3

@Krzysztof1987 podpinam się pod to

2

TOP obrońca!!!!!!!!!

0

@Barca1922 Bo zagrał przyzwoicie 3 mecze?

0

@Tomek54321 Godził sie na bycie rezerwowym i chciał zostać za to szacunek... Kasa będzie dobra ale Auba to zawsze 10+bramek

0

TORRE!!! Zapamiętajcie to nazwisko

13

Pablo Torre!!! Cos czuje ze bedziemy mieli radość z tego grajka

1

Fajnie jakby został ale niech w końcu ktoś tam otworzy oczy i zacznie zmieniać obronę której tak szczerze nie mamy... Oczywiście jest Urugwajczyk ale top to nie jest, brakuje mu kogoś z kim będzie dzielił i rządził wiec obrona obrona obrona plus 1 pomocnik i jedziemy z następnym sezonem!!! Cos. Czuję ze bedzie dobry ???? pozdro wariaty!

0

On wróci jeszcze lepszy... Chłopak ma charakter i psychikę o talencie nie wspomnę ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?