0

@Persyfl nie jestem w Twoim typie bo nie trzęsę portkami jak ktoś ma katar sienny

0

@Persyfl wiem jak działają szczepionki, chronią przed zakażeniem albo doprowadzają do jego łagodniejszego przebiegu. Kogo mam chronić? Jak ktoś się mnie boi to niech mi powie ze nie życzy sobie kontaktu ze mną. Proste. Kończąc już temat: szczypie Cię już odbyt od tej nieustannej sraczki w majtach? Xd

0

@Persyfl w takim razie się zaszczep i po kłopocie. Skoro tak wierzycie w działanie szczepionki i się o siebie boicie to czemu chcecie na sile zaszczepić wszystkie osoby? To ona działa czy nie? Skoro działa to osoba chora Cię nie zarazi. Ja mam przeciwciała naturalne po przejściu covida (mega łagodnie) i nie mam zamiaru się truć, czymś co powoduje tak mocne powikłania u tak wielkiej liczby osób.

0

Uważasz, że szczepionka działa prawidłowo i chroni? To nie jest uszczypliwe pytanie w razie co

0

@Persyfl chłopie ale o co Ci chodzi XD przedstawiam liczby wśród moich ZNAJOMYCH, nie ludzi z internetu. Codziennie podaje się te wielkie liczby zachorowań i zgonów, ale mam prawo je kwestionować skoro nie są zbieżne z tym co obserwuję. Czemu chcesz się kłócić o to, że nie spotkałem jeszcze przypadku zgonu? Mam na siłe szukać tych ludzi? Mam na siłę każdą osobę mi znajomą, która zmarła traktować jako Covidowca, tylko po to żeby usprawiedliwiać, że „pandemia”rzeczywiście istnieje? Ja przedstawiam fakty mi najbliższe, czyli takie, że 2 znajome mi osoby zmarły po szczepionce, a na Covida nikt. Sam jestem ozdrowiencem i na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby który przechodziły dosyć ciężko tę chorobę która ISTNIEJE, ale w moim odczuciu nie jest tak groźna jak się o niej mówi. Nie jestem antyszczepionkowcem, na grypę się w tym roku zaszczepiłem, ale nikt nie wmówi mi, że szczepionka po której ludzie tracą przytomnośc lub „chorują” po niej gorzej niż wcześniej przechodząc Covid, jest Ok. I to również moja obserwacja, a nie sugerowanie się „bo ktoś w internecie napisał, że jego babci koleżanka...”.

0

@Persyfl nikt z mojego otoczenia nie zmarł na Covid. Znalazł się za to przypadek w którym ojcu kolegi bez covida, który zmarł z powodu wylewu, nagle w akcie zgonu pojawił się Covid. Za to od szczepionki już wśród moich znajomych zmarły 2 osoby (oczywiście starsze), a masa młodszych ma po niej takie powikłania, że zdecydowała się nie iść na drugą dawkę. Ja po prostu obserwuję moje otoczenie a nie liczby podawane przez ministerstwo. Gdyby nie maseczki i pozamykane sklepy (bezsensownie) nie zauważyłbym tej „zarazy”. Co to za pandemia, którą kwestionuje tak wiele osób?

2

@Persyfl XD przykre, że po ponad roku „pandemii” ktokolwiek uważa, że ona istnieje. Gdyby nie było propagandy w TV, nakazu noszenia maseczek które mają powodować w ludziach poczucie stanu epidemii itd nikt by tego Covida mie zauważył.

1

Moi drodzy, dzisiaj u mnie nastąpił przełom. Mam już w dupie te ich obostrzenia. Rzucam maseczkę bo to się nigdy nie skończy!

0

Kto wygrał i jak Bartosinski czy Padilla

33

Kapitalne!!!!!!!!!

0

@tomek8756 a ja tam uważam ze skomentowała w punkt.

1

@Sulimo prawdy nigdy za wiele

1

Vallejo ma bardzo tępy wyraz twarzy

0

@FanKFC griezz.

0

@grucha222 efekt Barcelony

3

@dawo17 z wykształcenia jestem muzykiem i powiem Wam jedno - Villalibre totalnie nie potrafi grać na tej trąbce XD

3

@Andi18 i Rangers w Szkocji

0

@BarcaaVEB Stanoski*

0

Skoro Laporta był taki świetny to czemu nie wygrał wyborów po swojej pierwszej kadencji

3

@Herato android

2

@tobiasson92 czyli zrobią to samo co PiS tylko w inny sposób

2

Kto wg Was zasługuje na miano najbardziej niechlujnego pod względem stylu skoczka narciarskiego? Ode mnie wlatuje Sympatyczny Wąsacz

1

@Transu96 przecież Coca Cola jest droższa

0

@Witam coca cola

0

A kim są wyżej wymienieni?

1

Pepsi czy Coca Cola?

3

@Szpenser czyli nie tylko ja zauważyłem ten wielki łeb xd

0

@El dominatore bo za Pepa to wcale nie było 11stki krasnoludków

0

@ShinobiQWE jakie MŚ?

1

@barteggg08 bez przesady, Alves to był ktos kogo jeszcze długo nie zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?