kontrakt i może znajdzie się ktoś kto da 60

2

Romero: Przeczytałem, że postanowiłeś, że Ferran zostaje...
Xavi: Od Ferrana i wszystkich innych trzeba wymagać.….. nosz kur… mać

0

@Barca2022 przeczytaj swój komentarz wyżej , ty nawet nie jesteś kibicem za 2,50 zł

0

@Sewren122 dobrze że chociaż klub został bo było blisko i nie miałbyś na kogo pisać swoich komentarzy

5

@Barca2022 to już teraz przestań kibicować … po co czekać ? Takich kibiców nie potrzebujemy .

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Kounde za max dwa sezony będzie top

0

@Sewren122 walczył ? On ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?