Pawwwweeeell
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tygrys dzisiaj nie widoczny
0
@martool2 no nieee!!!! Teraz to już druga liga będzie bez ciebie
0
@4Fabregas4 tak masz rację … nadaje się na DMa ale nie w tym klubie. Ma 27 lat i jak do tej pory jedyne co robi to błędy więc daj spokój
0
@Rarenzio chyba oglądaliśmy inne mecze bo to cały zespół zawiódł a nie tylko jeden zawodnik
0
@BORO_12 szkoda myślałem że znasz
0
@BORO_12 a numery w lotka na przyszły tydzień też znasz ?
0
@BORO_12 to tak samo można mówić że każdy młody piłkarz ma talent lecz w tych czasach to za mało
1
@BORO_12 talent to on ma do biegania po linii prostej , wykończenie a nawet podanie u niego to poziom naszej ekstraklasy
0
@Ziemny bo ma DNA
1
Z jednej strony racja … mamy kim grać ale niestety oni nie chcą grać … z drugiej strony ..To już nie jest śmieszne !!!! Człowiek czeka i czeka i czeka i czeka i doczekać się nie może lepszych czasów ,nie zmienia się nic a w szczególności trener
3
@MesQueUnClub_87 bo większość ludzi na tej stronie myśli że w te 300 minut powinien strzelić 300 goli
0
„Xavi ma też uważać, że Gavi nie będzie w 100% gotów na rozpoczęcie sezonu, a i Pedriemu brakuje ogrania po serii problemów zdrowotnych”… Gavi jeszcze ok ale o co chodzi z tym pedrim bo to już śmieszne nie jest
0
@BORO_12 ogólnie to jego duży minus ale nadrabia tym że piłka go słucha i leci tam gdzie chce
1
@Sherem ale w ogóle po co porównywać do kogoś ? Nie lepiej patrzeć na to co dany zawodnik robi i oceniać go z tego co robi bo to jego praca ?
7
Panie i panowie powiem znowu to samo …. Fermin … takich piłkarzy potrzebujemy
0
@Emerald to zgadzam się w 100%
0
@Onlikox nie tylko dzisiaj
1
@Emerald nie wiem co tobie się ten Fermin bo ciężko zrozumieć ale jeśli chodzi ci o to że będzie zajebisty to tak masz rację
0
Czekamy w komentarzach na ludzi którzy dalej będą mówić że Urugwajczyk zawalił tylko jeden mecz i nie można oceniać … bla bla bla
0
@ziomal88 to ty nie rozumiesz że gdyby Fermin zagrał tyle sezonów co dejong to nawet byś nie pamiętał Holendra
4
@BORO_12 też wolę Fermina , gdyby dostawał tyle szans co de jong to by każdemu mordy zamknął
0
@pt9 jak dla nas dobrze to jego morda się chowa
0
Tak z innej beczki ogląda ktoś w tym sezonie Palmera ? On naprawdę jest taki dobry czy to fart ?
0
Jak ta konferencja będzie w więzieniu to spoko
3
@busel004 100% racji samo pojęcie stylu barcy zajmuje trochę i mówili to świetni piłkarze a tygrysek to jeszcze małolat poczekajmy
0
@szyper też myślę że Robercik robi robotę ale dla wielu ludzi chodzi tylko o statystyki i gole
0
@mildan1704 zgadzam się jest tragiczny
0
@Jackazz kiedyś było by z 4-0 ale niestety nastały inne czasy …. Jeszcze 2-3 lata i będziemy jechać z każdym
17
I elegancko … małymi kroczkami wracamy nie tylko sportowo ale też jako marka … jeszcze ze 2-3 lata i znowu będziemy cieszyć się z sukcesów
1
@luka1995 ja myślę że będzie 1-0 dla nas