Pawwwweeeell
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Krzysztof1987 podpinam się pod to
2
TOP obrońca!!!!!!!!!
0
@Barca1922 Bo zagrał przyzwoicie 3 mecze?
0
@Tomek54321 Godził sie na bycie rezerwowym i chciał zostać za to szacunek... Kasa będzie dobra ale Auba to zawsze 10+bramek
0
TORRE!!! Zapamiętajcie to nazwisko
13
Pablo Torre!!! Cos czuje ze bedziemy mieli radość z tego grajka
1
Fajnie jakby został ale niech w końcu ktoś tam otworzy oczy i zacznie zmieniać obronę której tak szczerze nie mamy... Oczywiście jest Urugwajczyk ale top to nie jest, brakuje mu kogoś z kim będzie dzielił i rządził wiec obrona obrona obrona plus 1 pomocnik i jedziemy z następnym sezonem!!! Cos. Czuję ze bedzie dobry ???? pozdro wariaty!
0
On wróci jeszcze lepszy... Chłopak ma charakter i psychikę o talencie nie wspomnę ????